"Viskas Sveikatai" siūlomi čiužiniai ir antčiužiniai

Miegas mūsų gyvenime yra išties svarbus ir užema itin daug laiko – vidutiniškai žmogus miega net trečdalį viso savo gyvenimo! Jis yra toks pats svarbus kaip ir oras, maistas ar vanduo. Nuo miego kokybės itin daug kas priklauso – jei mes gerai neišsimiegosime, tai pakenks mūsų sveikatai ir darbui. Atsirado puiki išeitis pagerinti miego kokybę ir džiaugtis puikia sveikata – tai „Viskas Sveikatai“ produkcija.

čiužiniai„Viskas Sveikatai“ – tai internetinė parduotuvė, kuri savo prekių asortimente turi tik kokybiškus ir mūsų sveikatai draugiškus gaminius. Parduotuvėje taip pat galima pasikonsultuoti sveikatos priežiūros prekių klausimais.

„Viskas Sveikatai“ parduotuvė itin rūpinasi miego kokybe. Pagrindinis miego atributas – tai čiužinys. Būtent todėl šios parduotuvės asortimente jie yra siūlomi – kad jūsų miegas taptų toks tobulas, apie kokį visada svajojote!

„Viskas Sveikatai“ jums siūlo prekinio ženklo „Riposo“ čiužinius. Vienas iš įdomiausių „Riposo“ čiužinių bruožų yra tai, jog čiužinys ortopediškai prisitaiko prie jūsų kūno formos, tad jis bus tarsi jums individualiai sukurtas ir ant jo jausitės puikiai!

Kitos „Riposo“ čiužinių savybės taip pat labai džiugina – žmonėms, besirūpinantiems savo sveikata, patiks tai, jog čiužiniai apsaugo nuo kenkėjų bei dulkių erkučių. Taipogi čiužinys tiks ir alergiškiems žmonėms – jis nesukelia jokios alerginės reakcijos.

Šio prekinio ženklo čiužinių užvalkaliuką galima visada lengvai nuimti ir išskalbti.

„Riposo“ čiužiniai yra pagaminti iš itin patogios viskozės elastinės medžiagos, kurioje nesikaupia statinis elektros krūvis. Čiužinys kvėpuoja.

Dar viena priemonė jūsų miegui pagerinti, kurią siūlo „Viskas Sveikatai“ – tai antčiužiniai. Vakarų šalyse antčiužiniai žmonėms tai jau tapo priimtu dalyku, tačiau Lietuvos rinkoje jie vis dar yra nepaklausūs – žmonės linkę rinktis jau išbandytus dalykus. Tačiau toks lietuvių nusistatymas – tikrai be reikalo.

Antčiužiniai taip greitai išpopuliarėjo užsienyje, nes jie apsaugo čiužinius nuo susitepimo, sukuria papildomą komfortą ir minkštumą bei prailgina pagrindinio čiužinio tarnavimo laiką. Be kita ko, juos galima naudoti ne tik ant čiužinių, bet ir ant kito miegui skirto paviršiaus – sofos ar tachtos.

„Viskas Sveikatai“ siūlomi antčiužiniai – tai labai kompatiški ir lengvai suvyniojami, sumažinantys nugaros, pečių ir klubų skausmus čiužinukai. Jie yra gaminami iš bambuko pluošto, kuris yra itin pralaidus orui, neleidžia kauptis drėgmei, nesugeria kvapų, palaiko optimalią kūno temperatūrą ir pasižymi ypatingu švelnumu.

Kiekvienam žmogui, norinčiam, kad jo kiekvienas miego seansas būtų malonus ir komfortiškas, būtina įsigyti „Viskas Sveikatai“ čiužinius ir antčiužinius!

Pasikonsultuoti su „Viskas Sveikatai“ darbuotojais galima telefonu 8 612 53580 ar el. paštu info@viskassveikatai.lt . Taip pat „Viskas Sveikatai“ parduotuvę galite aplankyti Mažeikiuose, Bažnyčios g. 1 (prekybos namuose „Žara“).

Įvairių firmų čiužinių taip pat galima įsigyti ir http://www.b-a.eu/c1966/Ciuziniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *