Tapetai

Norint atlikti remonto darbus, reikia daug ką apgalvoti: kokį laminatą ar parketą rinktis, kaip atnaujinti lubas, kokius tapetus pasirinkti, ir taip toliau. Remonto darbai gali būti tikru galvos skausmu, ir dažnai norisi, kad tai būtų atliekama kuo greičiau ir paprasčiau. Šiandien tikrai turime iš ko rinktis – galime pasisamdyti specialistus, kurie darbus atliktų už mus, arba galime remonto darbų imtis patys. Net jei nusprendžiama remonto darbus atlikti patiems, tikrai galime pasirinkti tokias medžiagas, kurios padės sutaupyti laiko. Pavyzdžiui, kad ir tapetai – šiandien tikrai yra iš ko rinktis – jie gali būti ne tik klijuojami, bet ir purškiami arba tepami.

Skysti tapetaiKokie skystų tapetų privalumai? Visų pirma, didžiausiu skystų tapetų privalumu laikoma taip, kad juos labai paprasta naudoti. Skystus tapetus gali naudoti net tie, kurie pirmą kartą imasi remonto darbų – juos tepti labai paprasta, ir nereikia kažkokių specifinių žinių ar įgūdžių. Skysti tapetai greitai paruošiami – tereikia užpilti reikiamą kiekį vandens ir išmaišyti. Juos galima tepti ant bet kokio kieto paviršiaus, tai yra, ne tik ant sienų, bet ir, pavyzdžiui, ant lubų. Svarbu ir tai, kad skystų tapetų nereikia tepti labai tiksliai – juos galima tepti netgi kelių milimetrų tikslumu, o tapetų paviršius džiūdamas išsilygina. Taigi, nereikia rūpintis, kad darbas būtų atliktas kaip įmanoma kruopščiau. Svarbu ir tai, kad tokių tapetų sudėtyje dažniausiai naudojamos natūralios medžiagos, taigi, skysti tapetai gali būti naudojami net ir tų žmonių, kurie yra alergiški cheminėms medžiagoms, pavyzdžiui, klijams.

Taip pat svarbu, kad klijuojant tokius tapetus nesimato sudūrimų žymių, kurios paprastai matomos naudojant klijuojamus tapetus. Taigi, namai atrodys tikrai estetiškai, ir nereikės įdėti daug pastangų, norint tai pasiekti. Taip pat svarbu ir tai, kad tokie tapetai sulaiko garsą – jums nereikės rūpintis, kad kaimynai girdės, kas vyksta jūsų namuose, o taip pat negirdėsite ir kaimynų keliamo triukšmo. Išbandžiusieji tokius tapetus taip pat teigia, kad namuose labiau išsilaiko šiluma, o tai itin aktualu šaltuoju metų laiku.

Kokie skystų tapetų trūkumai? Dažniausiai pabrėžiamas tik vienas trūkumas – tokie tapetai kainuoja kiek brangiau nei klijuojami tapetai, tačiau kainos skirtumas nėra toks žymus. Taip pat kai kurie teigia, kad skysti tapetai ne visada tokie gražūs kaip ir klijuojami tapetai, nes negalima rinktis tapetų su įvairiais piešiniais. Vis dėlto, visi šie trūkumai nublanksta prieš didžiausius skystų tapetų privalumus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *