Mėnesio archyvas: 2015 m. spalio mėn.

Kaip gauti greitą kreditą

KreditaiJau tuojau bus dešimtmetis, kaip greitas kreditas yra viena populiariausių paslaugų. Vos ne kaip turėti mobilųjį telefoną arba internetą. Pagalvokite, juk turbūt jau net beveik nepažįstate žmonių, kurie nebūtų pasiėmę greitojo kredito. O ar žinote, kaip jį gauti, ką daryti, kad ir jums būtų suteiktas greitas kreditas? Štai trumpa atmintinė, kuri padės tada, kai norėsite, kad jūsų sąskaitą papildytų reikalinga pinigų suma.

Išsirinkite kredito bendrovę

Kaip pastebėsite, internete dabar tiesiog knibžda daug įvairių bendrovių, siūlančių skolintis greitąjį kreditą. Kažkam tai yra pagalbos ranka, o kažkam – paprasčiausias verslas. Tad nenuostabu, kad ir pasiūla pinigų skolinimui yra. Tiek vieniems, tiek kitiems šių santykių reikia – ir pasiūlai, ir paklausai. Jums reikės pirmiausiai išsirinkti, kas gi bus tas greitojo kredito skolintojas. Patys nuspręskite, kam teikiate pirmenybę. Ar bendrovėms, kurių palūkanos ir nustatyti mokesčiai mažesni, ar toms, kurios yra populiarios ir apie kurias galite gauti daug teigiamų atsiliepimų.

Skaityti toliau

Etiketės su klaidomis

Kadaise televizija rodydavo tokią laidą „Nesąmonių muziejus“. Ten būdavo vaizduojama visokios nesąmonės, ir tarp jų produktų ženklinimas su klaidomis būdavo viena didžiausių pramogų. Nors į daugybę senovinių laidų dabar žiūrime su pašaipa tarsi į kokį naivų ir primityvų neišsivysčiusį pirmuonį, tačiau šis nesąmonių muziejus man visada, kiek pamenu, labai patikdavo. Tiesiog laukdavau, kol televizoriuje pasirodys mieli vedėjai ir ims traukti žiūrovų atsiųstas etiketes, prastai užrašytus įpakavimus ir laikraščių iškarpas su klaidomis. Šiandien ir aš surengiau nesąmonių muziejų ir dalinuosi keliomis nesąmonėmis.

Klaidos produktuose

Produktai ženklinami etiketėmisMaisto prekių produktų ženklinimas yra labai atsakingas dalykas. Jeigu gamintojai ar pardavėjai produktus pavadins ne taip, kaip reikia, jeigu nepaminės kokių nors ingridientų, o ypač tų, kurie kažkam gali sukelti alergiją, tuomet laukia ne pyragai. Viena iš didžiausių nesąmonių dabar atrodo tokie pavadinimai kaip „Krabų skonio lazdelės“. Paskaičius sudėtį supranti, kad tas krabų skonis atsirado kažkaip vos ne stebuklingai. Tas skonis, tai yra, sūrumas, suteiktas tiesiog magišku būdu. Gali būti naudojamas krabų sūrymas, kas turbūt yra skystis, kuriame prieš tai buvo mirkoma jų mėsa, o gal šiaip kažkokia druska. Tai ne klaidos – tai realybė. Tas pats nutinka ir su visokiais kitokiais produktais, kurie dabar jau turi tik „skonį“, bet paties dalyko – ne. Aišku, kartais būna ir klaidų, kurios be jokios abejonės turėtų eiti į nesąmonių muziejų. Pavyzdžiui, varškės torte neaptikus varškės supranti, kad čia jau ne „varškės skonio“, o paties produkto klaida. Bėgant metams, nuolat mulkinamas vartotojas ima atskirti ir suprasti, kodėl vienas dalykas būna tik kažkokio „skonio“, o kitas iš tiesų net ir to paties nebeturi. Grietinė ir riebalinių augalų mišinys jau nebe tas pats, kaip ir sviestas ir augalinių riebalų mišinys.

Juokingi vertimai

Skaityti toliau

Kokie yra geriausi kaminai?

Šildymas ir kaminai yra glaudžiai susiję. Norėdami efektyviai išnaudoti šilumą ir šildytis saugiai turime žinoti ką rinktis. Šiuo metu rinkoje siūloma daugybė gaminių, tad rinktis kiekvienas tikrai turi iš ko. Belieka tik išsiaiškinti, kas geriausiai tiks konkrečioje situacijoje.

Kokybiški kaminaiGyvenamųjų namų kaminams dažnai naudojami haus blokeliai, kurie atitinka aukštus kokybės ir saugumo reikalavimus. Pigiausiais laikomi mūriniai dūmtraukiai, o štai moduliniai tampa naujų statybų pasirinkimu. Taigi, ką rinktis? Tai priklauso nuo to, kas tinka ir, ko norima. Daug kas priklauso nuo pastato, kuriam reikalingas kaminas, paskirties. Tarkim, pramoninės ar komercinės paskirties pastatuose naudojami pristatomi dvisieniai kaminai. Jie yra pagaminti iš nerūdijančio plieno. Tokį pasirinkimą lemia tai, kad būtinas didelis kamino aukštis tam, kad viskas vyktų sklandžiai. Gyvenamajam namui su standartiniu šildymo sprendimu tokio kamino nereikia, tačiau, jeigu norima savo namuose įsirengti dar vieną šildymo šaltinį, pavyzdžiui, židinį, tai toks pristatomas dvisienis kaminas bus geras sprendimas. Galima paminėti ir tokių kaminų privalumus. Prie pagrindinių privalumų priskiriamas lengvas montavimas, nes jiems nereikia jokio specialaus pagrindo. Tokie kaminai kainuos mažiau.

Skaityti toliau

Kelionė į Prancūziją slidinėti

Kai vyras pasakė, kad žiemą mūsų laukai slidinėjimas Prancūzijoje, aš suplojau delnais – juk iš tiesų laukia ne tik vienas maloniausių mano žiemos sportų, bet ir kelionė per nuostabiąją Prancūziją. Taigi, štai kokių dalykų aš patyriau kelionės metu.

Žavingoji Prancūzija

Slidinėjimas užsienyje PrancūzijojeKokia gi Prancūzija be Paryžiaus? Tai buvo pagrindinė vieta, kurią ne slidinėjimo tikslais taip pat lankėme Prancūzijoje. Nors buvo žiemos sezonas, tačiau poilsiautojų netrūko. Ką gi, susidarė įspūdis, kad šis miestas gali patirti turistų antplūdį ir tada, kai čia ne vasara. Tikriausiai turistų čia visuomet daug. Kai prabėgs daugiau laiko, Paryžius turbūt kartais mintyse susimaišys su Roma, kurioje taip pat buvo galima aptikti daug dailios Renesanso, Baroko, ir netgi tos pačios pietinės rūšies Gotikos architektūros. Vien ką reiškia netoli Paryžiaus esančio Bauevais miestelio gotikinė katedra – ji buvo ta viršūnė, po kurios žmonės Gotikos periodu nustojo lenktyniauti dėl bažnyčių aukščio. Mat statybos baigėsi tuo, kad griuvo bokštas. Tuo metu architektūros tikslas buvo pastatyti kuo aukštesnę katedrą, kuo labiau iškelti katedrą į dangų, į saulę. Ir štai čia buvo esminis lūžis, po kurio viskas krito. Tada buvo susiimta daugiau galvoti ir apie pavojus, kurie visgi gresia, kais statomi tokie milžiniški pastatai.

Skaityti toliau