wika co id loclt

Elektroninių parduotuvių kūrimas

Vis labiau populiarėja elektroninės parduotuvės: kaip neseniai buvo svarstoma, ar elektroninės knygos pakeis popierines, taip dabar dažnam iškyla klausimas, ar elektroninės parduotuvės pakeis įprastas. Turbūt sunku atsakyti vienareikšmiškai, tačiau tikrai pastebimas pagausėjęs elektroninių parduotuvių kūrimas. dažnas prekeivis, trintis savo prekybos parduotuvę, pamąsto ir apie elektroninę prekybą. taigi, kokie jos privalumai bei trūkumai?

Elektroninių parduotuvių pliusai

Elektroninės parduotuvėsBene didžiausias elektroninių parduotuvių privalumas yra tai, kad tokios parduotuvės išlaikymas kainuoja kur kas pigiau nei įprastos parduotuvės išlaikymas. Tiksliau, kainuoja tik elektroninių parduotuvių kūrimas, o vėliau išlaidos tikrai gana simboliškos. Taigi, tai kainuoja kur kas pigiau, lyginant su įprasta prekybos vieta, kur išlaidos gana didelės kas mėnesį (patalpų nuoma, kasos aparatas, ir t.t.)

Skaityti toliau

Sodo nameliai

Turbūt ne vienam mūsų atostogos ar savaitgaliai asocijuojasi su laiku, praleidžiamu sodyboje. Čia ne tik tenka nudirbti kai kuriuos darbus, bet tai – ir puiki vieta atsipalaiduoti po sunkių darbų ir miesto pilkumos. Kai kuriems žmonėms tiesiog nesuvokiama, kaip vasarą galima leisti laiką mieste, nes šiltąjį sezoną sieja su poilsiu gamtoje ir kartais – su darbais sode ar darže. Sodo nameliai paprastai būna įrengti tik vasarai, tačiau vis dažniau juos aplankoma ir žiemą, taigi, reikia pagalvoti ir apie jo šildymą.

Sodo nameliaiDaug kas klausia, kokį šildymo įrenginį geriausia pasirinkti: židinį ar krosnelę. Kadangi sodo nameliai pakankamai nedideli, taigi, turbūt geriausias pasirinkimas – židinys, nes jis puikiai tinka apšildyti nedideles patalpas. Tačiau, jei sodo namelis turi daug nedidelių patalpų, kurias reikia apšildyti, tuomet geriau rinktis krosnelę, nes ji geriau apšildys daug nedidelių patalpėlių. Jei labiau domina kaina – krosnelės yra kur kas pigesnės nei židiniai. Pastarieji paprastai siejami su prabanga, tačiau kartais jiems įrengti naudojamos pigios medžiagos. Vis dėlto, to daryti nepatartumėte – jei kaina yra pagrindinis kriterijus, renkantis šildymo įrenginį, tokių atveju vis dėlto geriau rinktis krosnelę. Židiniai prieš krosneles turi vieną didžiausių pranašumų – jiems keliami mažesni priešgaisriniai reikalavimai. Tačiau tai, žinoma, tikrai nereiškia, kad krosneles naudoti nėra saugu.

Skaityti toliau

Namų apsaugos priemonės

Namų apsaugos priemonės yra skirstomos į mechanines bei elektronines. Prie mechaninių apsaugos priemonių yra priskiriami langai, durys, grotos, tvoros ir panašiai. Žinoma pasirūpinti, kad mechaninės apsaugos priemonės būtų patikimos ir kokybiškos yra būtina. Tačiau jos negarantuoja, kad jūsų namai bus apsaugoti nuo įsibrovimo. Paprastai šios priemonės yra per maža kliūtis, kad sulaikytų įsilaužėlius. Tam, kad būtumėte tikri, kad jūsų namai yra tinkamai apsaugoti, vertėtų įsirengti elektronines apsaugos priemones.

apsaugos sistemosElektroninės apsaugos priemonės yra pats efektyviausias būdas kovoti su įsibrovėliais. Apsaugos sistemos yra naudojamos žmonių ir turto saugumui užtikrinti. Apsaugos sistemos dar vadinamos apsauginėmis signalizacijos sistemomis arba tiesiog signalizacija. Daugeliui atrodo, kad įsirengti apsaugos sistemą yra labai brangu. Tačiau pagalvokite apie tai, kad tai tik vienkartinė investicija, kuri tarnaus gana ilgai, o jus galėsite užtikrinti savo namų saugumą.

Skaityti toliau

Spintos stumdomomis durimis

Vis dažniau norintys atsinaujinti savo namus naujais baldais pasirenka spintas stumdomomis durimis. Ir visai ne be reikalo – tai padeda sutaupyti erdvės ir spintoje patalpinti dar daugiau daiktų. Spintos stumdomomis durimis paprastai leidžia sutaupyti nemažai vietos kambaryje, taigi, tai gali būti vienu geriausiu pasirinkimu, norint, kad kambarys nebūtų per daug apkrautas, ir galima būtų susidėti visus ne tik sezoninius drabužius, bet ir šiuo metu nedėvimus, taip pat patogu, kai į spintą telpa ir patalynė.

Spintos stumdomomis durimisDaug kas klausia: į ką svarbu atkreipti dėmesį, renkantis spintą? Kadangi šiandien siūlomas gana platus spintų pasirinkimas, kartais tiesiog galima pasimesti ir net nežinoti, iš kokių spintų geriausia būtų rinktis tinkamiausią sau. Žinoma, visada gali padėti konsultantai, tačiau bus daug paprasčiau, kai būsite apsisprendę, ko maždaug norėtumėte. Taigi, į ką reikėtų atkreipti dėmesį? Visų pirma, reikėtų nuspręsti, kurioje vietoje norite statyti spintą ir nuspręsti, kokio pločio ir aukščio turėtų būti spinta. Taip pat svarbu, kokia bus spintos paskirtis – ar ji stovės prieškambaryje, ar svetainėje, miegamajame ir t.t. Taip pat nuspręskite, kokios medžiagos spintos patenkintų jūsų lūkesčius – tai taip pat susiaurins pasirinkimo galimybes, taigi, tikėtina, kad išsirinkti taps kiek paprasčiau. Jei norite, kad spinta būtų stumdomomis durimis, apgalvokite, ar jums reikės daugiau lentynų, ar norėsite į spintą drabužius susikabinti. Taip pat apsispręskite, kokį profilį rinksitės: aliuminį ar plieninį. Taip pat aliuminiai profiliai atsparesni drėgmei – jei jūsų namuose gana drėgna, būsite tikri, kad profiliai nepradės rūdyti. Paprastai aliuminiai profiliai tarnauja ilgiau, be to, veikia tyliau, tačiau jų kaina yra didesnė nei plieninių profilių. Įvertinkite, kokią sumą galite skirti įsirengti spintą, tai gali taip pat turėti įtakos tam, kokios medžiagos spintą galite rinktis. Jei planuojate spintą stumdomomis durimis įsirengti patys, vertėtų pasikonsultuoti su specialistais. Paprastai spintos stumdomomis durimis yra ilgaamžės, taigi, nereikėtų taupyti medžiagoms bei spintos įrengimui – tai gana ilgalaikė investicija. Taip pat, žinoma, reikėtų rinktis tokios spalvos spintą, kuri derėtų ir prie namų interjero – kadangi spintos, tikėtina, nekeisite bent dešimt metų, todėl reikėtų rinktis tokias spalvas, kurios derėtų prie praktiškai bet ko.

Skaityti toliau

Nuotraukos internetu: turėkite apčiuopiamų prisiminimų

Kasdien patiriame tokių akimirkų, kurios vertos būti įamžintos, tačiau dažniausiai nuotraukas kaupiame kompiuteryje, ir jos užima tikrai nemažai kompiuterio atminties. Kadangi jų skaičius tikrai nemažas, jas žiūrime tikrai retai, o dar rečiau rodome kitiems. Kai kurie net juokauja, kad nuotraukų rodymas svečiams – tai ženklas, kad jiems jau metas skirstytis. O kaip kitaip, niekam neįdomu žiūrėti begalę, dažnai labai panašių ir besikartojančių nuotraukų. Visai kas kita – atspausdintos nuotraukos. Dažniausiai spausdinti atsirenkame pačias pačias gražiausias, todėl į jas žiūrėti tikrai nenuobodu. Vis dėlto, į fotosaloną kartais tikrai sudėtinga prisiruošti, todėl geriausias pasirinkimas – nuotraukos internetu.

Nuotraukos internetuNuotraukos internetu užsakomos vos per kelias minutes ir gali būti pristatomos į Jūsų pasirinktą vietą, pavyzdžiui, į namus ar darbo vietą. Jums nereikia stoviniuoti prie fotosalono, laukiant, kada bus nuotraukos pagamintos, be to, nereikia į fotosaloną važiuoti du kartus, jei nuspręsite nelaukti, kol nuotraukos bus pagamintos. Žinoma, nuotraukų, užsakomų internetu, Jums nepagamins per valandą, kaip įprasta fotosalone, tačiau argi tai skubu? Dažniausiai atsispausdinti nuotraukas neprisiruošiame metus ar dar ilgiau, todėl ar tikrai yra svarbu, per kiek dienų jos  bus pagamintos?

Skaityti toliau

Vaistinė internete: dar patogesnis būdas apsipirkti

Vaistinė internete užtikrina, kad nusipirkti reikiamų vaistų, maisto papildų, medicinos įrangos ar optikos prekių bus daug paprasčiau. Jums tereikia išsirinkti norimą prekę, įsidėti į „krepšelį“, ir apmokėti atsiimant (vaistinėje ar pašte) arba laukti, kol prekė bus pristatyta į namus. Tai – itin patogus būdas tiems, kurie taupo laiką ir pinigus. Kai kurie žmonės klausia: o kam užsisakinėti internetu, jei galima pasirinkti atsiėmimą tiesiog vaistinėje? Atsakymas labai paprastas – todėl, kad perkant internetu, tai kainuoja pigiau. Beje, jei nuspręsite prekes atsiimti vaistinėje, tai papildomai nieko nekainuos.

Vaistinė interneteKontaktiniai lęšiai šiandien parduodami jau ir vaistinėse, ir tai yra daug patogiau tiems, kurie įpratę didžiąją laiko dalį nešioti kontaktinius lęšius: specializuotos optikos parduotuvės paprastai dirba trumpiau nei vaistinės, todėl, esant reikalui (pavyzdžiui, pametus kontaktinį lęšį), kontaktinius lęšius galite nusipirkti tiesiog vaistinėje. Nereikia kažkur toli važiuoti, ar derintis prie specializuotų optikos parduotuvių darbo laiko.

Skaityti toliau

Graviravimo meistrai Vilniuje

Dovanų rinkimas galbūt ir atrodo paprastas procesas, tačiau jis neretai pareikalauja begalės pastangų bei bemiegių naktų. Nesvarbu ar norite pasveikinti savo mamą, sesę ar artimą draugą, visada norisi padovanoti šį tą ypatingo ir asmeniško. Būtent dėl šios priežasties sukame galvas, kaip sukurti dovaną, kuri primintų apie mus bei šią įsimintiną dieną. Šiomis dienomis vis labiau populiarėja rankų darbo dovanos. Jis parodo, kiek darbo ir širdies buvo įdėta į pasiruošimą, tad daugelis stengiasi padaryti dovanas patys. Žinoma, galbūt kai kurie turi meninių sugebėjimų ir gali tai lengvai padaryti, tačiau ko imtis kitiems? Jei nesate kruopštūs ar mėgėjai kurti – graviravimas Vilniuje gali būti jūsų išeitis. Tai rankų darbo dovana, kuri sukelia sentimentus ir bei šiltas emocijas. Jei nesate gerai susipažinę su graviravimo galimybėmis, apsilankykite puslapyje graviruojam.lt, čia rasite begales idėjų, o galbūt viena jų tams jūsų dovana artimam žmogui.

Skaityti toliau

ASUS X55VD – puikus pasirinkimas

ASUS X55VD puikus pasirinkimas kiekvienam. ASUS kompiuteriai padeda jums dirbti suteiktadamas, efektyvumą, patogumą, ir suteikia komforto jausmą.

Kas būtų pagalvojęs, kad muzika yra mūsų gyvenimas, todėl Asus X55VDserijos nešiojamas kompiuteris turi ASUS SonicMaster Lite technologija, skleisdama galingą bosinį garsą. Tai vienas iš geriausių vyraujančių nešiojamų kompiuteriųgarso technologijų.

Asus X55VD aukštos raiškos nešiojamieji kompiuteriai. Su15,6 plačiaekraniu LED apšvietimu,FullHD“ raiška, jie teikianepaprastai aiškų ir ryškų vaizdąirpuikųkontrastą. Taigi jūsųnuotraukos, filmai ir žaidimai atrodys kaip virtuali erdvė.

ASUS X55VD nešiojamame kompiuteryje yra nauji Intel procesoriai. Galite pasirinkti dviejų branduolių Intel Celeron procesorių. Norintiems ypač greito kompiuterio veikimo galite rinktis Intel Pentium procesorių.

Asus kūrėjai tai pat pagalvojo apie klasikinį dizainą, su originalia klaviatūra. Todėl jis yra matinio paviršiaus, ir itin stipraus korpuso.ASUS X55VD Serijos nešiojamas kompiuteris tiks ir studentui, ir puikiai derės biure.

Remiantis daugiau nei 20 metųpatirtimi, Asus sukūrėnaują serijąsu unikaliadvipuseplokšte, kuri apima IceCooltechnologija. Tai mažinatemperatūros svyravimą, puikiai aušina procesorių.

Skaityti toliau

Europos krepšinio čempionato istorija iki 1950 metų

Europos krepšinio čempionatas – vienas laukiamiausių krepšinio gerbėjų renginių. Ir nors šis renginys organizuojamas jau daug metų, būtina pasidomėti jo istorija.

Europos krepšinio čempionatasDalyvauti Europos krepšinio čempionato turi teisę stipriausios šio žemyno vyrų krepšinio rinktinės. Vyresni krepšinio gerbėjai tikriausiai dar pamena, kuomet pirmą kartą buvo suorganizuotas šis čempionatas, tuo tarpu šios kartos atstovams informacija apie tai, kuomet pirmą kartą buvo surengtas Europos krepšinio čempionatas, gali būti nežinoma. Pasirodo, Europos krepšinio čempionatas pirmą kartą buvo surengtas 1932 metais, Ženevoje. Dar 1932 metais buvo įkurta Tarptautinė krepšinio federacija. Būtent šiais metais krepšinis buvo įtraukta į olimpinių sporto šakų sąrašą. Europos krepšinio čempionatas yra organizuojamas kartą per dvejus metus. Pirmajame Europos krepšinio čempionate dalyvavo tik 10 rinktinių. 1932 metais vykusio Europos krepšinio čempionato metu čempionais tapo mūsų kaimynai latviai, nugalėję savo varžovus ispanus. Įdomu tai, jog pasibaigus pirmajam Europos krepšinio čempionato, varžovus įveikę latviai medalių negavo, kadangi tradicija apdovanoti čempionus medaliais susiformavo šiek tiek vėliau. Ir nors Latvijos rinktinė apdovanojimų negavo, jiems buvo suteikta teisė rengti antrąjį Europos krepšinio čempionatą. Antrajame Europos krepšinio čempionate sėkmė nusišypsojo mūsų šaliai – būtent mūsų šalies atstovai iškovojo pergalę (finale jiems teko kovoti prieš Italijos rinktinę). Būtent dėl šios priežasties antrasis Europos krepšinio čempionatas 1939 metais vyko mūsų šalyje. Renginys vyko specialiai jam pastatytoje Kauno halėje. Kalbant apie šį Europos krepšinio čempionatą, būtina paminėti vieną įdomų faktą: antrajame Europos krepšinio čempionate teisę dalyvauti turėjo ir Egipto komanda. Tokia teisė Egipto rinktinei buvo suteikta todėl, kad savo žemyne ji neturėjo varžovų.

Skaityti toliau