Nestandartiniai baldai namuose: ar verta?

Išsirinkti tinkamus baldus namams – gana sudėtinga užduotis, reikalaujanti laiko, kantrybės ir investicijų. Interjero specialistai teigia, kad praktiškam gyvenamosios erdvės išplanavimui būtina išnaudoti kiekvieną centimetrą. Šiuo atveju reikalingi nestandartiniai baldai, prisitaikantys prie individualių erdvės reikalavimų. Iš kitos pusės, neretai kalbama apie aukštas nestandartinės produkcijos kainas ir ilgesnį baldų gamybos terminą. Tai kaip yra iš tikrųjų – kada reikalingi individualiai gaminami baldai ir kokie šio sprendimo privalumai?

Siūlome baldusBaldai reikalauja gana didelių investicijų, todėl natūralu, kad dažnas pirkėjas ieško optimaliausių išeičių. Viena jų – masiškai gaminama produkcija, kuri kainuoja kur kas mažiau, lyginant su individualius užsakymus priimančių baldininkų kainomis. Deja, standartinė produkcija netinka individualaus išplanavimo erdvėms ir negali užtikrinti efektyvaus gyvenamojo ploto išnaudojimo. Dar vienas trūkumas – pigiau kainuojantys baldai paprastai gaminami iš žemesnės kokybės medžiagų, todėl tokia produkcija negali užtikrinti ilgaamžės ir patikimos eksploatacijos, pvz., baldų apdaila pradeda luptis. Ir priešingai – individualiai gaminami nestandartiniai baldai atitinka konkrečius gyvenamosios erdvės reikalavimus ir padeda racionaliai planuoti aplinką. Tai itin aktualu tuo atveju, jei gyvenate nedideliame būste, kur svarbu kiekvienas centimetras. Be to, rinkdamiesi individualiai gaminamus baldus, būsite tikri dėl jų kokybės – galėsite rinktis gamybos medžiagas ir technologijas. Iš kitos pusės, kaip ir minėjome, tokie baldai kainuoja brangiau, o jų gamybos terminas gali pareikalauti kelių mėnesių. Vis dėlto, interjero specialistai sutinka – taupyti baldų sąskaita tikrai neverta, kadangi kalbame ne tik apie stilių ir estetiką, bet ir apie gyvenimo patogumą bei komfortą.

Nestandartinių baldų gamyba Vilniuje realizuoja išrankiausių klientų poreikius ir padeda įgyvendinti novatoriškiausias idėjas. Tiesa, daug kas priklauso nuo baldų gamybos įmonės kompetencijos, patirties, naudojamų technologijų ir galimybių. Reikia pastebėti, kad skiriasi ir klientų norai – vieni ieško funkcionalių baldų, kurie padėtų išnaudoti gyvenamosios patalpos erdvę ir užtikrintų praktinę naudą, kiti domisi originalaus dizaino gaminiais, kurie suteiktų subtilios elegancijos ir trauktų aplinkinių žvilgsnius. Nestandartiniai baldai aktualūs ir dėl to, kad dalis pirkėjų siekia realizuoti pasirinkto stiliaus idėjas, tačiau masiškai gaminama produkcija neatitinka jų dizaino vizijos.

Baldininkai teigia, kad dažniausiai nestandartinė produkcija pritaikoma virtuvei, miegamajam ir voniai. Atsiranda vis daugiau pirkėjų, ieškančių nestandartinių baldų vaikų kambariui ir biurui. Gana retai užsakoma minkštų baldų gamyba. Kad priimtumėte racionaliausią sprendimą, iš anksto pasidomėkite baldininkų patirtimi ir naudojamų medžiagų kokybe, įvertinkite baldų gamybos terminus, kainas ir gaminiams suteikiamas garantijas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *