Psichologo konsultacijos

Dažnai mūsų gyvenime nutinka įvairų situacijų, kurios mums sukelia įvairų jausmų, tarp kurių yra ne tik gražūs, bet ir ne itin malonūs. Tokiu atveju mums gali praversti psichologo konsultacija internetu ar paprastuoju būdu, kuomet kreipiamasi į gydymo įstaigoje dirbantį gydytoją.

Trys dažniausi būdai, kuriais galima sulaukti pagalbos dėl psichologinių problemų: kreiptis į gydymo įstaigą, kreiptis į privačiai dirbantį psichologą arba konsultuotis internetu. Pirmieji du būdai atims daugiau laiko, nes reikės registruotis ir laukti paskirto apsilankymo. Be to, jums reikės važiuoti ar eiti iki vietos, kurioje psichologas dirba. Trečiuoju atveju, kuomet kreipiamasi pagalbos nuotoliniu būdu t.y. internetu, taupomas laikas, nes galima tai atlikti patogiu jums laiku bei nereikia niekur skubėti važiuoti ar eiti. Kuris būdas jums priimtinesnis – spręsti jums.

Psichologo patarimaiDažnai klausiama, kokiu atveju reikia kreiptis pas psichologą? Deja, daugelis vis dar galvoja, kad tam būtina itin rimta problema, kuomet reikalingas medikamentinis gydymas, tačiau tai nėra teisinga. Sudėtingais atvejais, kuomet sergama rimtomis psichikos ligomis reikalinga ne psichologo, o psichiatro konsultacija ir gydymas. Psichologas padeda tais atvejais, kai jaučiamės prislėgti, liūdni, mums nesiseka susikalbėti su savo artimiausiais žmonėmis ar turime neišspręstų praeities problemų.

Dažnai kreipiamasi dėl vykstančių ar jau įvykusių skyrybų, kuomet pagalba reikalinga besiskiriantiems žmonėms bei vaikams. Tai gali padėti daugeliu atvejų. Psichologas taip pat dažnai gelbėja ne tik skyrybas išgyvenančias poras, bet ir tas, kurios patiria tam tikrus nesklandumus dar gyvenant santuokoje. Ne retai tai padeda puoselėti tarpusavio santykius ir išvengti skyrybų. Kokias dar atvejais padeda psichologas? Pavyzdžiui, žmogus jaučiasi prislėgtas, jis neturi geros nuotaikos ir jaučia nepasitenkinimą savo gyvenimu. Tokiu atveju savo elgesio ir šios savijautos pažinimas gali padėti pasijusti ir vėl laimingu. Tiesa, šiuo atveju nekalbama apie depresiją, kuri turi būti gydoma medikamentais. Galbūt jums sunku pasirinkti studijų kryptį ar darbą? O gal jums nepavyksta sklandžiai bendrauti su priešingos lyties atstovais? Visais tokiais ir panašiais atvejais verta kreiptis į psichologą, nes jis gali padėti jums išsiaiškinti galimų problemų priežastis ir būdus kaip sau padėti.

Ką pasirinkti priklauso tik nuo mūsų. Laimingas gyvenimas – nėra atsitiktinumas, tai mūsų pastangų rezultatas, todėl stengtis, kad jis taptų kuo geresnis visuomet verta. Nesvarbu kokiu būdu bendrausite su psichologu, kai ištiks sunkus gyvenimo tarpsnis, svarbiausia – kad tai jums būtų naudinga ir padėtų siekti laimingo gyvenimo tikslų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *