Kada keisti telefoną?

Kartais tikrai kyla klausimas, ar mūsų turimi telefonai dar geri, ar juos jau reikėtų keisti naujais. Dilema, kada keisti telefoną, dažniausiai kankina tuomet, kai telefonas dar nėra visiškai nusidėvėjęs ar sugadintas. Vienok, jeigu jums pavyko taip ilgai išturėti telefoną, tai yra labai geras ženklas, vadinasi, jūs tikrai atsargus žmogus, jums į rankas galima patikėti bet ką, nes jūs tikrai tą daiktą išsaugosite ilgai. Tačiau visgi pamąstyti, kada daiktą keisti nauju, vis tiek verta.

Dėl telefono gedimų

Telefonai pigiauKartais mes sakome „ai, kad dar veikia“, nors iš tiesų neatsižvegiame į aibę įvairių gedimų. Tie gedimai kartais ne tokie akivaizdūs mums, bet labai nervina kitus. Pavyzdžiui, jeigu streikuoja telefono garsiakalbis, jūs puikiai girdite pašnekovus, tačiau jus girdi su trukdžiais ir triukšmu, tai jūsų pašnekovams yra tikrai nemalonu kalbėtis būtent taip.Taigi, reikėtų atkreipti dėmesį ir pasistengti, kad jūsų turimi įrenginiai būtų malonūs ne tik jums patiems, bet ir tiems, kas su jumis bendrauja. Juk tai visgi yra visų pirma ryšio, komunikacijos įrenginys, taigi, reikalingas ir jums, ir tam, kas yra kitame gale.

Kita vertus, kai kurie gedimai nebus tokie kenksmingi ryšiui, tačiau jus apskritai nuskriaus. Jeigu bus labai sudužęs ekranas, jeigu labai lėtai jungsis langai, jeigu dar kas nors neveiks – tai irgi liūdni dalykai. Jūs tuomet galbūt nuo išmanaus telefono nušoksite prie paprasto, jeigu bus jo funkcijos atjungtos.

Dėl noro pasivyti technologijas

Dar vienas pasiūlymas – keisti telefoną tada, kai jūsiškis būna gerokai atsilikęs nuo esamų technologijų. Mes nespėjame gerai priprasti prie naujų technologijų, kai jau reikia vytis kitas. Kartais galvojame – kodėl turėčiau taip daryti. Tačiau pagalvokite, koks kartų konfliktas bus tarp jūsų ir jūsų vaikų po 10, 20 ar 30 metų, jeigu jau dabar nesiekiate įsisavinti naujausių technologijų. Tad telefonai iš esmės gali būti pakeisti naujais ir tada, kai jie yra technologiškai atsilikę nuo naujausių technologijų.

Dėl moralinio atgyvenimo

Kas yra moralinis atgyvenimas? Mes kartais kokį drabužį pavadiname morališkai atgyvenusiu ir jo nesirengiame. O dar kartais ir kokį nors filmą tokiu pavadiname, ar dainą, ir jų nebenorime matyti, girdėti. Mus supanti aplinka turi būti įkvepianti, o ne verčianti nuobodžiauti. Tad telefonai kaip tik ir gali būti tie daiktai, kurie padėtų taip pasijusti, jeigu tik juos laiku pakeisime, o ne turėsime tą patį, mirtinai atsibodusį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *