Kelioninės kuprinės planavimas: kaip susidėti daiktus?

Jei ruošiatės į kelionę, neišsiversite be patogios ir praktiškos kuprinės. Be to, privalote racionaliai planuoti bagažo turinį. Kuprinės keliaujantiems skiriasi savo dydžiu ir skyrių padėtimi. Dažna keliautojų klaida – pirkti didžiausios konstrukcijos gaminį. Primename, kad ne visais atvejais tai praktiškas pasirinkimas. Svarbiausia – mokėti tvarkingai ir talpiai supakuoti turimą inventorių.

Daiktų sąrašo sudarymas

Nauja kuprinėVisų pirma reikia pagalvoti, kokių daiktų jums tikrai reikia (ir kokių nereikia). Praktika rodo, kad daugelis keliautojų į kelioninį bagažą įtraukia ir mažai naudos teikiančių daiktų, užimančių daug nereikalingos vietos. Pvz., itin daug klausimų kelia drabužiai. Jei ketinate keliauti vos vieną savaitę, jums tikrai nereikės 3 porų kelnių. Nepamirškite rūbų pakavimo taisyklės. Siūlome drabužius vynioti – taip jie užims mažiau vietos ir nesusilankstys. Kelis drabužius galima kombinuoti tarpusavyje, pvz., kojines dėti į batus. Planuodami kelionės inventorių, nepamirškite, kad tuo atveju, jei nakvosite viešbučiuose, greičiausiai neturėsite sukti galvos dėl feno, šampūno, muilo ar kitų smulkmenų.

Sunkesni daiktai – apačioje

Pakuodami kuprinę, sunkesnius daiktus dėkite į apačią. Taip bus formuojamas racionalesnis svorio centras, todėl kuprinė nesvyruos į šonus. Jei atsiranda laisvų tarpų, užpildykite juos smulkiais, tačiau tvirtais daiktais, pvz., stalo įrankiais. Lengvai pasiekiamoje vietoje laikykite svarbiausius daiktus, pvz., piniginę, dokumentus, kelionių bilietus ir t. t. Iš kitos pusės, šie daiktai turi būti apsaugoti nuo kišenvagių. Vienas universaliausių saugumo patarimų – niekuomet nelaikykite pinigų vienoje vietoje. Be to, verta turėti tiek grynųjų pinigų, tiek atsargų mokėjimo kortelėje.

Tinkamos kuprinės pasirinkimas

Labai svarbu įsigyti kokybišką ir patikimą kuprinę, kuri padės racionaliai paskirstyti svorį ir sumažins nugarai tenkančią apkrovą (dalį svorio perkels ant klubų). Ėjimo metu kuprinė turi būti stabili ir nejudėti. Jei turite galimybę, susidėkite daiktus namuose ir pasimatuokite kuprinę. Siūlome vengti prie kuprinės kabinamų priedų, pvz., miegmaišių ar paminkštinimų, kadangi jie išbalansuos kuprinės svorio centrą.

Primename, kad kuprinės kelionėms skiriasi ne tik dydžiu, bet ir konstrukciniais sprendimais, todėl rinkitės atsakingai. Bendraukite tik su žinoma ir rinkoje vertinama bendrove, kuri siūlo aukštos kokybės prekes. Siūlome apsilankyti http://aic.lt svetainėje – čia pateikiamas išskirtinai platus turistinių ir kelioninių kuprinių asortimentas, kuris atitiks išrankiausių pirkėjų lūkesčius. Rinkdamiesi kuprinę, netingėkite ją pasimatuoti. Nepamirškite, kad visos tuščios kuprinės yra patogios, todėl išbandykite gaminį su realiu svoriu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *