Patarimai ieškantiems nuomojamo kambario Vilniuje

InternetasJeigu jums reikia išsinuomoti kambarį ar butą, kokia bus pirma vieta, kurioje ieškosite šio objekto? Žinoma, tai bus kokie nors skelbimai, o veikiausiai tai bus skelbimų portalas. Tad jeigu jums to reikia, tuomet telieka atsispirti agentų bei klaidinančių skelbikų spąstams, ir turėsite gerą kambarį ar butą. Kaip nepatekti į pinkles ir tinkamai pasinaudoti skelbimais?

Raskite patikimą skelbimų portalą

Nenaudinga yra eiti į portalą, kuriame pateikiami tik vienos nekilnojamojo turto agentūros skelbimai, kadangi tai tiesiog nepraktiška. Jūs sumokėsite už tai, kad tarpininkai „tarpininkaus“, nors nieko realaus nepadarys. Rinkitės kompleksinį skelbimų portalą, kur savo informaciją įdėti gali ir atskiri žmonės, ir agentūros, o tada turėsite tikrai gausią pasirinkimų paletę ir galėsite rinktis jums labiausiai tinkančius variantus. Galima rinktis tokį portalą, kur yra ne tik NT skelbimai, bet ir įvairų kitų rūšių – darbo, paslaugų, parduodamų daiktų.

Ieškokite be tarpininkų

Įdėti skelbimą internete yra labai paprasta, tačiau būsto nuomos tarpininkai Lietuvoje geba įtikinti būsto savininkus, jog šie patys nesugebės susirasti nuomininkų. Todėl labai dažnai, vos tik atsiranda skelbimas, prie jo bando prisisiurbti ir NT agentas, siekiantis prikabinti savo nereikalingas paslaugas. Jis paprastai jokios naudos nesuteikia, tik jam reikia sumokėti dar ir tarpininkavimo sumą. Kitaip tariant, tai tarsi apiplėšimas vidury baltos dienos. Tad ieškant tinkamo būsto nuomos skelbimo, verta iškart dairytis į tokį, kuriame nėra prisiklijavusio būsto nuomos agento. Žinoma, tą padaryti ne visada pavyks, todėl vertėtų nuolat tikrinti skelbimų portalus, kad galėtumėte pamatyti tinkamą skelbimą pirmiau, nei jį pamatys agentas. Paprastai agentai žvalgosi visą dieną, todėl vos tik įdėsite skelbimą, tuojau, tiesiog po keliolikos minučių ar valandos senasis skelbimas jau gali išnykti, o vietoje jo atsiras papildomas skelbimas. Kol dar yra galimybė, skambinkite iškart nuomotojui tiesiogiai. Paslaugos bus tos pačios, o jums neteks mokėti už netikrą tarpininkavimą.

Įžvelkite, kas nepasakyta

Stebėdami skelbimus prisiminkite, kad visi žmonės vadovaujasi panašiais principais: stengiasi reklamuoti tai, kas geriausia, ir nuslėpti tai, kas blogai. Todėl galvokite taip: jeigu kažkokios esminės informacijos skelbime nėra, galbūt jos trūksta dėl to, kad savininkas sąmoningai ją nuslėpė. Gal kažkas negerai? Neparašyta, kokia virtuvė, nėra nuotraukos? Tad gal čia bendrabutis, ir ja dalinsitės su kitais? Apie viską galima pasiteirauti telefonu, tačiau būkite realistai ir nesitikėkite, kad už mažiausią kainą bus geriausias butas.

504
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *