Idėja Naujųjų šventimui: kubilas

Ką veiksite per Naujus Metus? Ar kas nors jau klausė jūsų šio klausimo, kuris kiekvienais metais jus tiesiog pagauna ir tampa pagrindiniu? Jeigu dar nežinote, kaip sutikti naujus metus, tai žinokite, kad kubilai yra toks dalykas, kuriame karšta kaip tropikuose, nors aplink žiema – Sausio 1 – osios ar Gruodžio 31 – osios. Taigi, žiema žiemai, o kubilai gali puikiai paįvairinti kiekvienos poilsio sodybos aplinką, nesvarbu, ar tai bus vasarą, ar žiemą.

Kuo tokie patrauklūs kubilai?

Kubilas pramogomsMums, gyvenantiems šalyje, kurioje termometras užkyla daugiau kaip 20 laipsnių tik 3 mėnesius per metus, norisi šilumos. Šiauriečiai išrado pirtis, kuriose galima sušilti, taip pat ir mes puikiai įsisaviname šį jų išradimą. Be viso to, taip pat norime ir pasimėgauti burbuliavimu šiltame vandenyje. Kaip? Tiesiog statant koją į kubilą, kuriame šiltas vanduo. Taigi, kubilai atsirado pas mus ne pastaraisiais metais. Seni žmonės gali papasakoti, kad tai iš tiesų gana senas atradimas, ir su juo galima puikiai leisti laiką jau labai seniai. Jau senovėje lietuviškuose kaimuose žmonės turėdavo tikra kaimišką malonumą – kubilą. Jame vykdavo kiekvieną savaitę maudynės, kur nusiprausdavo visa šeima. Tai buvo funkcionalus dalykas. O dabar jis jau naudojamas realiai pramogai. Dabartiniai kubilai gali būti ne tik tradiciniai su krosnimi, bet ir kitokie, su elektriniais įvairiais įrenginiais.

Tad kaip šiauriečiams labai patraukli suomiška pirtis, taip ir mums, nuolat stokojantiems karščio, norisi pasišildyti kubile. Karšto vandens pripiltame, puikiame garuojančiame ir burbuliuojančiame kubile. Kad tą padarytume, turime visada būti pasiryžę mokėti pasimėgauti tokiais malonumais, neatsisakyti, jeigu kas nors pakvies į kubilą. Negalvoti, kad dar ne laikas, kad gal kitą kartą. Patikėkite, maudytis kubile labai smagu, o kito karto gali ir nebūti, nes ne kiekvienas žmogus turi kubilą.

Kubilas – idėja Naujiesiems metams

Be abejo, Naujiesiems metams tai gali būti nuostabi idėja. Įsivaizduokite, jūs įsitaisote šiltame kubile ir ten maloniai leidžiate laiką. Tuo pačiu metu virš galvos šaudo fejerverkai. Jūs karštame vandenyje, be drabužių, aplink sniegas, virš galvos – dangus su fejerverkais, žvaigždėmis. Argi ne taip įsivaizduojate tikras šventes? Kubilas, pirtis, kaimo sodyba – kaip tik tai galbūt yra tai, ko reikia jūsų geriausiam Naujųjų metų vakarėliui. Žinoma, pasimėgauti kubilo malonumais galima ir kitokiu metu, pavyzdžiui, per gimtadienį ar mergvakarį, per vestuves.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *