Kelionė į Sardiniją

Sardinija – nuostabi sala priklausanti Italijai. Saulė, Viduržemio jūra ir gardus maistas, visa ko reikia nepamirštamoms atostogoms. Keliaujant kalnuotu salos paviršiumi galima grožėtis nuostabiais gamtos vaizdais: upėmis, kalnais, lagūnomis ir ežerais.

SardinijaĮ Sardiniją galima keliauti įvairiais būdais. Kelionės automobiliu tiks tiems keliautojams, kurie mėgsta laisvai planuoti kelionės laiką ir maršrutą. Žinoma atostogų dienų turėtumėte turėti pakankamai tokiai kelionei. Skrydis lėktuvu puikus pasirinkimas turint nedaug atostogų dienų ar mėgstant tiesiog greitai pasiekti kelionės tikslą. Mėgstantys turistines keliones gali užsakyti kelionę autobusu su gidu. Tai bus patogu nenorintiems patiems rūpintis kelionės rūpesčiais.

Vienas iš geriausių pasirinkimų keliaujant Europoje – skristi lėktuvu į pasirinktą šalį ir joje išsinuomoti automobilį. Juk kelionės automobiliu yra puiki galimybė ne tik patiems laisvai planuotis kelionės laiką ir norimas aplankyti vietas, bet ir galimybė geriau pažinti pasirinktą šalį. Viena iš populiariausių vietų poilsiui – Sardinija, kuri yra vienas mažiausiai ir rečiausiai apgyvendintų Italijos regionų. Išskirtinio gamtos grožio sala garsėja puikia sardiniečių virtuve. Verta paminėti, kad ji laikoma viena iš sveikiausių, o Sardinijos gyventojai dėka mitybos yra ilgaamžiai. Jeigu Jums patinka kelionės automobiliu, tai prieš užsakant kelionės datą pasidomėkite automobilių nuoma. Užsakant iš anksto Jūs sutaupysite ne tik pinigų, bet ir būsite ramūs, kad atvykę į Sardinijos salą galėsite iš karto tęsti kelionę.

Rinkdamiesi kuriuo metu vykti į Sardinijos salą turite nuspręsti kokio Jums reikia poilsio. Pasiilgę saulės ir karščio vyksta nuo gegužės iki lapkričio mėnesio, nes vasaros dažniausiai būna karštos (~ 35 °C) ir sausos. Šiltas ruduo tęsiasi iki lapkričio mėnesio (~ 20 ° C), todėl čia tiks šilumos mėgėjams, kurie nemėgsta alinančio karščio. Nuo rugsėjo iki balandžio mėnesio šilta, tačiau labai vėjuota. Toks laikas mėgstamas pažintinių kelionių mėgėjų ir vandens sporto išsiilgusių lankytojų. Žiemos nešaltos, bet kalnuose snieguota ir spaudžia šaltukas, toks laikas tinkamas kalnų mylėtojams. Pavasariai lietingi, todėl šiuo metu geriau nevykti.  Karščiausias mėnuo – rugpjūtis.

Nors Sardinijos sala nedidelė, bet joje yra daug lankytinų vietų, kurias būtina pamatyti. Nepraleiskite progos ne tik susipažinti su jos istorija ir architektūra. Čia yra geriausi pasaulio paplūdimiai, naktimis galima pramogauti naktiniuose klubuose ir baruose. Mėgstantys aktyvias atostogas turi būtinai išbandyti kopimą į kalnus. Tai nepakartojami įspūdžiai. Sardinija – turistų rojus, kuriame puikiai praleisite laiką.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *