Dantų implantacija sugrąžins pasitikėjimą savimi

Įvykus nelaimei, kai netenkama dantų, dažniausiai žmonės puola į paniką ir įgyja didžiulį diskomfortą, nebesišypso, nebesijuokia plačia burna. Tačiau jums siūlome bene vienintelę ir geriausią išeitį tam, jog būtų grąžinta šypsena ir puiki savijauta – tai dantų implantacija. Tai atlikti turėtų tik geriausi šios srities specialistai, naudodami aukščiausios kokybės techniką. Juk dantų implantai turi funkcionuoti visą likusį gyvenimą – tad Jums siūlome apsilankyti Odontologijos klinikoje ir implantologijos centre Kaune (Žiemgalių g. 3E, Šilainiai).

Dantų implantacijaAtvykus į „Procesuss“ odontologijos kliniką Kaune, jums bus pasiūlytos kokybiškos ir profesionalios dantų implantacijos paslaugos. Kyla klausimas, kodėl pacientai turėtų pasirinkti dantų implantaciją, o ne kitą dantų protezavimo būdą? Priežasčių yra daugybė. Visų  pirma, atkuriami natūralūs dantys, nereikia šlifuoti sveikų dantų, nereikia paaukoti savo dantų.  Atlikus dantų implantaciją be jokio vargo bus atstatytas kramtymo efektas, jūs ir vėl galėsite kramtyti, užmiršę, jog prieš tai jautėte nepilnavertiškumo jausmą valgant. Ir vėl galėsite nevaržomai mėgautis valgiu. Dantų implantacija neleidžia sunykti žandikaulio kaului, pasirinkus kitą protezavimo būdą, galima pastebėti spartų žandikaulio kaulo nykimą. Tad nelieka abejonių, jog pacientai nė nesuabejoję turėtų rinktis dantų implantaciją. Ne veltui, dantų implantacija dažnai pavadinama vienu didžiausių pasiekimų šiuolaikinėje odontologijoje. Tai nesunkiai pagerina estetinį žmogaus vaizdą.

Dantų implantacija suteiks tvirtų dantų pojūtį. Jie suauga su žandikaulio kaulu. Pacientai džiaugiasi, jog po jos dantys tvirtai laikosi. Be jokio nerimo vėliau užmirštama apie tai, jog implantai – tai netikri dantys.  

Odontologijos klinikoje ir implantologijos centre naudojamos pažangiausios BiogeNesis dantų implantavimo sistemos – tai Pietų Korėjos gaminys, naudojamas tik profesionaliausių odontologų geriausiose odontologijos klinikose visame pasaulyje. Tai neuždaro tipo implantai, pagrįsti vienos stadijos chirurgijos procedūra. Be abejo, atsižvelgiant į pacientų poreikius galimas didžiulis ir kitų dantų implantų pasirinkimas. Pacientui pageidaujant pasiūlomi tokie dantų implantai: Straumann, Ankylos, Nobel biocare, Biohorizont ir kiti.

Užsiregistravus odontologijos klinikoje ir atvykus į ją po konsultacijos su odontologu, jums bus suteiktos profesionalios paslaugos. Pacientai džiaugiasi ir dalinasi įspūdžiais apie neįtikėtiną sugrįžusios geros savijautos pojūtį.

Inovatyviausia odontologinė įranga užtikrina puikiausius rezultatus, dėl kurių pacientų veidus neapleidžia šypsenos po vizito klinikoje. Po dantų implantacijos pagerėja ne tik estetinis vaizdas, tačiau ir sugrįžta pasitikėjimas savimi. Juk gražiausi įvykiai, jausmai ir emocijos privalo būti palydėtos su šypsena. Dantų implantacija – tai neįkainojama galimybė pasijausti geriau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *