Metų archyvas: 2015 m.

Kaip grąžinamas kreditasi internetu

Kaip grąžinti pasiskolintus pinigus?Apie tai, kas yra kreditas internetu, jau turbūt girdėjote ne vieną kartą. O kaip jis grąžinamas? Reklama visada pateikia tik pačią smagiausią kiekvieno reiškinio pusę, priversdama patikėti, kad nauji siūlomi dalykai leis jums tiesiog pradėti gyventi kitą gyvenimą. Tačiau iš tiesų juk viskas yra ne tik taip. Pavyzdžiui, greitasis kreditas internetu ne tik lengvai gaunamas, ne tik nereikia ilgai laukti, kad pinigai pasiektų sąskaitą. Taip, teigiama pusė yra. Jūs labai greitai gausite pinigų, išspręsite kažkokias problemas beveik be streso ir didelių pastangų. Tačiau grąžinimas – bus tas periodas, kuris truks labai ilgai, ir taip pat ilgai jūs negalėsite jo pamiršti, nes gal jis apie skolą primins jums metus ar du. Tad prieš skolinantis verta sužinoti, kaip yra grąžinamas greitas kreditas.

Kaip sudaroma kaina

Pirmiausiai jums reikėtų išsiaiškinti, kokia kaina jums aktuali. Kai norėsite skolintis, matysite tai, kas leis jums lengviau apsispręsti. Tai bus tam tikra kainų lentelė. Joje matysite labai greitai, kas jums atrodo įdomu, o kas – ne. Galėsite pastebėti, kiek kainuoja jūsų prašoma suma, jeigu ją atiduodate per mėnesį, o kiek – jeigu per du metus. Kaip suprasite iš paskolos skaičiuoklės, tai ir grąžinti bus galima taip skirtingu metu, skirtingais būdais. Vadinasi, jūs patys renkatės, kaip grąžinti. Taip pat už ilgesnį terminą visada automatiškai mokate daugiau, taip jau veikia sistema. Kaina ir sudaroma labiausiai atsižvelgiant į tai, kada pinigai bus grąžinami, o konkrečiai yra visada įvedama speciali tos kompanijos įvedama kaina. Beje, tam tikri vartotojų teises ginantys organai nustato, kokia gali būti maksimali skolinimo kaina, tai yra, kokios gali būti didžiausios palūkanos. Tačiau čia ne batonas prekybos centre – nė vienas konkurentas (nė viena kreditų teikimo įmonė) nėra linkusi nuleisti kainos iki minimalios, o labiau yra palaikomi aukštesni įkainiai.

Įmokų mokėjimo tipai

Skaityti straipsnį “Kaip grąžinamas kreditasi internetu” »

Kitokie dienos pietūs Vilniuje

Restoranas BarcelonaMaisto gaminimas nėra mano didžiausias pomėgis, tad pietų metu paprastai ieškau, kur būtų galima skaniai pavalgyti. Netoli darbo esantys restoranai jau kiek pabodo, tad nusprendžiau išbandyti ir kiek toliau nuo darbovietės esančius restoranus, ir pasimėgauti kitokiais valgiais nei įprastai. Vienas praeitos savaitės atradimų – tai restoranas Barcelona, kuriame siūlomi dienos pietūs paliko iš tiesų puikų įspūdį. Čia apsilankiau pietų metu, ir tikėjausi paragauti ispaniškų patiekalų, – nusivilti tikrai neteko.

Skaityti straipsnį “Kitokie dienos pietūs Vilniuje” »

Mėgėjiškos ir profesionalios plaukų priežiūros priemonės

Daugelis žmonių yra pajutę, kad kuomet jiems plaunami ar šukuojami plaukai kirpyklose arba grožio salonuose efektas, pojūtis ir rezultatas visuomet būna kitoks, nei naudojant kasdienes plaukų priežiūros priemones, kurių galima įsigyti parduotuvėse. Taip yra todėl, kad kirpėjai naudoja kur kas stipresnes, geresnes formules turinčias ir šiek tiek brangesnes priemonės norimam efektui išgauti. Faktas yra tas, kad didelių stebuklų kirpėjų naudojamose priemonėse nėra – jos tiesiog yra tokios, kad būtų išgaunamas maksimalus rezultatas.

Labiausiai į akis krentantis skirtumas tarp mėgėjiškų ir profesionalių priemonių plaukams yra jų kaina. Jeigu mėgėjišką šampūną galite įsigyti už 1-2 eurus (profesionalūs šampūnai kiek brangesni), tai profesionalesnių kainos prasideda nuo 8 eurų. Šis kainos skirtumas atsiranda todėl, kad pastarąsias pagaminti yra gerokai brangiau. Jeigu mėgėjiškų sudėtyje naudingų elementų koncentracija yra gerokai mažesnė (neretai nutinka ir taip, kad ten naudingų plaukams elementų nėra visai), tai profesionalios priemonės jų tiesiog perpildytos ir tam, kad atliktų reikiamą (pvz. plovimo, gaivinimo ir kt. ) funkciją ir tam, kad papildytų bei apsaugotų plaukus. Taip pat profesionaliose priemonėse naudojamos formulės yra unikalesnės – kitaip tariant, jos yra sudėtingesnės, naudojamos medžiagos yra brangesnės. Štai todėl ir skiriasi kainos.

Plaukų priežiūraAntras ir greičiausiai pagrindinis skirtumas – šių priemonių veiksmingumas. Megėjiškam naudojimui skirtos priemonės dažniausiai atlieka tik plovimo funkciją, o konkretiems plaukų tipams skirtas efektas (pvz. spalvos išsaugojimas) yra minimalus. Tuo tarpų dėl geresnių formulių, dėl to, kad skirtos tiems, kas gali mokėti didesnius pinigus, nes siekia maksimalaus efekto, profesionalios plaukų priežiūros priemonės yra ne tik tinkamų formulių, tačiau ir pilnos plaukams būtinų, ypatingai veiksmingų elementų. Štai todėl, plaunant plaukus jomis, efektas matomas net po vieno panaudojimo. Plaukai iškart tampa puresniais, didėja jų apimtis ar jie mažiau riebaluojasi. Pagaliau, tinkamai papildyti būtinomis medžiagomis, jie įgauna ir kitokią struktūrą, todėl jie ne tik atrodo geriau, tačiau juos liesti maloniau.

Skaityti straipsnį “Mėgėjiškos ir profesionalios plaukų priežiūros priemonės” »

Vaikų kambario baldai – dviaukštės lovos ypatumai

Kiekvieno vaiko ar paauglio svajonė – atskiras kambarys, nors maža, bet sava erdvė. Dažnai tėvai, auginantys du vaikus, neturi galimybės kiekvienam mažyliui išskirti po atskirą kambarį. Vaikams tenka dalintis viena erdve – vienu kambariu, ypač daugiabučių namų kambariai pasižymi mažomis kvadratūromis ir ploto stygiumi. Mažos vaikų kambario patalpos sprendimas – mediniai vaikų kambario baldai su dviaukšte vaikiška lova.

Vaikų kambarys turi būti daugiafunkcinis ir erdvus, vaikams reikia palikti vietos judėjimui. Vaikų kambario baldai yra projektuojami bei dėstomi įsivertinant kambario kvadratūrą ir zonas.Vaikų kambario erdvę patartina padalinti mažiausiai į tris zonas: miegojimui, darbui, žaidimui. Nepriklausomai nuo kambario dydžio, kiekvienoje zonoje tėvams tenka patalpinti baldus, o vienas būtiniausių baldų – lova. Šeimoms auginančioms kelis vaikus ar gyvenančioms mažuose butuose būtinas vaikų kambario baldas – dviaukštė lova.

Didžiausias dviaukštės lovos privalumas – taupomas užstatomas kambario plotas. Pakėlus antrą miegamojo lovą virš pirmosios į aukštį kambaryje susitaupo beveik 2 kvadratiniai metrai, atsiveria laisva erdvė vaikų žaidimų aikštelei.

Vaikų kambario baldai gali būti gaminami pagal individualų užsakymą, šis privalumas tinka mažiems ir dideliems vaikų kambariams. Individualių medinių vaikų kambario baldų projektavimas atveria galimybes originaliems sprendimams, dviaukštės lovos dizainą galima kurti integruojant apsauginius rėmus, spinteles, stalčius ar net rašomuosius stalus. Svarbiausia prisiminti, kad vaikų kambaryje turi būti išlaikytos 3 zonos, likti vietos žaidimui ir judėjimui.

Skaityti straipsnį “Vaikų kambario baldai – dviaukštės lovos ypatumai” »

Efektyvūs patarimai mokantis kalbos

Kaip mokytis kalbos, kad ji ilgam liktų galvoje ir būtų gerai realizuojama gyvenime? Ar išeitis yra anglų kalbos kursai? O gal reikia samdyti vieną mokytoją ir su juo visą laiką daug angliškai bendrauti? Būdų mokytis kalbą šiais laikais yra labai daug.

Svarbiausia – likti kalbos lauke

Be abejo, kiekvienas anglų kalbos mokytojas sutiks, kad kalba nenaudojama netenka prasmės. Ji tikrai pasimiršta, grįžta į tą nežinomybės lauką, kuriame buvo ir iki jums su ja susiduriant. Taigi, pagrindinis dalykas, norint mokėti kalbą, yra pastangos išlikti tos kalbos lauke. Kaip tai gali būti daroma? Gali viskas prasidėti nuo kokių nors kursų, o tęstis į asmenines iniciatyvas.

Reikia stengtis bendrauti

Patarimai besimokantiems kalbųBendravimas yra labai svarbus praktinis įgūdis. Jeigu mes norime gauti iš kalbos daug, turime ją naudoti iš visų jėgų. Kartais žmonės bijo kažko gyvenime, nenori bendrauti, nenori kažko inicijuoti. Todėl jie tada tiesiog mokosi teoriškai kalbos. Bet praktikoje jos nepritaiko, dėl to smegenyse tarsi nesusijungia tam tikros dalelės. Vadinasi, norint, kad kalba tarnautų mums, būtina pasistengti ją ir tinkamai panaudoti.

Mokymosi būdai

Skaityti straipsnį “Efektyvūs patarimai mokantis kalbos” »

Mano namai – mano tvirtovė

Naujuose namuose įrengta moderni šildymo sistema, tai – šilumos siurbliai. Ilgai su vyru svarstėme, kaip viską sutvarkyti, kad šiluma kainuotų kuo pigiau, o namuose būtų šilčiau.

Du efektyvūs sprendimai

Namo įrengimasTaigi, pasitarę su draugais, kurie dirba statybose bei su šilumos tinklais, išsiaiškinome du dalykus. Visų pirma, namas turi būti tinkamai apšiltintas. Ne tik dėl to, kad čia yra dabar patvirtinta ir pakeista energinio sertifikavimo nuostatai, bet ir todėl, kad apskritai reikia saugoti tą temperatūrą, kokią pavyksta tau pasidaryti. Jeigu pavyksta namuose išgauti norimą šilumą, tai reikia ją ten užlaikyti. Dėl to mes sutikome investuoti į stogo ir sienų apšiltinimą, taip pat į langų pakeitimą. Tam tikras remontas būtų buvęs daromas bet kuriuo atveju, bet dabar mes supratome, kad reikia būtinai negailėti investicijų būtent šioje srityje. Kitas aktualus klausimas ir labai svarbi investicija buvo tinkamai parengta šildymo sistema. Mums buvo akivaizdu, kad reikia surasti tokį šildymo sprendimą, kuris mūsų nevargintų ir padėtų sutapyti. Abu esame iš kaimo kilę, pusę gyvenimo kūrenę pečius. Aš jau negaliu pakęsti to jausmo, kai iki alkūnių suodinomis rankomis beviltiškai sėdi prie krosnies, o ten kažkodėl viskas vis tiek neužsidega. Taip pat ir rūpintis kuru kasmet, tąsyt jį per šalčius ir vasarą – ne mums. Tad norime tokio modernaus šildymo, kur nereikėtų daug vargti. Tačiau tikrai – ne iš miesto atvestų šildymo sistemų. Juk tai reikštų bankrotą, kai negali pasireguliuoti, kokios šilumos tau realiai reikia. Taip mąstant, diskutuojant, tariantis su specialistais ir priėjome išvados, kad šilumos siurbliai turbūt bus efektyviausias sprendimas.

Tinkamai paskirstyta šiluma namuose

Skaityti straipsnį “Mano namai – mano tvirtovė” »

Psichologo konsultacijos

Dažnai mūsų gyvenime nutinka įvairų situacijų, kurios mums sukelia įvairų jausmų, tarp kurių yra ne tik gražūs, bet ir ne itin malonūs. Tokiu atveju mums gali praversti psichologo konsultacija internetu ar paprastuoju būdu, kuomet kreipiamasi į gydymo įstaigoje dirbantį gydytoją.

Trys dažniausi būdai, kuriais galima sulaukti pagalbos dėl psichologinių problemų: kreiptis į gydymo įstaigą, kreiptis į privačiai dirbantį psichologą arba konsultuotis internetu. Pirmieji du būdai atims daugiau laiko, nes reikės registruotis ir laukti paskirto apsilankymo. Be to, jums reikės važiuoti ar eiti iki vietos, kurioje psichologas dirba. Trečiuoju atveju, kuomet kreipiamasi pagalbos nuotoliniu būdu t.y. internetu, taupomas laikas, nes galima tai atlikti patogiu jums laiku bei nereikia niekur skubėti važiuoti ar eiti. Kuris būdas jums priimtinesnis – spręsti jums.

Psichologo patarimaiDažnai klausiama, kokiu atveju reikia kreiptis pas psichologą? Deja, daugelis vis dar galvoja, kad tam būtina itin rimta problema, kuomet reikalingas medikamentinis gydymas, tačiau tai nėra teisinga. Sudėtingais atvejais, kuomet sergama rimtomis psichikos ligomis reikalinga ne psichologo, o psichiatro konsultacija ir gydymas. Psichologas padeda tais atvejais, kai jaučiamės prislėgti, liūdni, mums nesiseka susikalbėti su savo artimiausiais žmonėmis ar turime neišspręstų praeities problemų.

Skaityti straipsnį “Psichologo konsultacijos” »

Paskola internetu: ką vertėtų žinoti?

Paskola internetu – tai greitas ir paprastas skolinimosi būdas, ir tuomet, kada netikėtai pristinga pinigų, tokia skolinimosi galimybė gali būti viena palankiausių, nes užpildyti paraišką galima tikrai labai greitai, ir tuomet, jei bus nuspręsta paskolinti jums pinigų, pasirinkta paskolos suma neilgai trukus bus pervedama į jūsų banko sąskaitą. Ši skolinimosi galimybė tampa vis populiaresne, ir paskolas internetu siūlo ne taip ir mažai įmonių, tačiau ne visada yra paprasta nuspręsti, kokią bendrovę vertėtų pasirinkti, ir, deja, ne visada tinkamai įvertinamos galimybės skolą grąžinti laiku, taigi, ką vertėtų žinoti apie paskolas teikiančias įmonės?

Paskola internetuPaskolas teikiančių įmonių skirtumai

  • Nors skolinimosi sąlygos paprastai yra gana panašios, tačiau skirtingos įmonės gali pasiūlyti vis kitokią minimalią ar maksimalią pinigų sumą, kurią galima pasiskolinti;
  • Taip pat skiriasi ir paskolos internetu terminas: vienos įmonės siūlo pasiskolinti gana trumpam laikotarpiui, pavyzdžiui, viena mėnesiui, o kitos siūlo paskolas ir ilgesniam terminui;
  • Skiriasi skirtingų įmonių nustatyta palūkanų norma, tad palanku pasidomėti, kokia įmonė siūlo pačias geriausias skolinimosi sąlygas;
  • Dar vienas svarbus dalykas yra tai, kam yra teikiamos paskolos: tam tikros įmonės gali paskolinti pinigų 18-60 metų žmonėms, kitos įmonės paskolas teikia 21-65 metų žmonės, ir t.t. Galite pasidomėti, kokios bendrovės teikia paskolas jūsų amžiaus grupės klientams, ir tai gali padėti apsispręsti renkantis tinkamiausią įmonę.

Skaityti straipsnį “Paskola internetu: ką vertėtų žinoti?” »

Investavimas

Dideles pinigų sumas reikia įdarbinti, neverta jų tiesiog laikyti namuose grynais arba banko sąskaitoje. Investuodami padidinsite pajamas. Svarbu pasirinkti objektą, tai reikėtų daryti apdairiai. Nepamirškite, kad gali nutikti taip, jog investavimas bus nesėkmingas. Panaudoti savo turimus pinigus galite daug kur. Investuoti siūlo daugelis kompanijų. Svarbiausia pasirinkti tinkamai. Tikslingai įdarbinę pinigus galite turėti nemažai naudos. Galėsite išsaugoti kapitalo vertę. Yra galimybė ir padidinti, tai naudinga kiekvienam. Ieškote įmonės, kuri investicijas padėtų paversti pinigais? Teletrade mielai jums pagelbės, kompanija vykdo savo veiklą jau ne vienerius metus. Galite nedvejodami pasitikėti ir tikrai nepasigailėsite. Galite pasirinkti investavimo būdus, Teletrade gali pasiūlyti kelis.

Investuokite saugiai ir patikimaiNelengva drąsiai investuoti, šiandieną galima susidurti su apgavystėmis, ne paslaptis, kad yra ne vienas pinigų medžiotojas. Nemažai žmonių baiminasi, kadangi nenori prarasti pinigų. Visada rinkitės tik tai kas patikima, pasidomėkite įmone, kurią pasirinkote. Galite konsultuotis, kad neliktų klausimų be atsakymų. Teletrade svetainėje eletrade-dj.lt galite registruotis asmeninei konsultacijai. Tai padaryti nėra sudėtinga, jums tereikia suvesti duomenis. Įrašykit savo vardą ir pavardę, elektroninio pašto adresą, nepamirškite telefono numerio. Ši informacija reikalinga, kad konsultantai galėtų su jumis susisiekti. Reikia nurodyti miestą, kuriame gyvenate. Parašykite savo komentarus, tam skirtame laukelyje. Konsultuokitės asmeniškai, į visus klausimus jums atsakys profesionalūs darbuotojai.

Skaityti straipsnį “Investavimas” »

Striukės moterims internetu: pasirinkimas ir galimybės

Striukės moterims internetu reikalingos, kad kuomet vyras jų nesušildo – reikia įsigyti kuo šiltesnį drabužį. Internete egzistuoja labai daug įvairiausių pasirinkimų, tad kiekvienas geba atrasti jam labiausiai tinkamą pasirinkimą atsižvelgdamas į kainos aspektą bei kokybės tvirtumą. Visi norime, kad mūsų įsigyti rūbeliai tarnautų kuo ilgiau, tad nieko keisto, kad investuojame gana daug laiko, kol pavyksta atrasti tinkamiausią variantą. Džiugu, kai šiuo metu galima pirkti internetu, kadangi plačios galimybės atveria kur kas platesnius kelius.

Vis daugiau moterų tvirtina, kad rūbų pirkimas internetu yra labai geras ir rekomenduotinas pasirinkimas, kadangi taip galima užsitikrinti, kad gausite kokybišką drabužį mažiausiomis kainomis. Tos ir tie, kurie jau ne kartą naudojosi interneto teikiamais malonumais patvirtina, kad virtualiose prekybos vietose kai kuriais atvejais pirkti yra net kur kas geriau. Paprasčiausiai reikia išdrįsti, nes dalis žmonių vis dar stereotipiškai galvoja, kad tai prastas pasirinkimas galintis atnešti prastos striukės rezultatą.

Moteriškos striukėsPirkti internetu yra prastas pasirinkimas tokiu atveju, jeigu susirasite tokią prekybos vietą, kurioje prekiaujama abejotinos kokybės drabužiais. Atsižvelkite į šiuos kriterijus, kuomet žvalgotės po internetines parduotuves:

  1. Pirkite tik tose parduotuvėse, kur prekiaujama legaliomis prekėmis. Kaip geriausia įsitikinti, kad viskas yra gerai? Rekomenduojame paklausti, ar verslininkas gali jums išrašyti sąskaitą pirkimui. Jeigu taip – viskas legalu, mokesčiai yra mokami ir jeigu jums kas nors nepatiks – tokiu atveju galėsite atiduoti daiktą atgal.
  2. Tuo pačiu vien pažvelgus į parduotuvės dizainą galima įsivaizduoti, kokio lygio drabužiai yra parduodami. Jeigu investuojama į malonią akiai prekybos vietą, tokiu atveju galite būti tikras, kad ir parduodami drabužiai bus tikrai labai kokybiški. Jeigu aplinka skurdi ir apsiriboja tik socialinėmis erdvėmis – rekomenduojame suabejoti pasirinkimu.
  3. Būtinai pasiklauskite, ar egzistuoja pinigų atidavimo galimybė. Norisi, kad jeigu kas nors nepavyktų arba drabužis jums netiktų tikėti, kad pinigus pavyks atiduoti laiku. Striukės moterims internetu dažniausiai būna gana universalaus dydžio, tad tikrai labai retai prireikia ją grąžinti, tačiau labai malonu kai žinoma, kad tokia galimybė paprasčiausiai egzistuoja.
  4. Visada rekomenduotina internete pasiskaityti atsiliepimus apie konkrečią prekybos vietą. Aišku, negalima jais visapusiškai tikėti, kadangi kartais parašytos nuomonės labai subjektyvios ir paprasčiausiai ne visai tiksliai atspindi realią situaciją. Visgi, bent jau preliminarią nuomonę susikurti pavyks, kas tikrai labai rekomenduotina.

Skaityti straipsnį “Striukės moterims internetu: pasirinkimas ir galimybės” »