Top mėnesio rankinės

Kai jau nusprendėme, kaip rengtis madinga, o kaip ne, aptarkime, kokios yra šio mėnesio top rankinės. Tai galės įkvėpti ne vieną stiliaus mėgėją išsirinkti kažką panašaus ir sau. Juk visada rinktis lengviau, kai jau žinai vieną gerą pavyzdį.

Juodai balta

RankinėsŠį mėnesį į akis nekrenta ryškios spalvos, atrodo, klasika ir juodai baltos spalvos pagaliau išeina į sceną su savo pačia didžiausia galybe. Nebereikia galvoti, kad atrodysite ne taip, jeigu ištrauksite tą savo seną juodą rankinę. Tikrai, jeigu ji juoda, visada pataikote, jeigu dar ir papuošta baltu arba atvirkščiai – laimite visus taškus kaip su koziriais. Tik reikia mokėti tinkamai pritaikyti ir papuošalus ir apskritai jų nepridėti per daug. Juodai baltas elegancijos ir klasikos žaismas iš karto jums suteiks santūrumo, tad nereikia persistengti ir su visokių papuošalų naudojimu, viską galima apgalvoti labiau proporcingai, siekti simetrijos, ilgalaikio vaizdo, tokio, į kurį norėtųsi žiūrėti labai ilgai. Populiarios rankinės medžiagos – dirbtinė oda ir dirbtinis kailis, metalas. Atrodo nesuderinama, bet mados pasaulyje taip jau būna, jog atsiradus naujai tendencijai būna prie jos sunku priprasti, o paskui ši virsta tiesiog masine ir pačia gražiausia. Taigi, panašiai yra ir su šiomis rankinėmis, kurios būdamos juodai baltos sulauks daugiausiai dėmesio bei populiarumo. Bet kur kas įdomiau yra tai, kaip derės metalas, netikras kailis ir dirbtinė oda. Metalą reikia rinktis ne aukso, o sidabro spalvos, kitaip tariant, baltą, kad jis gerai įsikomponuotų į šį jūsų derinį.

Tūris ir apimtys

Atrodo, baigiasi era didžiausių rankinių. Dar visai neseniai visos vaikščiojo su rankinėmis, didesnėmis už jas pačias, o dabar vėl grįžta optimalaus dydžio rankinės. Tai dar ne tas minimalus dydis, kai rankinukas panašus į piniginę, tačiau jau prieiname maždaug lapo dydžio išmatavimus. Čia lengvai tilps viena piniginė, viena užrašų knygelė, plaukų šepetys ir buteliukas vandens. Tačiau prisidėti kažko daugiau negalėsite. Gal, iš vienos pusės, ir gerai – nereikės tiek visko tampytis kartu. Juk kartais būdavo su didele rankine, kad tiesiog kartais pamiršdavote iš jos kažką išimti, ir dėl to su visu jos turiniu kažkur jau turėdavote eiti. Tačiau tai nėra sveika nei stuburui, nei kuriems nors jūsų kojų sąnariams. Žmogus yra ne kupranugaris, todėl reikia visada skaičiuoti, kokį svorį jis realiai gali nešti, kad jaustųsi vis dar patogiai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *