Automobilių nuomos privalumai su „Sixt Leasing“

Nuomotis automobilį kartais kur kas labiau apsimoka, nei jį įsigyti. Tokia patirtimi dažnai viešai dalijasi „Sixt Leasing“ klientai.

Nuomos privilegijos

Didžiosios automobilių nuomos kompanijos, tokios kaip „Sixt Leasing“ gali pasiūlyti labai palankias kainas. Ypač tai aktualo verslo atstovams. Garantuojama, kad jos nesikeis per visą nuomos laikotarpį. Be to, galima įžvelgti ir daug kitų šios paslaugos teikiamų privilegijų:

 • Automobilio paruošimas kartu su įranga, atsižvelgiant į įmonės pageidavimus. Išnuomota transporto priemonė pristatoma į vietą klientams patogiu laiku.
 • Automobilio techninė apžiūra visos nuomos laikotarpiu.

„Sixt Leasing“ siūlo ir kitas, taip kartais būtinas paslaugas, kurios gali sutaupyti marias laiko. Kartu su veiklos nuoma galima rinktis:

 • Įprastinio nusidėvėjimo atstatymo darbai, atsarginių detalių keitimas, patikrinimai, matavimo bei reguliavimo darbai, taipogi garantinis remontas.
 • Nuotolinio stebėjimo sistema, suteikianti galimybę nesunkiai kontroliuoti automobilio vietą, valdyti maršrutą realiu momentu, kontroliuoti kilometražą, kuro eikvojimą ir sustojimų vietas, taipogi sulaukti reikiamų ataskaitų.
 • Visais atvejais yra garantuojamas užsakytų paslaugų kokybės stebėjimas, informacijos apskaitymas ar bet kurios kitos sutartinės paslaugos. Visa tai padeda įgyvendinti ir bendradarbiavimas su Baltijos šalių partneriais.
 • Apmokestinamų automobilio stovėjimo vietų paslaugos administravimas, įskaitytinai ir „EuroPark“, „Unipark” ar kt.
 • Pakaitinis automobilis. Jo gali prireikti tuo metu, kai būna atliekama nuomojamo automobilio priežiūra ar jis būna remontuojamas.
 • Mobilumas neturi jokių sienų tikrąja to žodžio prasme! Automobilio veiklos nuoma kartu su visa reikiama priežiūra ir automobilių parko valdymu bet kurioje iš Pabaltijo šalių, kaip ir visose Europos šalyse.
 • Degalinių „Circle K“, „Neste“ ar „FUNN“ mokėjimų kortelės. Jos suteikia nuolaidas degalams, automobilių prekėms, plovykloms bei bet kurioms kitoms paslaugoms.
 • Asmeninėms reikmėms dirbantis „Sixt Leasing“ asistentas, padėsiantis išspręsti bet kokias problemas.
 • Automobilis nuvaromas į techninę apžiūrą, pasirūpinama jo aptarnavimu, padangų keitimu ar draudimo bendrovę.

Išskirtinis pasirinkimas su „Sixt Leasing“

Net patys inoringiausi klientai „Sixt Leasing“ visada ras ką pasirinkti, kadangi kompanijos automobilių parkas yra ypatingai didžiulis. Siūlomi ir patys naujausi “Peugeot”, “Renault” bei kt. markės automobiliai. Automobilių parkas yra nuolat atnaujinamas. Esant poreikiui, visada galima rinktis ir automobilį kartu su vairuotoju. Tai teikia savų privalumų: galima pailsėti nuo vairavimo ir tuo metu užsiimti svarbiais reikalais. Patyrę „Sixt Leasing“ vairuotojai visada nuveš į nurodytą vietą. Ir ne vien tai – prireikus pasirūpins kliento bagažu. Be to, nereikia sukti galvos ir dėl konfidencialumo. Bet kokia automobilyje išsakyta informacija niekada jokiomis priemonėmis nepasieks viešumos – tai įsipareigoja ir pati įmonė.

Minėta nuomos kompanija siūlo tik tokias transporto priemones nuomai, kurias sukūrė aukščiausios kvalifikacijos automobilių gamintojai. Tai visiems gerai žinomi tarptautiniais laikomi prekių ženklai: BMW, MERCEDES ar VOLKSWAGEN. Visiškai nesvarbu ar nuomojamas lengvasis automobilis, limuzinas, sunkvežimis ar kitokia transporto priemonė, įmonėje „Sixt Leasing“, visais atvejais bus išduodamas tik aukščiausios kokybės modelis. Šis automobilių nuomotojas taipogi yra pajėgus pasiūlyti naujausius bet kurio iš gamintojų modelius su itin šiuolaikiška navigacijos sistema. Nepaisant išnuomoto automobilio modelio, bus išduodama tik patikimiausia, pačios geriausios kokybės lengvojo transporto priemonė.

Trumpalaikė nuoma

Automobilį pravartu nuomoti ne tik verslo reikalams, bet ir laisvalaikiui. Trumpalaikė nuoma su niekuo nesulyginama patirtis, kai nebeveikia nuosavas automobilis ar kai norisi ypatingai komfortiškos kelionės. Minėtos kompanijos nuomojami automobiliai yra nepaprastai techniškai tvarkingi, įprastai ne senesni kaip dvejų metų. Tai reiškia, kad tokia transporto priemonė vargiai galėtų pavesti ir ilgesnėse kelionėse.

Iš anksto apmokėta sąskaita už trumpalaikę nuomą visada leis tikėtis kur kas palankesnių kainų, nei skelbiama interneto svetainė. Atsiimti automobilį ir jį pristatyti – jokių nepatogumų nesukeliantis dalykas. Minėta automobilių nuomos bendrovė turi daug nuomos punktų visoje Lietuvoje. Taip pat nuomos punktai veikia ir kitose Europos šalyse. Tai reiškia, kad sutarus su nuomotoju iš anksto nesunkiai galima planuoti savo keliones ir už šalies ribų. Minėta punktų gausa vargiai galėtų pasigirti kokia kita įmonė. Tad prieš svarstant iš kur nuomotis automobilį, vertėtų atsižvelgti ne tik į nuomos kainą, bet ir į sutarties sąlygas, galiojančią lojalumo sistemą ir punktų gausą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *