Kalendoriai

Vienintelis dalykas, kurį skaičiuoja visi be išimties yra laikas. Kadangi į tą tarpą įeina ir Jūsų darbuotojai bei verslo partneriai, puikus būdas jiems kiekvieną dieną priminti apie įmonę, yra reklaminiai kalendoriai. Trumpai aptarkime jų pagrindines rūšis ir privalumus.

kalendoriaiSieniniai kalendoriai. Dažniausiai būna tvirtų lapų, su viena pagrindine nuotrauka ir reklaminiais intarpais kiekviename puslapyje. Įrišti spirale, turi slankiojančius dienos žymeklius, sužymėtos valstybinės šventės. Tinkami kabinti biure, ofise ar tiesiog namuose ant sienos. Jei toks kalendorius skirtas laikymui darbo vietoje kaip reklamos priemonė, rekomenduotina kabinti ant šoninės arba už nugaros esančios sienos to, kuris atsakingas už žmonių priėmimą, atlieka konsultacijas ar dirba kitą darbą, kurio metu bendrauja su klientais, kolegomis ar partneriais.

Reprezentaciniai kalendoriai. Jie turi kiekvienam mėnesiui po atskirą lapą, kuriame yra pageidaujama fotografija ir to mėnesio kalendorius, taip pat priekinį ir galinį papildomus lapus (nebūtinai). Kadangi kiekvienos dienos laukelyje susidaro daugiau vietos, negu paprastame sieniniame, juose įterpiamos ir mėnulio fazės, įvardijamos įvairios šventės, kartais vardadieniai, o norint galima atžymėti visus Jums svarbius įvykius, tokius kaip įmonės ar kolegų gimtadieniai. Dėl platesnių suasmeninimo galimybių, dažniausiai skirti ne klientams, o patiems vadovams ar kolegoms.

Staliniai kalendoriai. Labai patogūs tiek pačiam dirbančiajam, tiek jo klientams. Bet kada galima perkelti ar pernešti į kitą vietą, pasukti. Kiekvienas mėnuo turi po jam skirtą lapą, o jie visi viršuje sujungti spiralės, per kurią atverčiama į priešingą pusę. Labai paprasta bet kada peržvelgti bet kuriuos mėnesius. Nors yra mažo formato, viskas gerai matoma, kadangi dėl savo formos jie šiek tiek pasvirę.

Kišeniniai kalendoriai. Ko gero, patys populiariausi iš visų kalendorių rūšių. Itin patogūs, juos lengva visur nešiotis su savimi, kadangi telpa į piniginę. Tikrai gera reklama ieškant naujų klientų, mat į jį žvilgčiojantis žmogus ir pats prisimena tai, kas reklamuojama, ir parodo aplinkiniams, taip plėsdamas susipažinusiųjų su pateikta informacija, gretas. Fotografija būna ant šio kalendorėlio nugarėlės.

Taigi, jei ieškote efektyvaus būdo išreklamuoti savo verslą kuo didesniam žmonių kiekiui, bet nenorite, kad ta reklama pasirodytų jiems įkyri, pasitelkite į pagalbą visų sekamą laiką, kuris tikrai geriausiai žino, kaip tai padaryti! Norėdami sužinoti plačiau apie tai, kur užsisakyti kokybiškų, Jūsų individualius poreikius atitiksiančių kalendorių, apsilankykite mūsų internetiniame tinklalapyje, adresu: www.balticprinting.com.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *