Plastikos chirurgai ir viena naujausių operacijų rūšių – pilvo plastika

Nuo šiol kūno ar veido trūkumus pašalinti gali kiekvienas. Gal kai kam išgirdus sąvoką „plastinė chirurgija“ kyla ir nekokių asociacijų, tačiau aišku viena – ši medicinos sritis per pastaruosius 10-20 metų labai patobulėjo ir šiandien operuotis yra ne tik greita, bet ir saugu. Šiandien dirbantys plastikos chirurgai yra baigę medicinos studijas tobulinasi įvairiuose kursuose, seminaruose, yra tarptautinių organizacijų nariai, taigi savo pacientams gali pasiūlyti aukščiausios kokybės paslaugas. Paprastai kiekvienas plastikos chirurgas yra siauros savo srities specialistas, taigi daro ne viską iš karto, o imasi nedidelių darbų ir juos atlieka tobulai. Žinoma, kai kurias atvejais ilgametę patirtį sukaupę specialistai gali atlikti ir įvairių kūno sričių plastines operacijas, tiesiog reikia pasidomėti to specialisto kvalifikacija ir atliekamais darbais.

Tautrimo Aštrausko klinika Kaune

plastikos-chirurgaiViena populiaresnių Lietuvoje – gydytojo Tautrimo Aštrausko klinika, įsikūrusi pačioje Lietuvoj širdyje Kaune. Klinika ypatinga tuo, kad joje dirba ne tik du aukštą kvalifikaciją turintys gydytojai plastikos chirurgai, bet ir visas būrys kitų gydytojų – anesteziologės, akušerės ginekologės, dermatovenerologės, urologai ir kitų sričių specialistai. Klinikoje teikiama daugybė paslaugų, susijusių su grožiu ir sveikata – visa tai, ko paprastai nekompensuoja Ligonių kasos ir už ką mokėti turi pats pacientas. Patekus pas atsakingus ir patyrusius gydytojus, posakis „grožis reikalauja aukų“ galioja ne visuomet, nes plastikos chirurgai – patyrę ir žinantys ką daryti kiekviename žingsnyje. Žinoma, po kiekvienos operacijos gali atsirasti šalutinis poveikis, organizmo grįžtamoji reakcija į pokyčius, likti smulkų randelių, žaizdos imti kraujuoti, tačiau kartais tai yra neišvengiama. Gydytojai stengiasi, kad nė viena komplikacija neturėtų įtakos pacientų sveikatai ir grožiui.

Nuo šiol – galimybė turėti gražų ir grakštų pilvuką

Žmonėms, kuriems norisi turėti dailų pilvuką, rekomenduojama mini operacija – tai pilvo plastika. Pilvo korekcijos prireikia po gimdymo, po staigaus svorio numetimo, kai pilvo srityje lieka nukarusios odos gabalai  kurie estetiškai atrodo labai negražiai Šios operacijos esmė – gydytojai plastikos chirurgai pašalina odos ir riebalų perteklių, susikaupusį pilvo srityje. Tai gali būti ir vienas iš viso kūno korekcijos etapų, padedančių susigrąžinti dailias linijas. Pilvo plastika – tai procedūra, kurios nereikėtų maišyti su riebalų nusiurbimu, nes šios procedūros iš esmės yra skirtingos, panašumas tik vienas – netenkama dalies audinių. Nesudėtingais atvejais galima atlikti ir mini pilvo plastiką – ši procedūra ne tokia sudėtinga ir pašalinama kur kas mažesnė dalis audinių, be to, procedūra ir pigesnė ir trumpesnė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *