Avia.lt paslaugos

Šiandieną galite rasti daug svetainių, kuriose siūlomi ne tik pigūs skrydžiai, bet ir viešbučiai. Apsilankę svetainėje avia.lt galite rasti puikių pasiūlymų. Čia galite įsigyti aviabilietus ir nuvykti į kitas šalis. avia.lt turi ne vieną pigių skrydžių pasiūlymą. Jums reikia nurodyti, iš kokio miesto planuojate skrydį ir į kokį norite nuvykti. Galite įsigyti lėktuvų bilietus į vieną pusę arba į abi puses. Patogiau pirkti bilietus pirmyn ir atgal, tokiu atveju galite rasti mažiau kainuojančius. Reikia nurodyti, kas planuoja skristi lėktuvu (vaikai, kūdikiai, suaugusieji), būtina informuoti koks žmonių skaičius planuoja keliauti. Galite rasti neįtikėtinai pigių kelionių. Skrydžius patariama rezervuoti iš anksto.

pigūs skrydžiaiDažniausiai kelionė trunka ne vieną dieną. Kitoje šalyje galite praleisti kelias dienas, savaites ar ilgiau. Jums prireiks kažkur apsistoti, tuo reikėtų pasirūpinti iš anksto. avia.lt internetiniame puslapyje rasite viešbučius, kuriuos galite rezervuoti jums reikiamu laiku. Svarbu žinoti dieną, kurią planuojate atvykti į kitą šalį. Galite matyti viešbučių nuotraukas. Pateiktos kainos vienai nakčiai. Galite pasirinkti kelių žvaigždučių viešbutį, kuriame apsistosite. Patogi paieškos forma jums padės surasti geriausią variantą. Svetainėje galite rasti viešbučių skaičių pasirinktoje šalyje. Ne kiekvienam lankytojui gali būti viskas aišku, tokiu atveju, galite susisiekti su atsakingais darbuotojais. Jums gali būti suteikta pagalba, jei ji reikalinga. Jums tereikia paspausti mygtuką (su užrašu „Pagalba“). Galite susisiekti elektroniniu paštu arba skype.

avia.lt svetainėje galite patogiai atsiskaityti. Čia pateiktas bankų sąrašas, per kuriuos galite atsiskaityti internetu. Jums nereikės niekur eiti iš namų, galėsite rezervuoti viešbutį bei įsigyti lėktuvo bilietą internetu. Tai galite padaryti būdami darbo vietoje. Viską galite atlikti greitai ir patogiai. Svarbiausia užduotis pasirinkti šalį, kurią norite aplankyti, žinoma, jei tai poilsinė kelionė arba atostogos.

Daugeliui, nuvykus į kitą šalį, reikalingas automobilis, jį galite išsinuomoti. Transporto priemonės nuoma galite pasirūpinti iš anksto. avia.lt galite rasti auto nuomą. Jums tereikia nurodyti šalį, miestą ir vietą, taip pat, reikalinga data. Pasirinkite laiką, būtina nurodyti kokio amžiaus vairuotojas planuoja vairuoti transporto priemonę. Užpildę visus reikiamus laukelius, galėsite pamatyti, kokie automobiliai siūlomi nuomai. Čia rasite nuotraukas ir kainas, žinoma, transporto priemonių pavadinimus. Pateikta daug informacijos apie nuomojamus automobilius. Rasite sėdimų vietų skaičių, nurodytas durų skaičius bei kokia greičių dėžė. Interneto pagalba galite puikiai susiplanuoti kelionę ir iš anksto pasirūpinti viskuo, kas būtina.

260
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *