alytaus arena

Prezervatyvai: kodėl verta rinktis būtent juos?

Prezervatyvai – viena populiariausių kontracepcijos priemonių, kurią pasirenka įvairaus amžiaus žmonės. Juos gali naudoti bet kokio amžiaus vyrai, nesukeldami jokios rizikos savo sveikatai. Nors jų patikimumas apsaugoti nuo nepageidaujamo nėštumo yra kiek mažesnis nei hormoninės kontracepcijos, tačiau jie nedaro jokio poveikio vaisingumui ir sveikatai. Taigi, juos naudoti visiškai nekenksminga. Hormoninės kontracepcijos negali naudoti rūkančios moterys, o taip pat ir sergančios širdies ar kraujagyslių ligomis. Prezervatyvai gali būti naudojami visų. Labai retais atvejais vyrai ar moterys būna alergiški lateksiniams prezervatyvams, tačiau galima naudoti ir kitų medžiagų sargius.

PrezervatyvaiKai kurie vyrai skundžiasi, kad lytinio akto metu naudojami prezervatyvai sumažina malonumą, tačiau šiandien tikrai galima pasirinkti tokius prezervatyvus, kurie plonesni, ir neslopina malonių pojūčių sekso metu.

Prezervatyvų galiojimo laikas – net iki dvejų metų, jeigu jie teisingai laikomi. Gana dažnai vyrai nešiojasi prezervatyvus tiesiog piniginėje, bandydami apsidrausti, kad galbūt prireiks. Gana dažnai nutinka taip, kad prezervatyvų taip ir neprireikia, o tuomet, kai jis galų gale būna atplėštas, jis jau būna nebetinkamas naudoti. Taip paprastai nutinka, nes piniginėje nešiojami sargiai būna veikiami trinties, taigi, jie gali lengviau suplyšti. Prezervatyvus derėtų laikyti namuose, kur jų nepasiekti tiesioginiai saulės spinduliai.

Sargiai gali būti ir reguliariai besimylinčių porų, ir tų žmonių, kurie mylisi gana retai. Prezervatyvu reikia pasirūpinti tik prieš pat lytinį aktą, taigi, jį pamiršti praktiškai neįmanoma. Teisingai naudojant prezervatyvą, jo patikimumas gali būti toks pat didelis kaip ir hormoninės kontracepcijos, tačiau skirtumas tas, kad jis visiškai neturi jokio poveikio vaisingumui. Moterys, geriančios kontraceptines tabletes, norėdamos pastoti paprastai turi palaukti bent pusę metų, kad susiderintų menstruacijų ciklas ir nebūtų jokios rizikos. Norint pastoti, paprasčiausiai nereikia naudoti prezervatyvų, ir laukti neteks, kol galėsite pradėti planuoti kūdikį.

Prezervatyvams nereikia jokio recepto, o jie gali būti perkami praktiškai bet kur: vaistinėje, degalinėje, maisto prekių parduotuvėje arba internetu internetinėje parduotuvėje sargiai.lt. Svarbu tik užtikrinti, kad perkami prezervatyvai būtų aukščiausios kokybės, o tai gali parodyti pažymėtos raidės CE. Prezervatyvų kaina nėra labai didelė, taigi, jų gali sau leisti įsigyti kiekvienas. Sargiai – vienintelė kontracepcijos priemonė, turinti dvigubą poveikį – jie padeda apsisaugoti nuo neplanuojamo nėštumo, o taip pat ir nuo lytiškai plintančių ligų, taigi, nereikia nė sakyti, kodėl būtent prezervatyvai yra pati populiariausia kontracepcijos priemonė.

Avia.lt paslaugos

Šiandieną galite rasti daug svetainių, kuriose siūlomi ne tik pigūs skrydžiai, bet ir viešbučiai. Apsilankę svetainėje avia.lt galite rasti puikių pasiūlymų. Čia galite įsigyti aviabilietus ir nuvykti į kitas šalis. avia.lt turi ne vieną pigių skrydžių pasiūlymą. Jums reikia nurodyti, iš kokio miesto planuojate skrydį ir į kokį norite nuvykti. Galite įsigyti lėktuvų bilietus į vieną pusę arba į abi puses. Patogiau pirkti bilietus pirmyn ir atgal, tokiu atveju galite rasti mažiau kainuojančius. Reikia nurodyti, kas planuoja skristi lėktuvu (vaikai, kūdikiai, suaugusieji), būtina informuoti koks žmonių skaičius planuoja keliauti. Galite rasti neįtikėtinai pigių kelionių. Skrydžius patariama rezervuoti iš anksto.

pigūs skrydžiaiDažniausiai kelionė trunka ne vieną dieną. Kitoje šalyje galite praleisti kelias dienas, savaites ar ilgiau. Jums prireiks kažkur apsistoti, tuo reikėtų pasirūpinti iš anksto. avia.lt internetiniame puslapyje rasite viešbučius, kuriuos galite rezervuoti jums reikiamu laiku. Svarbu žinoti dieną, kurią planuojate atvykti į kitą šalį. Galite matyti viešbučių nuotraukas. Pateiktos kainos vienai nakčiai. Galite pasirinkti kelių žvaigždučių viešbutį, kuriame apsistosite. Patogi paieškos forma jums padės surasti geriausią variantą. Svetainėje galite rasti viešbučių skaičių pasirinktoje šalyje. Ne kiekvienam lankytojui gali būti viskas aišku, tokiu atveju, galite susisiekti su atsakingais darbuotojais. Jums gali būti suteikta pagalba, jei ji reikalinga. Jums tereikia paspausti mygtuką (su užrašu „Pagalba“). Galite susisiekti elektroniniu paštu arba skype.

avia.lt svetainėje galite patogiai atsiskaityti. Čia pateiktas bankų sąrašas, per kuriuos galite atsiskaityti internetu. Jums nereikės niekur eiti iš namų, galėsite rezervuoti viešbutį bei įsigyti lėktuvo bilietą internetu. Tai galite padaryti būdami darbo vietoje. Viską galite atlikti greitai ir patogiai. Svarbiausia užduotis pasirinkti šalį, kurią norite aplankyti, žinoma, jei tai poilsinė kelionė arba atostogos.

Daugeliui, nuvykus į kitą šalį, reikalingas automobilis, jį galite išsinuomoti. Transporto priemonės nuoma galite pasirūpinti iš anksto. avia.lt galite rasti auto nuomą. Jums tereikia nurodyti šalį, miestą ir vietą, taip pat, reikalinga data. Pasirinkite laiką, būtina nurodyti kokio amžiaus vairuotojas planuoja vairuoti transporto priemonę. Užpildę visus reikiamus laukelius, galėsite pamatyti, kokie automobiliai siūlomi nuomai. Čia rasite nuotraukas ir kainas, žinoma, transporto priemonių pavadinimus. Pateikta daug informacijos apie nuomojamus automobilius. Rasite sėdimų vietų skaičių, nurodytas durų skaičius bei kokia greičių dėžė. Interneto pagalba galite puikiai susiplanuoti kelionę ir iš anksto pasirūpinti viskuo, kas būtina.

Kur pirkti kaklo papuošalus?

Sunku būtų rasti moterį, kuriai nepatiktų puoštis, todėl svarstant, kokia dovana galėtų labiausiai nudžiuginti moterį, papuošalai visada gali būti puikiu pasirinkimu. taigi, neretai pasvarstoma, kur gali būti perkami kaklo papuosalai, žiedai ar apyrankės, ir pasirinkimo galimybių yra ne taip ir mažai.

papuošalaiVienas dažniausių pasirinkimų – tai specializuotos papuošalų parduotuvės, kuriose visada galima rasti pakankamai gausų siūlomų prekių asortimentą, tačiau dėl laiko stokos dažniau yra pasirenkamos internetinės, o ne fizinės parduotuvės, ir toks pasirinkimas iš tiesų gali būti puikus. Nors nėra galimybės papuošalų apžiūrėti "gyvai", tačiau padavėjai visada pateikia papuošalų nuotraukas bei jų aprašymus, kas visada leidžia paprasčiau nuspręsti, koks pasirinkimas gali būti pats geriausias.

Internetinėse parduotuvėse siūlomų papuošalų pasirinkimas visada yra pakankamai platus, ir visada galima rinktis iš gausybės siūlomų prekių. Net ir tada, jei nerandate patinkančių prekių vienoje internetinėje parduotuvėje, visada galima tiesiog apsilankyti kitoje, ir tam niekada nereikės sugaišti daug savo brangaus laiko. Galite net neabejoti, kad tikrai labai greitai galėsite atrasti, kokie kaklo papuošalai galėtų geriausiai pateisinti lūkesčius, ir tuomet beliks tik užsakyti tam tikras patikusias prekes. Jums tereikės atlikti keletą paprastų veiksmų: įsidėti patikusias prekes į virtualų prekių krepšelį, užpildyti pristatymui reikalingus duomenis, apmokėti ir patvirtinti savo užsakymą. Tuomet, kai pardavėjai patvirtins jūsų pateiktą užsakymą, prekės bus išsiųstos jūsų nurodytu adresu, ir tikrai nereikės laukti ilgiau nei kelias dienas, kol prekės bus pristatytos. Žinoma, tuo atveju, jei papuošalus planuojate dovanoti, labai svarbu prekių užsakymu pasirūpinti dar iš anksto, kadangi tai garantuos, kad prekes gausite iki tam tikros numatytos datos.

Kaklo papuosalai, parduodami internetinėse parduotuvėse, paprastai kainuoja dar pigiau nei kitose galimose prekybos vietose, tad tai visada leidžia jums sutaupyti pinigų. Už mažesnę pinigų sumą galėsite įsigyti iš tiesų kokybiškų gaminių, kurie bus puiki dovana tiek sau, tiek ir brangiems žmonėms.

Taigi, jei svarstote, kur galima būtų įsigyti iš tiesų gražių kaklo papuošalų, ir tikitės, kad jų pasirinkimas bus pakankamai didelis, internetinės parduotuvės visada gali būti puikiu pasirinkimu, ir čia galėsite atrasti iš tiesų puikios kokybės produkcijos, kurią galėsite užsisakyti vos per kelias akimirkas.

Haus blokeliai: kodėl tai geriausias pasirinkimas?

Haus blokeliai paskutiniu metu tampa vis populiaresni, ir taip nutinka tikrai ne be reikalo: toks pasirinkimas pasiteisina iš tiesų neretais atvejais, ir gana dažnai kyla klausimas, kodėl toks pasirinkimas gali būti pats geriausias?

haus blokeliaiKas kartą, kuomet norima įsigyti tokių statybinių medžiagų, yra vertinama tai, kokios yra blokelių techninės savybės, ir, tenka pripažinti, kad haus blokelių savybės yra tikrai puikios ir gerai įvertintos – būtent dėl to įvairių statybų darbams yra pasirenkamas būtent toks variantas.

Neretai yra tikimasi, kad blokelių kaina bus pakankamai palanki, tad ir šiuo atveju haus blokeliai gali būti puikiu pasirinkimu. galite net neabejoti, kad blokelių kaina bus tikrai prieinama, tad toks pasirinkimas iš tiesų gali pasiteisinti.

Skaityti toliau

Automobilinės kėdutės kūdikiams

Kūdikiams tinkančios kėdutės paprastai būna dviejų tipų. Pirmas tipas – nugara į važiavimo pusę ir konvertuojamas tipas, kuomet kėdutę galima dėti ir važiavimo kryptimi ir priešingai. Pirko tipo auto kėdutė paprastai tinkama naudoti iki metų laiko, tuo tarpu konvertuojama, priklausomai nuo gamintojo, tarnaus ilgiau.

automobilines kedutesJeigu konvertuojamos kėdutės naudojamos ilgesnį laiką, tuomet kam reikalingas pirmasis tipas? Pagrindinė priežastis yra saugumas. Nors dauguma kūdikių gali naudotis konvertuojama kėdute, tačiau naujagimiams saugiau naudotis mažesnio dydžio kėdute, kurioje visos atramos padarytos būtent pačių mažiausiųjų saugumui užtikrinti.

Antras svarbus kriterijus yra patogumas. Kūdikiams skirtos kėdutės yra mažesnės už konvertuojamas ir dažniausiai turi rankeną, kurios pagalba galima nešti kūdikių be papildomų pastangų ir perkelti iš automobilio ant vežimėlio nežadinant kūdikio. Antro tipo kėdutės yra didesnės ir sunkesnės bei sudėtingiau tvirtinamos automobilyje. Atvykus į numatytą vieną turite atsegti diržus, ištraukti kūdikį iš kėdutės ir perkelti į vežimėlį ar kitą vietą. Pagrindinis kūdikiams skirtų kėdučių trūkumas yra finansai, kadangi kūdikiui paaugus tikriausiai pirksite konvertuojamo tipo kėdutę. Kūdikiams skirtos kėdutės paprastai naudojamos iki metų, tačiau labai priklauso nuo pačio kūdikio ūgio ir svorio.

Į ką atkreipti dėmesį renkantis?

Paprastumas ir lengvas naudojimas. Pasitaiko, kai pačio kūdikio pasodinimas ir pritvirtinamas saugos diržais ir įvairiais susegimais tampa varginantis užsiėmimas.

Kėdutės pagrindas. Dauguma kūdikiams skirtų kėdučių turi pagrindus, kurie iš anksto pritvirtinami automobiliuose. Tuomet pačią kėdutę belieka tik sujungti su pagrindu ir galima važiuoti. Nuvykus į vietą taip pat lengvai atjungiama. Šeimos turinčios daugiau nei vieną automobilį įsigyja ir daugiau pagrindo platformų.

Penki saugos taškai. Saugiausias variantas, kai kėdutė turi diržus per kiekvieną petį, koją ir tarp kojų.

Lengvas valdymas. Vaikui augant reikės reguliuoti ir diržus, todėl venkite diržų su komplikuotu valdymu. Ieškokite variantų, kur reguliavimas įmanomas ir priekinės kėdutės pusės. Kai kuriose kėdutėse yra galimybė su viena ranka reguliuoti diržų ilgį.

Lengvas valymas. Kaip žinia mažyliai sugeba greitai išdirbti bet ką, prie ko jie prisiliečia, todėl nuimamos ir plaunamos sėdynės padės išspręsti šią problemą.

Patogumas. Teisingai išdėstytos atramos suteiks kūdikiui patogumą ir malonų važiavimą, o kai važiavimas malonus, mažyliai paprastai ilsisi.

Saugumo reikalavimai

Instaliavimas. Pasitaiko labai daug atvejų, kai dėl pačio paprasčiausio nesugebėjimo teisingai integruoti kėdutę nukenčia saugumas, todėl reikėtų nepatingėti pasidomėti, kaip teisingai atliekamas tvirtinimas. Šiais laikas tikrai galima surasti daug informacijos internete.

Kur tvirtinti? Geriausias tvirtinimas saugumo atžvilgiu yra ant galinės sėdynės. Kiek įmanoma ilgiau rekomenduojama kėdutę tvirtinti nugara į važiavimo kryptį.

Kėdutės iš antrų rankų. Rekomenduojama įsigyti naujas kėdutes, kadangi naudotos dažniausiai neturi visų būtinų detalių, reikalingų saugumui užtikrinti. Be to ir plastikas metams bėgant praranda savo savybes ir gali sutrupėti avarijos atveju. Jeigu nusprendėte įsigyti dėvėtą kėdutę, įsitikinkite, kad jai mažiau kaip penki metai, yra pilno komplekto ir nėra patyrusi smūgių dėl avarijos.

Kur įsigyti? Automobilines kėdutes galite įsigyti specializuotose parduotuvėse prekybos vietose arba internetu, kas sutaupo pirkėjo brangų laiką ir suteikia išsamią informaciją. Nusprendėte pirkti internetu, rinkitės čia.

Pažintys suaugusiems

Šiandieną daugelis jaučiasi vieniši. Ne kiekvienam paprasta susirasti antrą pusę ar sekso partnerį. Bėgant metams susipažinti tampa vis sunkiau. Siaurėja draugų ratas, vis rečiau išeinate į tokias vietas, kur galima susipažinti. Pažintis užmegzti galima interneto pagalba. Ne vienas vienišas žmogus ieško čia antros pusės. Pabendravus internetu galima susitikti ir susipažinti, žinoma ne visada pavyksta. Žmogus gali jums patikti arba nepatikti. Antro pasimatymo gali ir nebūti. Internete ieško antrųjų pusių ar sekso partnerių ne tik paaugliai. Pažintys suaugusiems ar vyresnio amžiaus žmonėms, taip pat, aktualios. Užsukę į internetines svetaines, kuriose galima susipažinti galite rasti nuostabių žmonių, kurie gali tapti draugais ir ne tik. Nereikėtų baimintis, kad čia lankosi nedori žmones. Vieni nori tik pabendrauti, o kiti ieško sekso partnerių. Internetinių svetainių, kuriose žmonės ieško vieni kitų, yra ne viena. Ne visi, žinoma, yra geranoriškai nusiteikę. Čia reikėtų nepamiršti atsargumo ir žinoti, ko ieškote, kokie jūsų norai ir siekiai. Galbūt jūs ieškote to, su kuriuo (ar kuria) norite bendrauti tik intymiai, o gal ieškote tik draugo (ar draugės), su kuria norite maloniai pabendrauti ir daugiau nieko. Susirasti bendraminčių nėra sunku. Reikėtų ilgesnį laiką pabendrauti tiesiog internetu, o tik po to bėgti į pasimatymą. Dažniausiai šnekučiuojantis internetu galima suprasti, ko žmogus ieško pažinčių svetainėje. Daugelis pasako tiesiai šviesiai, kokie tikslai bei ką tikisi surasti, su kuo ir kaip nori bendrauti. Pažintys suaugusiems yra naudingos. Jos reikalingos ne tik paaugliams. Pažinčių internetinėse svetainėse, jums pirmiausia reikės prisiregistruoti, galėsite nurodyti savo pageidaujamus duomenis. Nebūtina rašyti savo vardą ir pavardę, galite nurodyti slapyvardį. Daugelis nenori viešumos, todėl galite parašyti tik savo vardą ar pasivadinti kitaip. Galite įdėti savo nuotraukas, kuriose jus galima atpažinti arba matotės iš toliau. Visada yra maloniau bendrauti internetu, kada matote žmogų, su kuriuo šnekate (susirašinėjate).

pažintys suaugusiemsNe paslaptis, kad kai kuriems žmonėms nepakanka aistros. Pažintys suaugusiems gali pagelbėti. Čia galite rasti puikių sekso partnerių. Jūsų erotinės fantazijos gali tapti realybe. Žmogui seksas daug ką reiškia. Svarbu, kad partneris būtų idealus, ne visada paprasta tokį surasti. Internetinių svetainių pagalba, kurio padeda susipažinti, galite rasti tą kurio (kurios) ieškote. Nedvejodami registruokitės ir nustebsite, kaip greitai galima viską išspręsti. Daugelis žmonių, kurie nėra patenkinti tuo, kad yra vieniši ar ieško pilnaverčio sekso pažinčių suaugusiems svetainėse tai suranda.

Elipsiniai treniruokliai: kitokie pasirinkimo kriterijai.

Elipsiniai treniruokliai jau kuris laikas yra populiarūs ir akivaizdu dėl kokios priežasties. Visų pirma elipsiniai treniruokliai treniruoja daugumą kūno raumenų minimaliai apkraudami sąnarius bei stuburą bei suteikia galimybę jų naudotojams gana lengvai treniruojantis atlikti pilnavertę treniruotę. Tačiau prieš perkant reikėtų atsižvelgti į keletą pasirinkimo kriterijų ir peržiūrėti pagrindinius elipsinių treniruoklių privalumus bei trūkumus. Galima rasti daug informacijos kaip pasirinkti pagal greitį, poveikį raumenims ir panašiai, tačiau šiame straipsnyje apžvelgsime kiek netradicinius kriterijus.

Elipsinio treniruoklio matmenys ir laikymas

elipsiniai treniruokliaiPats pirmasis pasirinkimo kriterijus renkantis elipsinį treniruoklį yra jo išmatavimai. Skirtingų gamintojų modeliai gali būti pačių įvairiausių matmenų, todėl pirmiausiai išsimatuokite patalpos plotį, kurioje planuojate statyti treniruoklį. Gerai jeigu plotas jūsų visiškai neriboja, tačiau jeigu gyvenate nedideliame bute, tuomet kiekvienas centimetras tampa svarbus. Jeigu esate aukšto ūgio, tuomet nevertėtų pasirinkti ypatingai mažo elipsinio treniruoklio, kadangi tokių treniruoklių ir žingsnis paprastai būna mažesnis.

Skaityti toliau

Kaip pasirinkti granulinį katilą?

Kokie granulinio katilo komponentai?

granuliniai katilaiIš ko gi susideda šie katilai? Granuliniai katilai susideda iš šiū komponentų: centrinio šildymo katilas, granulių degiklis, granulių padavimo mechanizmas, elektroninis valdymo pultas ir granulių talpa.

Granuliniai degikliai parduodami ir atskirai. Atskirai granulių degikliai perkami, jei iki šiol buvo naudojamas kietojo kuro katilas ir norima pereiti prie granulinio šildymo. Taigi, centrinio šildymo katilas gali būti ir įprastas kietojo kuro katilas, į kurį bus įmontuotas granulių degiklis. Tačiau didžiausias efektyvumas visgi bus pasiektas biokurą kūrenant granuliniu katilu. Granulės į degiklius gali būti paduodamos dvejopai: arba iš apačios, arba iš viršaus. Kalbant apie valdymo pultą, tai jo galimybės yra didelės ir suteikiančios ypatingą komfortą tiems, kurie rūpinasi namų šiluma. Automatinis valdymas leidžia nustatyti temperatūrą, kuri bus palaikoma, pavyzdžiui, galima nustatyti skirtingą temperatūrą atitinkamu paros metu ir pan. taip pat automatinis valdymas neleis degikliui perkaisti, kadangi pasiekus maksimalią leidžiamą vandens temperatūrą, biokuras bus gesinamas.

Skaityti toliau

Namų projektas: kaip padidinti namų erdvę?

Kiekvienas yra girdėjęs gana juokingą posakį „Namai – pragarai, be namų – negerai“. Paprasčiausiai nuolatinis būvimas vienoje patalpoje daugeliui asocijuojasi su energijos išgaravimu. Tačiau taip tikrai nenutiks, jei namai kuriuose gyvensite bus patrauklus tiek jūsų akiai, tiek širdžiai. Namų projektai kuriami tiek pagal žmogaus norą, tiek pagal kompanijos siekius. Paprasčiausiai, kokių namų nori nusprendžia pats žmogus. O kokie yra jūsų svajonių namai? Galbūt laikas juos įgyvendinti?

Namų projektasJei kiekvienas gyventume tokiuose namuose, kokių norime, paprasčiausiai tam neužtektų vietos. Dauguma jok nori labai erdvių namų, kurių sienos tarpusavyje nesiliestų. Tačiau net ir gana minimalius namus galima įkurti labai patraukliai. Namų projektai būtent tam ir yra. Profesionalai atsižvelgdami į visas aplinkybes stengiasi sukurti tokį gyvenamąjį plotą, kuris būtų kuo kokybiškiau išnaudotas.

  1. Kuo mažiau baldų – tuo daugiau erdvės. Šiuolaikiniai žmonės yra linkę apsikrauti nereikalingais daiktais, kurie stovi metų metus paprasčiausiai nejudinami iš vietos. Kam tuomet tokių daiktų reikia? Nežino ir patys šeimininkai.
  2. Veidrodžiai optiškai didina mažą patalpą, tad kuo jų daugiau, tuo kambariai atrodys didesni. Tačiau ir jais nepiknaudžiaukite, kadangi per didelis skaičius gali vesti iš kantrybės.
  3. Namų projektai neatsiejami nuo konkretaus stiliaus, dizaino. Taigi dar prieš puolant pirkti įvairias smulkmenas sugalvokite, koks konkrečiai jūsų namo ar buto dizainas bus. Taip neapsikrausite nereikalingais daiktais.

Namų projektai gali padėti susikurti savo svajonių namus. Paprasčiausiai rengti juos vienam be profesionalų nerekomenduojama. Iš didelio noro labai dažnai išeinama iš krašto. Tačiau, aišku, kiek tik galite tiek prisidėkite prie idėjų realizacijos. Juk galiausiai tai bus jūsų gyvenamoji vieta, o kas geriau gali žioti, kokia ji turi būti jei ne jūs.

Keltai: mitai ir realybė

Keltai – vis labiau populiarėjanti transporto priemonė, kurią pasirenka tikrai nemažai keleivių, vykstančių į užsienio šalis. Nieko nuostabaus – juk ši transporto priemonė turi tikrai nemažai privalumų bei tikrai išsiskiria iš kitų transporto priemonių. Vis dėlto, kartais laikomasi klaidingų nuostatų, susijusių su tokiu keliavimo būdu, taigi, kaip viskas yra iš tiesų?

keltaiKartais manoma, kad toks keliavimo būdas yra pernelyg varginantis ir užtrunka pernelyg ilgai. Žinoma, niekas kelionių greičiu neprilygsta skrydžiams lėktuvu, tačiau keliaujant keltu patiriama kur kas mažiau streso bei galima pasiimti tiek daiktų, kiek jų gali prireikti kelionės metu. Bagažo svoris čia nėra ribojamas, todėl galite pasiimti ir stalo žaidimų, knygų ar žurnalų – visa tai tikrai užtikrins, jog kelionė neprailgs. Keliaujant keltu taip pat kur kas palankesnės sąlygos su savimi pasiimti augintinį, kurio jums neteks palikti namuose.

Viena dažniausiai pasitaikančių klaidingų nuostatų yra tai, jog manoma, kad keltai – tai tas pats, kas ir kruiziniai laivai, kurie yra tarsi plaukiantys pramogų viešbučiai, tačiau tai nėra tiesa. Keltai yra labiau patogi transporto priemonė nei laivas, kuriame atsiveria daug galimybių įvairioms linksmybėms. Gana dažnai manoma priešingai, taigi, nieko nuostabaus, kad tenka nusivilti – juk puoselėjami lūkesčiai tikrai skiriasi nuo realybės. Taigi, vertėtų žinoti, kad kruiziniai laivai yra visai kas kita.

Kai kurie žmonės mano, kad kelionės keltu yra pernelyg brangios, todėl tokios transporto priemonės rinktis neverta. Tai taip pat nėra tiesa – galite rasti tikrai pigių kelto bilietų bei specialių pasiūlymų šeimai ar kelionei su lengvuoju automobiliu. Pastarasis variantas itin palankus, nes nuvykus į užsienio šalis jums neteks rūpintis dėl transporto, ir visur galėsite nuvažiuoti savo automobiliu. Tai leidžia sutaupyti tikrai nemažai pinigų, nes kai kuriose šalyse automobilių nuomos kainos yra tiesiog milžiniškos.

Taigi, kelionės keltu gali pasiteisinti tikrai dažnais atvejais, ir kai kurios nuostatos yra paprasčiausiai nepagrįstos. Galite įsigyti keltų bilietų tikrai palankiomis kainomis, o kelionė tikrai neprailgs, nes su savimi galėsite pasiimti tiek daiktų, kiek jų gali prireikti.