Homeopatas ir psichiatras: sielos ir kūno ligoms gydyti

Netradicinis gydymo metodas – homeopatija – atrastas prieš maždaug 200 metų vieno vokiečių gydytojo. Šiandien daugelis žmonių, užuot griebęsi įprastų medikamentų, verčiau pirmiausia išbando homeopatinius preparatus. Jie mažiau kenksmingi, mažiau agresyvūs, homeopatai nedraudžia jų duoti net ir vaikams.

Kokie negalavimai gydomi homeopatiniais preparatais?

homeopatasHomeopatiniais vaistais geriausia gydyti psichologines problemas, nemigą, įvairias neurozes. Taip pat sėkmingai gydyti galima susilpnėjusią imuninę sistemą, kai žmogų persekioja ir nuolat kamuoja peršalimo ligos, kai jis serga grybeliais, yra nuolatos puolamas grybelinių infekcijų, įvairių uždegimų ir taip toliau. Homeopatiškai galima gydyti ir alergiją, astmą, migreną, lėtinį nuovargį. Taip pat homeopatas, paskirdamas tinkamus gydymo metodus, galėtų pagelbėti moterims, kurias kamuoja menstruacijų ciklo sutrikimai, skydliaukės ligos. Žinoma, homeopatiniai vaistai paprastai negydo agresyvių ligų, tokių kaip vėžys, kai ląstelės jau labai pažeistos ir dažnai nebepadeda net ir įprasti itin stiprūs vaistai.

Homeopatinių preparatų nauda

Vartojant tokius preparatus, galima išvengti hormoninių preparatų, medikamentų skyrimo bei operacijų. Homeopatinis gydymas subalansuoja virškinamojo trakto veiklą bei sureguliuoja širdies darbą, normalizuoja kraujospūdį.  Dėl to homeopatiniai preparatai ypač rekomenduotini vos pajutus pirmuosius ligos simptomus. Nereikia delsti, kol liga įsišaknys ir ją reikės gydyti sudėtingais metodais. Specialistas homeopatas teigia, kad toks gydymo būdas gali padėti visiems laikams ar tam kartui atsikratyti anginos, gripo, kitų virusinių infekcijų, nualinančių organizmą.

Kas gali mėginti homeopatinius gydymo metodus?

Tekto pradžioje buvo minėta, kad homeopatiniai preparatai tinka ir vaikams. Specialistai paantrina šiai minčiai ir teigia, kad tokius vaistus, pagamintus žolelių pagrindu, duoti galima bet kokio amžiaus žmonėms. Jie nekenksmingi ir nėščioms moterims, be to, šį gydymo metodą galima derinti su kitais gydymo metodais. Tiesiog būtina žinoti viena – gydymo laikas priklauso nuo to, kiek liga pažengusi ir koks apskritai jos pobūdis.

Nervų sistemos ligos

Homeopatijos vaidmuo žymus gydant nervų sistemos susirgimus, nuolatinį galvos skausmą – migreną, lėtinio nuovargio sindromą. Kartais reikia imtis kompleksinių gydymo priemonių: pagelbėti gali gydytojas psichiatras, geriausiai išsamdantis žmogaus sąmonės ir pasąmonės vingius, galintis laiku ir vietoje suteikti reikiamą pagalbą. Kabinetinis gydymas veiksmingas, tačiau reikalingi ir „namų dabai“: dirbti su savimi nuolat, vartoti homeopatinius preparatus ir taip toliau. Psichiatras gali sudaryti veiksmingą gydymo planą, kuris neįsivaizduojamas be lengvų preparatų, padedančių nusiraminti, geriau miegoti, pašalinti nervinę įtampą. Homeopatinio gydymo imantis iš karto, galima išvengti žalingų ligos padarinių ir apskritai nugalėti ligą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *