Kitokie dienos pietūs Vilniuje

Restoranas BarcelonaMaisto gaminimas nėra mano didžiausias pomėgis, tad pietų metu paprastai ieškau, kur būtų galima skaniai pavalgyti. Netoli darbo esantys restoranai jau kiek pabodo, tad nusprendžiau išbandyti ir kiek toliau nuo darbovietės esančius restoranus, ir pasimėgauti kitokiais valgiais nei įprastai. Vienas praeitos savaitės atradimų – tai restoranas Barcelona, kuriame siūlomi dienos pietūs paliko iš tiesų puikų įspūdį. Čia apsilankiau pietų metu, ir tikėjausi paragauti ispaniškų patiekalų, – nusivilti tikrai neteko.

Šiame restorane pietų metu yra siūloma rinktis iš kelių patiekalų. Kadangi buvo antradienis, pasirinkau trintą bulvienę su rūkyta šonine ir ispaniškus makaronus su jūros gėrybėmis. Maisto skonis buvo tikrai ypatingas, ir mane maloniai nustebino greitas aptarnavimas ir gana žemos kainos. Pastebėjau, kad šiemet kainos daugybėje restoranų ženkliai pakilo, tad visada džiaugiuosi, jei pavyksta atrasti restoranų, kuriuose vis dar galima pavalgyti tikrai palankia kaina. Restoranas Barcelona tikrai vertas dėmesio: kiekvienas restorano svečias tikrai galės išsirinkti mėgstamiausius patiekalus, ir skubantiems neteks patirti streso – kai lankiausi restorane, čia buvo tikrai daug lankytojų, tačiau savo užsakymo nereikėjo ilgai laukti.

Restorano interjeras – paprastas, bet labai jaukus. Čia gali pasijusti tarsi viešėtum saulėtoje Ispanijoje, ir pietaujant galima pamiršti rūpesčius ir tiesiog pasimėgauti tikai puikaus skonio valgiais. Maloniai nustebino ir tai, kad pietaujantiems nemokamai patiekiamas ir vanduo su citrina – nors tai smulkmena, tačiau kituose restoranuose to tikrai pasigendu, ir pietaujant už gėrimus tenka mokėti vos ne pusę pietų kainos. Rezervuoti staliuką šiame restorane galima internetu: http://gettable.lt/restaurants/barcelona/236

Dar vienas mano atradimas dienos pietums – tai restoranas Uzbekistanas, kuriame taip pat lankiausi praeitą savaitę. Šiame restorane seniau lankėsi mano kolegos, ir labai gyrė šį restoraną, taigi, pamaniau, kad verta ir man čia apsilankyti ir paragauti siūlomų patiekalų. Tą dieną dienos pietums buvo siūlomas uzbekiškas plovas su ėriena, tad ilgai nesvarsčiusi nusprendžiau užsisakyti šį patiekalą – jis sulaukė tikrai nemažai restorano lankytojų pagyrų, tad pamaniau, kad tikrai verta paragauti šio patiekalo. Nusivilti tikrai neteko – plovas buvo pagamintas tiesiog meistriškai, o parinkti prieskoniai suteikė patiekalui iš tiesų ypatingą skonį.

Šiame restorane labai sužavėjo interjeras, kuris tiesiog nukelia į Rytus, o grojanti rami muzika leidžia atsipalaiduoti ir pamiršti nebaigtus darbus. Restorane lankiausi su trimis bendradarbiais, kuriems taip pat labai patiko šis restoranas, ir sutarėme, kad čia užsuksime ir kitą kartą. Laukdami pasirinktų patiekalų pavartėme meniu, ir akys tiesiog raibo nuo gausybės siūlomų patiekalų. Manau, kad šiame restorane išbandysiu dar ne vieną patiekalą – restoranas Uzbekistanas tikrai vilioja neįprastais skoniais ir ypatingais maisto produktų deriniais.

Abiejuose šiuose restoranuose neteko sugaišti daugiau laiko nei buvo planuota – tai ypatingai svarbu tais atvejais, kada pietaujama darbo dienomis. Ne visada galima sau leisti užtrukti daugiau nei valandą, tad palanku rinktis tokias vietas, kuriose aptarnavimas yra tikrai profesionalus, ir netenka ilgai laukti, kada atnešami užsakyti patiekalai. Ir viename, ir kitame restorane užtrukau apie 40 minučių, tad net ir tuo atveju, jei darbovietė yra kiek toliau nuo šių restoranų, čia tikrai galima atvykti automobiliu ir nesibaiminti, kad teks sugaišti pernelyg daug laiko. Daugiau info apie šį restoraną: http://gettable.lt/restaurants/uzbekistanas/213/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *