yhs fh_lsonswrow

Granuliniai katilai

Granuliniai katilai dažnai pasirenkami dėl to, kad namuose nereikia sandėliuoti kieto kuro (pavyzdžiui, malkų), nes degdamos granulės išskiria pakankamai energijos, jų nereikia dažnai pakrauti, taigi, tai pakankamai ekonomiška. Tai – vis sparčiau populiarėjanti namų šildymo sistema.

granuliniai katilaiĮvairi įranga, pavyzdžiui, granuliniai katilai ar oro kondicionieriai gali būti užsakomi tiesiog internetu. Tokiu būdu sutaupote laiko – jums nereikia važiuoti į specializuotą parduotuvę, nes ne visada tam pavyksta rasti laiko. Kartais atrodo, kad net ir visai paprastiems ir, atrodytų, elementariems dalykams įsigyti neturime laiko. Nieko nuostabaus, kartais mūsų darbo laikas sutampa su specializuotų parduotuvių darbo laiku, o tai reiškia, kad mums į parduotuves tenka vykti arvba pietų pertraukos metu, arba turime atsiprašyti iš darbo. Tai, žinoma, sudaro papildomų nepatogumų.

Laimei, šiandien tikrai daug prekių galime įsigyti neišeinant iš namų. Tokie prietaisai, kaip granuliniai katilai – taip pat ne išimtis. Juos galite įsigyti tiesiog būdami namuose, o jie bus pristatomi į jūsų nurodytą vietą. Paprastai pristatymas į namus nieko nekainuoja, tačiau, bet kokiu atveju, tai daug patogiau nei patiems gabentis katilą iš parduotuvės. Jau vien dėl to, kad jį galima patalpinti tikrai ne į kiekvieną automobilį, tačiau, žinoma, jis ir sveria pakankamai daug.

Skaityti toliau

Homeopatas ir psichiatras: sielos ir kūno ligoms gydyti

Netradicinis gydymo metodas – homeopatija – atrastas prieš maždaug 200 metų vieno vokiečių gydytojo. Šiandien daugelis žmonių, užuot griebęsi įprastų medikamentų, verčiau pirmiausia išbando homeopatinius preparatus. Jie mažiau kenksmingi, mažiau agresyvūs, homeopatai nedraudžia jų duoti net ir vaikams.

Kokie negalavimai gydomi homeopatiniais preparatais?

homeopatasHomeopatiniais vaistais geriausia gydyti psichologines problemas, nemigą, įvairias neurozes. Taip pat sėkmingai gydyti galima susilpnėjusią imuninę sistemą, kai žmogų persekioja ir nuolat kamuoja peršalimo ligos, kai jis serga grybeliais, yra nuolatos puolamas grybelinių infekcijų, įvairių uždegimų ir taip toliau. Homeopatiškai galima gydyti ir alergiją, astmą, migreną, lėtinį nuovargį. Taip pat homeopatas, paskirdamas tinkamus gydymo metodus, galėtų pagelbėti moterims, kurias kamuoja menstruacijų ciklo sutrikimai, skydliaukės ligos. Žinoma, homeopatiniai vaistai paprastai negydo agresyvių ligų, tokių kaip vėžys, kai ląstelės jau labai pažeistos ir dažnai nebepadeda net ir įprasti itin stiprūs vaistai.

Skaityti toliau