Stalo puošimas

Tiek suaugusieji, tiek ir vaikai mėgsta šventes. Jų būna pačių įvairiausių nuo gimtadienių iki teminių vakarėlių. Tam, kad sukurti jaukią ir tinkamą šventinę atmosferą svarbus akcentas – dekoracijos. Jos naudojamos tiek patalpose, tiek ir lauke. Stalo puošimas šioje kategorijoje užima vieną iš svarbiausių vietų.

DekoracijosTinkamai papuošta erdvė gali sukurti šventinę nuotaiką visiems jos dalyviams. Stalo puošimas susideda ne tik iš gražių ir tinkamų indų ir staltiesės. Dekoracijos gali būti įvairiausios: servetėlės, figūrėlės, vazos, gėlės, kortelės, žvakės ir kita. Tam, kad išrinkti tinkamas, visų pirma reikia nuspręsti kokia tai šventė, kokie svečiai rinksis ir ką ji turi atspindėti. Šiuo metu vis labiau populiarėja teminiai vakarėliai, teminės vestuvės ir krikštynos, ir kitos tam tikra tema kuriamos šventės. Tai supaprastina šventės organizatorių darbą. Žinant temą, išrinkti stalo dekoracijas ir puošimą bus lengviau.

Paprasčiausias būdas sukurti tinkamą atmosferą – rinktis teminę šventę, kurios tema tam tikra spalva. Pavyzdžiui, Jūs sugalvojate švęsti savo ar savo vaiko gimtadienį. Išrenkate mėgstamą spalvą ir staltieses, indus, puodelius, gėles, vazeles ir visa ko prireiks puošiate pasirinkta spalva. Kad būtų dar įdomiau ir įsimintiniau Jūsų svečiams – paprašykite jų apsivilkti teminės vakarėlio temos spalva. Jeigu tai neįprasta spalva, galima rinktis šios spalvos aksesuarą ar kokią įdomią detalę. Nuotraukos atrodys įspūdingai.

Kitos stalo puošimo temos reikalauja daugiau darbo, tačiau visada galima kreiptis į specialistus, kurie ne tik patars kaip geriau surengti Jūsų šventes, bet ir padės išrinkti reikalingas dekoracijas. Stalo puošimas reikalauja ne tik žinoti šventės temą ir paskirtį, bet ir kam ji skirta. Visos detalės skirtos, pavyzdžiui, vaiko gimtadieniui ar krikštynoms netiks suaugusiųjų vakarėliui. Dekoracijas reikia rinktis atsižvelgiant į amžių: vaikams, paaugliams, suaugusiems. Taip pat labai svarbu tinkamai parinkti dekoracijas išskirtinėms progoms, pavyzdžiui, vestuvėms. Tai ypatingas gyvenimo įvykis, kuriam būtinas tinkamas pasiruošimas. Dažnai yra organizuojami vakarėliai atspindintys žmogaus pomėgius, pavyzdžiui, galima draugo gimtadienio proga surengti karinį ar krepšinio vakarėlį. Tam, kad netektų visų dekoracijų pirkti, jas galite išsinuomoti. Tai labai patogu ir praktiška.

Kiekviena šventė reikalauja kruopštaus pasiruošimo, tačiau tai atsiperka su kaupu. Gerai suorganizuoto vakarėlio, gimtadienio ar kitos šventės dar ilgai negalėsite pamiršti ne tik Jūs, bet ir Jūsų svečiai. O apie nuostabiai praleistą laiką Jums primins nuotraukos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *