Nuotraukos internetu: turėkite apčiuopiamų prisiminimų

Kasdien patiriame tokių akimirkų, kurios vertos būti įamžintos, tačiau dažniausiai nuotraukas kaupiame kompiuteryje, ir jos užima tikrai nemažai kompiuterio atminties. Kadangi jų skaičius tikrai nemažas, jas žiūrime tikrai retai, o dar rečiau rodome kitiems. Kai kurie net juokauja, kad nuotraukų rodymas svečiams – tai ženklas, kad jiems jau metas skirstytis. O kaip kitaip, niekam neįdomu žiūrėti begalę, dažnai labai panašių ir besikartojančių nuotraukų. Visai kas kita – atspausdintos nuotraukos. Dažniausiai spausdinti atsirenkame pačias pačias gražiausias, todėl į jas žiūrėti tikrai nenuobodu. Vis dėlto, į fotosaloną kartais tikrai sudėtinga prisiruošti, todėl geriausias pasirinkimas – nuotraukos internetu.

Nuotraukos internetuNuotraukos internetu užsakomos vos per kelias minutes ir gali būti pristatomos į Jūsų pasirinktą vietą, pavyzdžiui, į namus ar darbo vietą. Jums nereikia stoviniuoti prie fotosalono, laukiant, kada bus nuotraukos pagamintos, be to, nereikia į fotosaloną važiuoti du kartus, jei nuspręsite nelaukti, kol nuotraukos bus pagamintos. Žinoma, nuotraukų, užsakomų internetu, Jums nepagamins per valandą, kaip įprasta fotosalone, tačiau argi tai skubu? Dažniausiai atsispausdinti nuotraukas neprisiruošiame metus ar dar ilgiau, todėl ar tikrai yra svarbu, per kiek dienų jos  bus pagamintos?

Nuotraukos internetu paprastai pagaminamos ir pristatomos per kelias darbo  dienas, todėl tai tikrai nėra ilgas laiko tarpas. Atspausdintas nuotraukas galima įsirėminti, susiklijuoti ar susidėti į albumus, tai gali būti ir puiki interjero dalis. Kai kurie netgi prisipažįsta, kad įrėmintos nuotraukos iš vestuvių ar kelionių netgi pakelia nuotaiką, jei jos yra matomoje vietoje, pavyzdžiui, darbe ant stalo. Atspausdintas nuotraukas ne tik smagu pasižiūrėti patiems, bet ir parodyti svečiams. Jie tirai nesijaus pavargę peržiūrėję 100 nuotraukų iš kelionės, kai tuo tarpu 1000 nuotraukų iš kelionės, rodomų per kompiuterį, gali tikrai nuvarginti ir svečiai tikrai gali pasijausti tarsi juos norima išprašyti.

Nuotraukos internetu užsakomos labai paprastai: tereikia užsiregistruoti internetiniame puslapyje, pasirinkti norimas nuotraukas iš kompiuterio, pasirinkti nuotraukų dydį, kadravimą, spalvą (spalvotas arba juodai baltas), patvirtinti užsakymą ir jį apmokėti. Taip pat galima apmokėti ir atsiimant nuotraukas, jei pasirinksite jas atsiimti paskirtoje vietoje. Jums nereikės jaudintis, kad pradings laikmena, kurioje saugote nuotraukas ar kad patys paliksite laikmeną fotosalone, taigi, nieko neprarandate, o dar ir sutaupote pinigų bei laiko, kas šiandien yra be galo svarbu. 

166
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *