Elektroninių parduotuvių kūrimas

Vis labiau populiarėja elektroninės parduotuvės: kaip neseniai buvo svarstoma, ar elektroninės knygos pakeis popierines, taip dabar dažnam iškyla klausimas, ar elektroninės parduotuvės pakeis įprastas. Turbūt sunku atsakyti vienareikšmiškai, tačiau tikrai pastebimas pagausėjęs elektroninių parduotuvių kūrimas. dažnas prekeivis, trintis savo prekybos parduotuvę, pamąsto ir apie elektroninę prekybą. taigi, kokie jos privalumai bei trūkumai?

Elektroninių parduotuvių pliusai

Elektroninės parduotuvėsBene didžiausias elektroninių parduotuvių privalumas yra tai, kad tokios parduotuvės išlaikymas kainuoja kur kas pigiau nei įprastos parduotuvės išlaikymas. Tiksliau, kainuoja tik elektroninių parduotuvių kūrimas, o vėliau išlaidos tikrai gana simboliškos. Taigi, tai kainuoja kur kas pigiau, lyginant su įprasta prekybos vieta, kur išlaidos gana didelės kas mėnesį (patalpų nuoma, kasos aparatas, ir t.t.)

Norint turėti savo elektroninę parduotuvę, pakanka turėti individualios veiklos pažymą. Pradedantiems nebūtina steigti UAB, tą reikės padaryti tik tada, kai gautos pajamos už prekybą viršys 150 000 litų.

Su klientais bendrausite elektroniniu paštu ir telefonu, taigi, tai ne taip vargins.

Jums nereikės dirbti visą dieną – galite užsakymus patikrinti tik ryte ir vakare, tuomet ir atsakyti į laiškus bei supakuoti ir išsiųsti prekes.

Elektroninių parduotuvių minusai

Reikės įdėti šiek tiek pastangų, norint, kad jūsų parduotuvė būtų populiari. Reikės reklamos ir šiek tiek įdirbio, kad taptumėte matomi ir aplenktumėte konkurentus.

Lietuvos paštu siuntos brangsta, taigi, teks apgalvoti, kaip pigiau siųsti prekes.

Reikės kokybiškų prekių nuotraukų, kurios patrauktų puslapio lankytojų dėmesį.

reikės padirbėti, kol parengsite išsamius prekių aprašymus. Kaip bebūtų, tai – vienkartinis darbas, ir vėliau to nereikės daryti. Daugiausiai įdirbio reikės pačioje pradžioje – dauguma elektroninių parduotuvių savininkai tvirtina, kad būtent pačioje pradžioje jie ir praėjo "kryžių kelius".

Taigi, jei nuspręsite prekiauti internetu, jums bus reikalingas elektroninių parduotuvių kūrimas. šią paslaugą siūlo šios srities specialistai, ir labai rekomenduojama pasirinkti jų paslaugas. Ne visi turime grafinio dizaino ir programavimo įgūdžių, todėl geriausia tai palikti profesionalams, kurie sukurs patrauklų elektroninės parduotuvės puslapį ir užtikrins, kad lankytojams puslapio dizainas patiks. Nors kai kurie žmonės stebisi, kad tai gali turėti įtakos pardavimams, tačiau viskas susideda iš mažų dalykų. tikrai neverta baimintis, kad ši paslauga kainuos labai brangiai – pagalvokite apie tai, kad tai – vienkartinė investicija, o savo veiklą galėsite vykdyti neribotą laiką.

226
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *