ASUS X55VD – puikus pasirinkimas

ASUS X55VD puikus pasirinkimas kiekvienam. ASUS kompiuteriai padeda jums dirbti suteiktadamas, efektyvumą, patogumą, ir suteikia komforto jausmą.

Kas būtų pagalvojęs, kad muzika yra mūsų gyvenimas, todėl Asus X55VDserijos nešiojamas kompiuteris turi ASUS SonicMaster Lite technologija, skleisdama galingą bosinį garsą. Tai vienas iš geriausių vyraujančių nešiojamų kompiuteriųgarso technologijų.

Asus X55VD aukštos raiškos nešiojamieji kompiuteriai. Su15,6 plačiaekraniu LED apšvietimu,FullHD“ raiška, jie teikianepaprastai aiškų ir ryškų vaizdąirpuikųkontrastą. Taigi jūsųnuotraukos, filmai ir žaidimai atrodys kaip virtuali erdvė.

ASUS X55VD nešiojamame kompiuteryje yra nauji Intel procesoriai. Galite pasirinkti dviejų branduolių Intel Celeron procesorių. Norintiems ypač greito kompiuterio veikimo galite rinktis Intel Pentium procesorių.

Asus kūrėjai tai pat pagalvojo apie klasikinį dizainą, su originalia klaviatūra. Todėl jis yra matinio paviršiaus, ir itin stipraus korpuso.ASUS X55VD Serijos nešiojamas kompiuteris tiks ir studentui, ir puikiai derės biure.

Remiantis daugiau nei 20 metųpatirtimi, Asus sukūrėnaują serijąsu unikaliadvipuseplokšte, kuri apima IceCooltechnologija. Tai mažinatemperatūros svyravimą, puikiai aušina procesorių.

Asus X55VD kompiuteriai turi iki 25 procentų ilgesnį baterijos veikimo laiką. Šis Asus kompiuteris jums leidžia mėgaukitis supergreičiu, nes USB 3.0 perkėlimo greitis veikia iki 10 kartų greičiau negu USB 2.0.2

146
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *