5 būdai, kaip pirkti kosmetiką, kad jaustumėtės pasitikintys savimi

Dabar, kai baigiamųjų egzaminų stresas baigėsi ir baigėte mokyklą, metas pradėti dirbti realiame pasaulyje. Tai reiškia, kad per pietų pertrauką nebegalite nueiti į universalinės parduotuvės kosmetikos skyrių arba po darbo skubėti namo, kad paskutinę minutę pasiruoštumėte vakarui su draugais. Dienos, kai iš paskaitų tekdavo trauktis į paskaitas, kad peržiūrėtumėte lūpų dažų atspalvius ir pakvėpintumėte kvepalais, baigėsi. Jei norite vėl atrodyti ir jaustis gerai, o ne išsekę, išsekę ir išsekę, turite susidaryti planą, kaip vėl pirkti kosmetiką – šį kartą tikrai. Tai reiškia, kad reikia ne tik kartą per mėnesį greitai užsukti į "Boots", bet ir sukurti strategiją, kaip pirkti kosmetiką, kad bendraudami su kitais visada jaustumėtės pasitikintys savimi. Jums nereikia, kad kas nors kitas priimtų šiuos sprendimus už jus, nes tai jūsų gyvenimas. Kosmetikos parduotuvė ir specialistų patarimai.

KosmetikaNepirkite kosmetikos vieni

Svarbu, kad pirkdami kosmetiką būtumėte šiek tiek atsakingi. Juk jei nusipirksite tai, kas jums iš tikrųjų nepatinka, niekada to nenešiosite. Taip, internetas tapo pagrindine grožio apžvalgų vieta, tačiau tai ne tas pats, kas iš tikrųjų nueiti į parduotuvę, išbandyti įvairius produktus ir pasikalbėti su žmogumi apie tai, kas jums patinka ar nepatinka. Pirkdami kosmetiką vieni, rizikuojate pakliūti į spąstus ir pirkti tai, ko jums iš tikrųjų nereikia. Nežinosite, ko ieškoti ir kaip naudoti, ir tikriausiai tiesiog rinksitės geriausiai supakuotą prekę. Tačiau jei eisite su draugais, galėsite gauti jų patarimų, kad galėtumėte nusipirkti produktų, kuriuos iš tikrųjų naudosite.

Planuokite kosmetikos apsipirkimo laiką

Nebūtina lankytis kosmetikos parduotuvėje kiekvieną kartą, kai norite nusipirkti naujų lūpų dažų ar drėkinamojo kremo. Yra daugybė internetinių parduotuvių, kuriose prekiaujama kosmetika, o jei žinote, ko norite, galite net naudotis tokiomis programėlėmis kaip "Amazon". Vis dėlto, jei skubate, tikriausiai geriausia nueiti į parduotuvę, bet jei galite skirti šiek tiek daugiau laiko, yra daug internetinių parduotuvių, kurios siūlo nemokamą pristatymą. Tačiau suplanavę apsipirkimo laiką, galite jį išnaudoti maksimaliai. Būdami ten, galite pradėti ieškoti dovanų artimiesiems arba tiesiog naršyti, nejausdami spaudimo iš karto priimti sprendimą. Tačiau jei turite nedaug laiko, labiau tikėtina, kad pirksite tik sau, nes nenorite ilgai naršyti ir nieko nenusipirkti.

Nustatykite kosmetikos biudžetą ir jo laikykitės

Jei norite grįžti prie reguliaraus kosmetikos pirkimo, turite įsitikinti, kad tam turite pakankamai pinigų. Nors ir vilioja pirkti tik vieną ar du produktus, gali būti, kad vėl grįšite į senas vėžes ir nusipirksite tonas įvairių daiktų, kurių jums nereikia. Jei nustatysite kosmetikos biudžetą ir jo laikysitės, užkirsite tam kelią.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *