Modernūs vestuviniai žiedai: nukrypimas nuo tradicijų ar naujų tradicijų sudarymas?

Vestuviniai žiedaiPasirinkimo kelias, beieškant kiekvienam individualiai tobulų vestuvinių žiedų, yra tikrai ne rožėmis klotas. Kartais tenka pamiršti, kiek iš tiesų vestuvių šventė turėtų suteikti laimės – žmonės yra linkę apsikrauti sudėtingomis pasiruošimo ceremonijomis ir pamiršti džiaugsmingą tuoktuvių idėją. Nereikėtų šio proceso paversti kažkuo sunkiai įveikiamu – tikslinga yra ramiai pasėdėti ir pasitarti su partneriu, ko vienas iš kito tikisi ir kokie vestuviniai žiedai turėtų būti jiems abiems sukeliantys vien teigiamus prisiminimus.

Nors senosios tradicijos teigia, jog vestuviniai žiedai turėtų būti auksiniai, paprasto bei lygaus dizaino, jaunieji vis dažniau ieško naujovių ir nori dėvėti tokius žiedus, kurie turėtų daugiau simbolikos bei sukeltų įvairesnius prisiminimus, išgyventus ir iki vestuvių, o ne vien tik pačią jų šventę. Aplinkinių nuomonė dėl neįprasto dizaino žiedų išsiskiria į dvi puses: vieni mano, jog tokiu būdu kuriamos gražios, naujoviškos tradicijos, o kiti yra įsitikinę, jog pažeisti senąsias „taisykles“ ir išgalvoti naujas – prilygsta prosenelių įžeidimui.

Tam, kad nekiltų konfliktų, sužadėtinių statusą turintys ir prie altoriaus žengti besiruošiantys mylimieji bando ieškoti kompromiso pasilikdami ties aukso spalvos spalviniu sprendimu, tačiau ne visada šiuo sprendimu gali džiaugtis. Keistus jausmus pažadina kovojimas su savo įsitikinimais: „Juk šventė yra mano, kodėl visko, ko noriu, negaliu iki galo padaryti?“. Pasipriešinimas senosioms tradicijoms vestuvinių žiedų kūrėjus paskatino sukurti dar modernesnį variantą – žiedus, kuriuos puoštų ir auksas, ir sidabras.

Taigi, vestuvinių žiedų pasirinkimas šiuo metu yra labai platus, o ypač paklausūs modernieji, su išskirtiniais raštais ar rausvo aukso detalėmis. Po truputį tai tampa priimtinu sprendimu ir jauniesiems, ir jų šeimoms – idėja išskirtinius žiedus perduoti kitoms kartoms jau tampa įprasta mintimi – naujoviška tradicija.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *