Rankų darbo dėklai telefonams

Šiandien galima drąsiai teigti, jog kiekvienas išmanusis telefonas yra apsaugotas ir tuo pat metu papuoštas jam specialiai skirtu dėklu. Šiandien jų išties didelis pasirinkimas, todėl nėra sudėtinga rasti tai, kas pateisintų tavo lūkesčius. Tačiau šiuo metu ypatingai madingi rankų darbo telefonų dėklai, kuriuos kruopščiarankiai kuria ne tik sau, bet ir kitiems. Individualaus dizaino telefono dėklas išties gali pradžiuginti tą, kuris mėgsta išskirtinį ir savitą stilių.

Karšti klijai

Pasiūlymai telefonamsVienas populiariausių ir daug sugebėjimų nereikalaujančių rankdarbių – tai telefoniniai dėklai iš karštų klijų. Vis dažniau galime pamatyti, kaip merginos naudodamos karštus klijus sukuria savo telefonui individualų dėklą, išpuošdamos jį savo inicialais, blizgučiais ar tiesiog norimu dizainu. Tai itin nesunkus pasirinkimas, kuriuo gali pasinaudoti bet kas. Ant telefono uždėjus apsauginę medžiagą karštų klijų pagalba išgaukite jums norimas formas ir palaukite, kol išdžius. Džiūnant galite priklijuoti norimų aksesuarų – blizgučių, blizgančių akmenėlių, mažų detalių.

Atverčiami dėklai

Mažiau populiarūs jaunimo tarpe, tačiau tikrai garantuojantys didesnę apsaugą, atverčiami telefonų dėklai dažnai suteikia kur kas įdomesnių galimybių saviraiškai. Kai silikoninius dėklus keičia karštų klijų dėklai, atverčiami dėklai gali būti įvairių tekstūrų, raštų bei spalvų. Populiariausi, be abejo, odiniai, tačiau ne ką mažiau populiarūs ir tvirtos medžiagos dėklai, kuriuos nagingas ir kruopštus žmogus gali paversti itin prabangiai atrodančiais aksesuarais. Gaminant odos atverčiamus telefonų dėklus atsiveria kur kas daugiau galimybių kūrybai – medžiagas galima sujungti, rinktis skirtingų tekstūrų, spalvų spektras kur kas platesnis, atsiranda matinės žemiškos spalvos, o ir linijos bei kontūrai kur kas aiškesni. Todėl galima sukurti ne tik klasikinį individualų dizainą, tačiau ir vaikišką, spalvotą, žaismingą ir akį traukiantį dėklą.

Telefonų supirkimas

Ypatingai populiarios telefonų supirkimo paslaugos šiandien surandamos itin lengvai. Net domintis telefonų dėklais internete šalia galima pamatyti apie geras kainas siūlančias telefonų supirktuves. Išties, šiandien galima pasitikėti ir gan gerai pasipelnyti iš telefonų supirktuvių, tačiau jas rinktis reikia atsakingai. Rimčiausios supirktuves jau domina iphone 7 telefonų supirkimas, kuris yra apgalvotas ir naudingas žingsnis, įrodantis įmonės potencialą ir gerą įvaizdį. Todėl prieš atiduodami telefoną į supirktuvę pasidomėkite įvairiomis kainomis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *