Priežastys dėl kurių kinta krūtinės forma

Krūtų korekcijaViena dažniausiai pasitaikančių estetinių problemų, kuri visuomet atima iš moterų pasitikėjimą savimi – tai pakitusi ir netaisyklinga krūtų forma, kai jos atrodo nukarusios. Deja, jokiais natūraliais būdais to išvengti neįmanoma, tačiau krūtinės pakėlimas nėra ypatingai sunki ir sudėtinga operacija, tačiau rezultatai visuomet džiugina kiekvieną moterį. Krūtų forma kinta dėl įvairiausių priežasčių, dėl odos pertekliaus jos atrodo nukarusios, o speneliai atsiduria apačioje. Tokios krūtys atrodo ne tik nepatraukliai, kai moteris yra nuoga, tačiau estetika nepasižymi ir liemenėlėje.

Kada pakinta krūtų forma?

Visų pirmiausia, neišvengiamai moters krūtys praranda savo pradinę standžią formą po gimdymo ir maitinimo krūtimi. Krūtys dažnai atrodo ištuštėjusios bei nukarusios, dažnai atsiranda ir odos pertekliaus, kurio priežastis – išsitampiusi oda padidėjus krūtinei nėštumo ir maitinimo metu. Moterims, kurios savo vaikų nemaitino krūtimi, dažniausiai krūtinė nepasikeičia taip stipriai, tačiau neišvengiamai ji neišlieka tokia pat, kaip ir prieš nėštumą. Elementaru, kad krūtinė su kiekvienu vaiku tampa vis labiau pakitusi, todėl dažnai moterims, kurios turi daugiau nei du vaikus, tenka pasinaudoti chirurgo paslaugomis, kad vėl galėtų atgauti savo pasitikėjimą savimi.

Be abejonės, su amžiumi oda praranda savo elastingumą, todėl sunkesnės kūno vietos, kurios daug greičiau nukara žemyn, nes oda tiesiog nebesugeba išlaikyti svorio. Krūtinės sritis šiuo atveju nėra išimtis, todėl absoliučiai kiekviena moteris senyvame amžiuje susiduria su šia problema. Tai ypatingai ryškiai matoma, kai moters krūtinės pakitimus įtakojo ne tik senyvas amžius, tačiau ir ne vienas gimdymas.

Reikia pabrėžti, kad dar vienas gan svarbus faktorius – tai moters genetika. Mat ne tik pagimdžiusioms ar senyvoms moterims tenka susidurti su nukarusios krūtinės problema, tačiau ir jaunoms merginoms, kurios savo genuose nešioja būtent tokią krūtinės formą. Dažniausiai tokioms merginoms dar jaunystėje krūtinės pakėlimas yra gan optimalus pasirinkimas, kuris nepasižymi labai sudėtinga procedūra ir neįtakoja tolimesnių planų turėti vaikų. Tačiau be abejonės tai suteikia papildomo pasitikėjimo savimi. Tokio tipo merginų nėra ypatingai daug, tačiau esančioms gimdymas ir senatvė, nesprendžiant šios problemos, gali padaryti ypatingai blogą išvaizdą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *