Mėgėjiškos ir profesionalios plaukų priežiūros priemonės

Daugelis žmonių yra pajutę, kad kuomet jiems plaunami ar šukuojami plaukai kirpyklose arba grožio salonuose efektas, pojūtis ir rezultatas visuomet būna kitoks, nei naudojant kasdienes plaukų priežiūros priemones, kurių galima įsigyti parduotuvėse. Taip yra todėl, kad kirpėjai naudoja kur kas stipresnes, geresnes formules turinčias ir šiek tiek brangesnes priemonės norimam efektui išgauti. Faktas yra tas, kad didelių stebuklų kirpėjų naudojamose priemonėse nėra – jos tiesiog yra tokios, kad būtų išgaunamas maksimalus rezultatas.

Labiausiai į akis krentantis skirtumas tarp mėgėjiškų ir profesionalių priemonių plaukams yra jų kaina. Jeigu mėgėjišką šampūną galite įsigyti už 1-2 eurus (profesionalūs šampūnai kiek brangesni), tai profesionalesnių kainos prasideda nuo 8 eurų. Šis kainos skirtumas atsiranda todėl, kad pastarąsias pagaminti yra gerokai brangiau. Jeigu mėgėjiškų sudėtyje naudingų elementų koncentracija yra gerokai mažesnė (neretai nutinka ir taip, kad ten naudingų plaukams elementų nėra visai), tai profesionalios priemonės jų tiesiog perpildytos ir tam, kad atliktų reikiamą (pvz. plovimo, gaivinimo ir kt. ) funkciją ir tam, kad papildytų bei apsaugotų plaukus. Taip pat profesionaliose priemonėse naudojamos formulės yra unikalesnės – kitaip tariant, jos yra sudėtingesnės, naudojamos medžiagos yra brangesnės. Štai todėl ir skiriasi kainos.

Plaukų priežiūraAntras ir greičiausiai pagrindinis skirtumas – šių priemonių veiksmingumas. Megėjiškam naudojimui skirtos priemonės dažniausiai atlieka tik plovimo funkciją, o konkretiems plaukų tipams skirtas efektas (pvz. spalvos išsaugojimas) yra minimalus. Tuo tarpų dėl geresnių formulių, dėl to, kad skirtos tiems, kas gali mokėti didesnius pinigus, nes siekia maksimalaus efekto, profesionalios plaukų priežiūros priemonės yra ne tik tinkamų formulių, tačiau ir pilnos plaukams būtinų, ypatingai veiksmingų elementų. Štai todėl, plaunant plaukus jomis, efektas matomas net po vieno panaudojimo. Plaukai iškart tampa puresniais, didėja jų apimtis ar jie mažiau riebaluojasi. Pagaliau, tinkamai papildyti būtinomis medžiagomis, jie įgauna ir kitokią struktūrą, todėl jie ne tik atrodo geriau, tačiau juos liesti maloniau.

Trečias skirtumas yra profesionalių priemonių taupumas. Taip, kaip tai beskambėtų keistai, tačiau ilguoju laikotarpiu, naudodami profesionalias plaukų priežiūros priemones jūs išleisite mažiau. Taip yra todėl, kad šių priemonių koncentracija ir efektyvumas yra gerokai didesnis. Kitaip tariant, su gerokai mažesniu kiekiu jūs gausite kur kas geresnį rezultatą, nepriklausomai nuo to ar jūs plaunate, ar kondicionuojat ar formuojate. Visko reikia mažiau, tam kad būtų geriau.

Ketvirtas skirtumas yra tas, kad profesionalių priemonių gauti yra gerokai sunkiau. Dažniausiai jomis prekiauja kirpyklos ir grožio salonai, kadangi gamintojai, gaminantys profesionalias priemones savo verslą grindžia ne kiekybę ir jiems tiesiog neapsimoka bendradarbiauti su mažmenos įmonėmis. Tačiau, pastaruoju metu vis labiau populiarėjant išskirtinėms ir elektroninėms parduotuvėms, profesionalių produktų įsigyti tapo įmanoma ne tik kirpykloms. Žinoma, jie brangesni, tačiau ir jų teikiamas efektas yra kur kas geresnis.

Taigi, turint omenyje tai, kad profesionalios plaukų priežiūros priemonės yra vis labiau prieinamos kiekvienam, jeigu tik turite tokią galimybę – rinkitės jas. Jūs gausite maksimalią kokybę ir ilguoju laikotarpiu net sutaupysite. Galėsite džiaugtis sveikais ir gražiais plaukais ir atsikratysite problemų, kurių nesugeba įveikti mėgėjiškos priemonės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *