Top Fun vasaros stovykla vaikams

Vaikai itin mėgsta įvairias pramogas, naujus potyrius ir dar neištirtus dalykus. Meninio pobūdžio veikla itin sužadina jų vaizduotę, krūybingumą. Vaikai meno srityse gali atrasti savo „gyslelę“, pašaukimą.

vasaros stovyklaTop Fun Akademija – tai geriausia vieta jūsų vaikams patirti daug naujų įspūdžių, praplėsti savo pažinčių ratą ir gerai bei turiningai praleisti laiką. Šią akademiją įkūtė žinomas dainininkas Lukas Pačkauskas 2008m. Vilniuje. Tai buvo pirmoji tokia akademija tiek vaikams, tiek suaugusiems, kurioje galima save išbandyti įvairiose meno srityse – dainavime, šokyje, aktorystėj, galima mokytis miuziklo meno, gatvės bei pramoginių šokių, grožio paslapčių. Top Fun Akademijos mokytojai yra visoje Lietuvoje gerai žinomi ir savo profesiją puikiai išmanantys pedagogai kaip, pavyzdžiui, Deividas Meškauskas, Audrius Bružas, Rūta Ščiogolevaitė bei daugelis kitų.

Top Fun Akademija 2011m. virto Top Fun vasaros stovykla. Jau trečius metus organizuojama vasaros stovykla kviečia visus kūrybingus, žingeidžius, meniškus ir talentingus Lietuvos vaikus. Šios vaikų stovyklos yra ne tik puikus būdas vaikui praplėsti savo pažinčių ratą, patirti dar nepatirtus įspūdžius, puikiai praleisti laiką, bet ir susipažinti su puikiai Lietuvos visuomenei pažįstamais žmonėmis, kurie padės vaikams lavinti meninius sugebėjimus, kūrybinius įgūdžius, pasidalins savo patirtimi.

Top Fun Akademijos vaikų vasaros stovykla vyksta kaimo turizmo sodyboje „Guosta“, Stakliškėse, Prienų raj. „Guostoje“ atsiskleidžia visas gamtos grožis – šalia kaimo turizmo sodybos yra Guosto ežeras, atsiveria nuostabus vaizdas. Sodyba yra visiškai pritaikyta vaikų vasaros stovykloms – ji yra aptverta ir saugoma, o ežeras yra kelių šimtų metrų atstumu nuo sodybos.

Ši sodyba yra su visais patogumai – yra atvira lauko salė su stogu, kuri puikiai tinka užsiėmimams ir koncertams. Taipogi yra ir uždara salė, kurioje vyksta kino ir karaoke vakarai. Sodyboje yra didelė aikštelė su trumpa žolyte, kurioje vyksta įvairios rungtys ar mankštos, įvairūs užsiėmimai. Stovyklautojai taip pat nepamirš fizinio aktyvumo – „Guostoje“ yra įrengta krepšinio aikštelė.Vaikai valgo atviroje erdvėje po stogu. Ten taip vyksta ir protų mūšiai, įvairūs sėdimi žaidimai ir pratimai, tad vaikai beveik visą laiką būna gryname ore, net jei oras yra prastesnis.

Kiekvienos vasaros stovyklos metu vaikus aplanko svečiai – šią vasarą stovyklautojus nudžiungins X faktoriaus dalyviai – Gidrė, grupė „4 Roses“, Martynas ir kiti.

Stovykloje yra laukiami 6 – 14 metų vaikai, pasirengę nepakartojamai praleisti vieną savo vasaros savaitę. Daugiau informacijos apie Top Fun Akademijos vasaros stovyklas rasite www.topfun.org, taip pat galima pasiteirauti telefonu 8 687 80255.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *