Masažas – bene geriausias būdas atsipalaiduoti

Turbūt kiekvienas sutiks, kad vienas geriausių būdų atsipalaiduoti – kokybiškas masažas. Ne be reikalo google sulaukia nemažai užklausų su raktažodžiu „masažas Vilniuje“. Masažo dairomasi ne vien tik sau, bet ir dovanai – vis dažniau dovanojami ne vien tik materialūs daiktai, bet ir įspūdžiai bei pramogos, taigi, ir masažas – tikrai nėra išimtis. Dauguma išbandžiusiųjų profesionalų masažą teigia, kad tai ne tik padeda atsipalaiduoti, bet ir pasikrauti naujų jėgų. Kad ir kaip mums patiktų masažas, juo galima pasimėgauti tikrai ne kasdien – nors tai gali bandyti daryti antroji pusė, tačiau jis dažniausiai atliekamas neprofesionaliai, taigi, ir rezultatas nėra toks, koks būtų išėjus ir profesionalaus masažisto kabineto. Masažų gali būti labai įvairių, pradedant atpalaiduojančiu, ir baigiant gydomuoju.

anticeliulitinis masažas VilniujeŠiandien vis labiau populiarėja ne tik atpalaiduojantis ar gydomasis, bet ir anticeliulitinis masažas. Žinoma, nereikia tikėtis, kad iš karto įvyks stebuklas ir celiulitas visiškai išnyks, tačiau toks masažas tikrai gali daryti teigiamą poveikį: jis skatina kraujotaką, valo toksinus, padeda išlaikyti odos stangrumą ir reguliuoja limfinę sistemą. Anticeliulitinis masažas gali būti kelių rūšių: vakuuminis, apvyniojimas, medaus masažas. Atliekant vakuuminį masažą, ant kūno dedami įvairūs antgaliai, taurės. Procedūros metu paveikiami ne tik viršutiniai, bet ir poodiniai sluoksniai. Pakanka vos vienos valandos, ir kraujotaka pagreitėja, atkuriamas raumenų tonusas. Po procedūros moterys jaučiasi atsipalaidavusios, pagerėja jų bendra savijauta.

Taip pat gana populiarus ir medaus masažas. Procedūros metu iš odos išvalomos poros, pašalinamas riebalų perteklius ir pašalinami toksinai. Po procedūros oda tampa lygesnė, švelnesnė. Norint, kad rezultatai būtų kuo ženklesni, patartina masažą darytis reguliariai ir taip pat taikyti tam tikras procedūras namuose, pavyzdžiui, įvyniojimą ar trynimą kavos tirščiais. Kuo bus geresnė kraujotaka, tuo didesnė tikimybė greičiau atsikratyti celiulito. Klaidinga manyti, kad celiulitą turi tik apkūnios moterys – juo skundžiasi ir labai lieknos merginos, dažniausiai – vyresnės nei 20 metų amžiaus. Nereikia tikėtis, kad celiulito pavyks atsikratyti vos per porą dienų, tačiau apsišarvavus kantrybe tikrai galima pasiekti ženklių rezultatų. Net jei ir neturite celiulito, anticeliulitinis masažas gali būti tikrai naudingas – jis užkirs kelią celiulito atsiradimui, pagerins raumenų tonusą bei kraujotaką, taigi, jį pasirinkti tikrai verta. Dvejojate? Išbandykite!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *