Suknelės – viena didžiausių moterų aistrų

Suknelės – turbūt kiekvienos moters aistra. Sunku pasakyti, kiek jų reikia turėti moteriai, kad jų būtų pakankamai. greičiausiai, tokio skaičiaus net nėra. Vienokios suknelės reikia į darbą, kitokios – į klubą, dar kitokios – išleistuvėms, vestuvėms, krikštynoms ir t.t… Taigi, kokių suknelių reikia turėti kiekvienai moteriai, kad… visada būtų, ką apsirengti?

suknelėsNe visos moterys turi laiko vaikščioti po parduotuves, kad išsirinktų sau patinkančių ir tinkančių drabužių. Šiandien siūloma parduotuvių alternatyva – drabužiai internetu. Tokiu būdu apsipirkti ne tik greičiau, patogiau, bet kartais ir pigiau. Beje, apsiperkant internetu, dažnai gali rasti įdomesnių drabužių nei parduotuvėse ar turguje, kartais – ir vienetinių.

Suknelės, kurias būtų galima apsirengti į darbą, turėtų būti klasikinių spalvų: žiemą pilkos, mėlynos ar juodos spalvos, vasarą – kreminės ar baltos. Svarbu, kad suknelė nebūtų iššaukianti, turėtų būti dekoruota minimaliomis detalėmis ar vienspalvė, be to, neturėtų būti trumpesnė nei 15 centimetrų virš kelių.

Įsigijus vieną proginę suknelę, galima sutaupyti, jei ji bus pasirinkta teisingai: įsigijus šviesios spalvos suknelę (pavyzdžiui, rusvą, rausvą, gelsvą ar melsvą), ją bus galima apsivilkti net ir ne viena proga – tą pačią suknelę bus galima dėvėti ir per išleistuves, ir krikštynas, draugų vestuves ar švenčiant jubiliejų.

Kiekvienai moteriai derėtų turėti ir juodą klasikinę suknelę, kurią būtų galima derinti su skirtingais aksesuarais įvairiomis progomis. Derinant su kukliais aksesuarais galima būtų nueiti į darbo vakarėlį, o pasirinkus masyvesnius papuošalus, tą pačią suknelę galima pritaikyti ir einant į vestuves, gimtadienį, ar net į klubą.

Vasarinės suknelės taip pat turėtų puikuotis kiekvienos moters spintoje: kada gi dar apsivilkti suknelę iš lengvai plazdančios medžiagos, jei ne vasarą? Be to, Lietuvoje vasara -vienintelis sezonas, kada galima dėvėti plonytes sukneles.

Suknelės puošia kiekvieną moterį, jei jos pasirenkamos tokios, kurios ne tik patinka, bet ir puikiai tinka. Kiekviena moteris, rinkdamasi drabužį, turėtų įvertinti ne tik jo dydį ir kainą, bet ir tai, ar suknelė tiks figūros tipui. Kai kurios moterys daro klaidą, pasirinkdamos sukneles, kurios yra dydžiu per mažos ar netinka figūros tipui. Drabužiai internetu gali padėti taupyti laiką, tačiau prieš įsigyjant drabužį, reikėtų įvertinti ne tik savo dydį, bet ir figūros tipą, priešingu atveju, gali tekti bandyti drabužį grąžinti ar pakeisti kitu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *