Įstiklintų balkonų privalumai

Vaikštant po daugiabučių namų kvartalus galima pastebėti, jog bene kiekvieno buto langus puošia plastikiniai langai. Tai savaime suprantamas reiškinys. Ne vien tik dėl to, jog renovuojami namai yra projektuojami su būtent tokio tipo langais, tačiau ir dėl to, jog plastikiniai langai yra pats tinkamiausias sprendimas, ieškant geriausio kainos ir kokybės santykio. Šių dienų technologijos leidžia rinktis iš begalės skirtingų dizainų, stiklo paketų bei gamybos technologijų. Dar vienas pastaruoju metu populiarėjantis sprendimas – balkonų stiklinimas. Taigi, aptarkime, kodėl tai yra populiaru bei, kokia jums iš to nauda.

balkonu-stiklinimasVisų pirma, tai puiki galimybė sulaikyti šilumą namuose. Neretai prabėgus metams langai praranda savo šilumos sulaikymo savybes, nesvarbu kokio tipo langus įsigijote, tai yra natūralus procesas. Tokiais atvejais galima reguliuoti langus, tačiau tai nėra vienintelis pasirinkimas. Jei jūsų balkonas yra įstiklintas – šiluma automatiškai yra daug intensyviau izoliuojama nuo lauko temperatūros. Dėl šios priežasties jūs nepajusite iš lauko besiskverbiančio šalčio. Taigi, jei norite būti tikri, jog jūsų apmokamos šildymo sąskaitos šildo jūsų namus, o ne lauką  – balkonų stiklinimas yra puikus pasirinkimas.

Kalbant apie privalumus, būtina pabrėžti, jog įstiklintas balkonas turi plačias panaudojimo galimybes. Jame galite laikyti vertingus daiktus, džiovinti rūbus ir t.t. Įstiklintas balkonas užtikrins, jog nei lietus nei sniegas nepažeis jūsų turto, na o ant rūbų nenusės iš lauko atkeliavusios dulkės. Žmonės, gyvenantys daugiabučiuose, labai vertina savo gyvenamojo ploto dydį, kuris, deja, atrodo itin mažas. Nuosavų namų gyventojai dažniausiai gali pasigirti daug erdvesnėmis patalpomis, tad jie nejaučia diskomforto, neturint kur laikyti senus rakandus. Žinoma, daugiabučiuose tam yra skirti sandėliukai, tačiau tenka pripažinti, jog retas ryžtasi juose laikyti išties vertingus daiktus. Taigi, jei jūsų namuose trūksta erdvės – balkonų stiklinimas gali būti jūsų išeitis, leidžianti praplėsti savo gyvenamąjį plotą.

Galiausiai, įstiklintas balkonas gali būti naudojamas kaip terasa. Galbūt tai skamba keistai, tačiau šiomis dienomis net ir pats seniausias balkonas gali būti įrengtas itin moderniai. Jums tereikia jį perdažyti, iškloti plytelėmis ar medinėmis lentomis bei pastatyti nedidelį stalą su keliomis kėdėmis. Mažos interjero detalės ir gėlės jums leis sukurti jaukią aplinką, kuri gali būti naudojama ankstyviems savaitgalio pusryčiams ar net jaukiai vakarienei žvakių šviesoje.

Šiuo metu vis dar yra manančių, jog įstiklintas balkonas nėra praktiška, mat karštojo sezono plastikiniai langai nepraleidžia oro. Visgi, šių dienų technologijos leidžia pasirinkti iš begalės stumdomų durų mechanizmų, kurie balkono paskirtį leidžia keisti kada tik panorėjus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *