Plaukų garbanojimo būdai

Plaukų žnyplėsTikriausiai jau žinote, jog šiais laikais pats efektyviausias būdas susigarbanoti savo plaukus yra naudoti plauku znyples. Būtent šio prietaiso pagalba visai greitai ir be vargo galėsite net ir visiškai tiesius plaukus paversti į garbanotus. Kaip bebūtų, kad pasiektumėte šį tikslą, jums reikia įvaldyti plauku znyples, mokėti jomis gerai naudotis. Egzistuoja keturios pagrindinės plauku garbanojimo su plaukų žnyplėmis technikos, būtent apie ja sir pakalbėkime.

Plaukų sukimas ant plokštaus paviršiaus

Norėdami naudoti šią garbanojimo techniką, turėtumėte pasirinkti plauku znyples kurių plokštumos plotis yra bent jau 4-5 centimetrai. Taip pat nepamirškite, jog prieš pradedant garbanoti plaukus juos privalu apipurkšti priemone apsaugančia nuo kaitros, antraip galite rimtai juos pažeisti.

Plaukų sukimas ant plokštaus paviršiaus leis jums išgauti didelės apimties garbanas, kurios be visa ko bus ir labia putlios. Galutinis rezultatas priklausys ir nuo to, kokio storumo bus kiekviena grabanojama plaukų sruoga.

Pats pagrindinis dalykas į kurį reikia atkreipti dėmesį garbanojant plaukus naudojant šią techniką, tai jog plaukai būtų visiškai tiesūs prieš garbanojimo žirklių paviršių. Norint pasiekti šio tikslo, reikės keisti rankos laikančios plaukus poziciją kaskart, kai apsuksite juos aplink plauku znyples. Priešingu atveju, plaukai natūraliai pastoviai suksis aplink žnyples ir norimo efekto nepasieksite.

Banguoti plaukai su siauromis žnyplėmis

Jei naudosite žnyples kurių plokštumos plotis yra maždaug 2 – 3 centimetrai, galite visiškai paprastai išgauti nanguotus plaukus. Norint tai padaryti, tiesiog sukite plaukus aplink plaukų žnyples, tačiau ne iki paties plaukų galo, o tik iki vidurio. Likusią plaukų dalį sukite apkeitę žnyplių poziciją. Tokiu būdu išgausite banguotus plaukus.

Ryškios bangos

Jei tiesiog banguoti plaukai jums neatrodo patraukliai ir norite atrodyti šiek tiek išskirtiniau, tikriausiai norėsite ryškių bangų, smarkiai sugarbanotų plaukų. Vėlgi, šiam metodui taip pat tiks plauku znyples kurių plokštumos plotis yra maždaug 2 – 3 centimetrai. Pats procesas labia panašus į įprastinį plaukų bangavimą, tačiau norint išgauti ryškias bangas, jums reikės plaukus susukti į mini kasytes. Nesupraskite klaidingai, kasų pinti tikrai nereikės, paprasčiausiai susukite juos į virveles. Garbanokite plaukus nuo viršaus į apačią, ties viduriu pakeičiant žnyplių poziciją. Net neabejoju, jog liksite patenkinti rezultatu, kadangi tokios ryškios bangos atrodo iš tiesų įspūdingai. Tai šukuosena, su kuria galima pasipuošti ne tik eilinę dieną, bet ir keliauti į šventę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *