Tvoros tinklas ir tvorų gamyba

Dabar statoma ne tik tvora, bet ir tvoros tinklas, kurį kokybiškai gamina UAB Tvorų tiekimas. Jis tiks bet kokiomis orų sąlygomis, nes tinklas yra cinkuotas. Eksplotacijai klimato sąlygos neturi įtakos. Tvoros tinklas patogus tuo, jog galima įsigyti įvairaus dydžio ir formos. Kiekvienas žmogus  išsirinks pagal norimą akučių dydį bei formą. Taip pat tvoros tinklas išsiplečia pritaikymo galimybes. Tiks ne tik aptverti sklypą, bet ir tam tikrą plotą kieme, apsaugant vaikus nuo naminių gyvūnų ar augalus nuo vaikų ir gyvūnų, nes jį galima lankstyti. Taip pat kitus plotus, kurie reikalauja apsaugos ar reikia apsaugoti aplinkinius gyventojus. Montavimas labai paprastas, nereikia papildomai mūryti kaip statant metalines ar kitokias tvoras. Be to, būna jau nudažytos, tad nereikia papildomai pirkti dažų ir dažyti namuose. Juo patogu tverti sklypo šonus ir sklypo galą. Taip pat ir sklypo priekį, jeigu žadama sodinti gyvatvorę ar ji ten yra, bet norisi, kad būtų ir tvora, kuri apsaugotų nuo gyvūnų įlindimo į kiemą pro esančius tarpus.

tvoros tinklasUAB Tvorų tiekimas gamina šių tipų tvoras:

  • tinklines;
  • segmentines;
  • sardines iš tvoralenčių,
  • metalines tvoras iš vertikalių strypų.

Tvoras ir vartelius pagamins pagal individualius užsakymus, pagal pateiktus brėžinius, matmenis ar nuotraukas. Jeigu reikia, UAB Tvorų tiekimas gali ir suprojektuoti tvorą pagal esamą aplinką. Taip pat pristatys į reikiamą vietą ir sumontuos.

Metalinės tvoros su įvairiais ornamentais pagražina teritoriją, sukuria elegantiškai ir prabangiai atrodančią aplinką, tad būsite išskirtiniai. Jas sunku pažeisti, sulankstyti ar sudaužyti be specialių priemonių. Tokios tvoros būna ilgaamžės, ilgai išlieka tvirtos, jeigu yra prižiūrimos. Kelis dešimtmečius nereikės keisti tvoros. Tvirta metalinės tvoros konstrukcija – puikus būdas apsisaugoti nuo įsilaužimų.

Tinklinės tvoros patogios tuo, jog galima įsigyti įvairaus dydžio ir formos. Montavimas labai paprastas, nereikia papildomai mūryti kaip statant metalines ar kitokias tvoras. Be to, būna jau nudažytos, tad nereikia papildomai pirkti dažų ir dažyti namuose. Galima iškart montuoti prie tvoros stulpų. Patogu lankstyti, tad tiks ne tik aptverti sklypą, bet ir tam tikrą plotą kieme, kuris reikalauja specialios priežiūros ar apsaugos nuo mažų vaikų ir gyvūnų. Tvorų gamyba yra viena iš UAB Tvorų tiekimas veiklų.

Skardinių tvoralenčių tvora tinkamiausia tiems, kas nori privatumo. Ši tvora pagaminta iš aukštos kokybės cinkuotų lankstytų plieno skydų. Montuojama taip, kad iš vidaus aplinka, esanti už tvoros,  gerai matoma, o iš išorės – nieko nesimato. Skydai nereikalauja ypatingos priežiūros, nes yra cinkuoti ir atsparūs įvairioms oro sąlygoms.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *