Nepamirškite pakrovėjo!

Varicom veiklaKą tik paskambino brolis ir pasakė, kad gal iš http://www.varicom.lt jam reikėtų užsisakyti naują baterijų pakrovėją. Paklausiau, kas atsitiko – paaiškėjo, kad paliko pas mamą namuose.

Visą dieną buvo įjungtas

Pati mačiau, kad kompiuteris visą dieną buvo įjungtas į elektros lizdą, o brolis kartais pakrovėją ir ištraukdavo iš kompiuterio ir tiesiog jį naudodavo vieną. Paprastai tokių kompiuterių baterijų įkrovikliai yra labai brangūs. Be to, kadangi tai naujos kartos kompiuteris, jam netinka kiti įkrovikliai. Taip veikia kapitalizmas, kai visi daiktai daromi skirtingi, nors galėtų būti daugiafunkciniai ir tikti kitos firmos gaminiams. Kodėl gi baterijų įkrovikliai tie patys negalėtų tikti ir Apple, ir Hp, ir Lenovo, ir kitiems kompiuteriams? Žinoma, todėl, kad pakrovėjus yra norima daryti ne universalius, o brangius vardinius, tinkančius tik tos firmos, ir tik to modelio, kompiuteriui. Taip vartotojui sudaromas nepatogumas bei poreikis mokėti antrą kartą už tą patį daiktą, jeigu jo prireiktų.

Taigi, brolio ir mano kompiuteriai bei pakrovėjai yra labai panašūs. Visą dieną buvo įjungtas tiek vienas, tiek kitas. Veikiausiai brolis net negalvojo nieko apie tai, kad viskas taip panašu. Gal dėl to ir paliko? Įsidėjo tik kompiuterį į savo krepšį ir išvažiavo.

Kompiuteris – svarbiausias darbo įrankis

Jau įsivaizduoju jo veidą ir tai, kaip jis keikėsi, kai pamatė, kad kompiuteris visgi yra beveik išsikrovęs, o pakrovėjodeja namie net nėra. Jam, kaip ir daugumai kitų šių laikų jaunų bei sumanių žmonių, kompiuteris yra labai svarbus darbo įrankis. Ir baterijų pakrovėjai turėtų būti visada kartu, kad išsikrovus baterijai, ją būtų galima greitai papildyti, pakrauti bei vėl džiaugtis tuo, kad gali sklandžiai naudotis kompiuteriu. Visi, kurie dažnai naudoja kompiuterius, žino tą blogą jausmą, kuris apima tada, kai palieki kompiuterio pakrovėją kur nors. Tam, kad taip neatsitiktų, reikia būti budriam ir protingam. Žinoma, kartais negali to išvengti.

Taigi, kadangi jis skambino prieš pusvalandį, manau, kad tik dabar ir pamatė, kad pakrovėją paliko Klaipėdoje. Planas yra toks: rytoj ryte važiuoju į autobusų stotį ir įdedu pakrovėją vežti į Vilnių. Turėtų būti ten apie pietus, ir brolis galės pasiimti savo elektros energijos šaltinį bei jį vėl naudoti. Tikiuosi, kad jam labai darbai nuo to nenukentės ir viskas bus gerai ir savo laiku.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *