Wizzair: Malonumo jausmas planuojant ar komfortas?

Vieni žmonės, planuodami atostogas, svajoja apie prabangą ir galimybę viską gauti „patiektą ant lėkštelės“. Tuo tarpu kitų požiūris ir svajonės visiškai priešingi – galimybę pailsėti ir atsipalaiduoti suteikia tik ekstremalios atostogos. Kelionės „kryptis“ išryškėja jau tuo metu, kai žmogus renkasi atostogų planavimo būdus. Trokštantieji patogumo varsto turizmo agentūrų duris, o kiti…atsisėda prie kompiuterio, nes patys savarankiškai pasiryžta planuoti kelionę nuo…iki.

Kelionę planuoju pats!

Wizzair - malonumo jausmas planuojant ar komfortasDažnai žmonės, atsisakę minties kreiptis pagalbos į tos srities specialistus, nusprendžia pasitenkinti ne vien malonumo jausmu planuojant, bet iš to kiek įmanoma sutaupyti. Pradėti galima jau nuo lėktuvų bilietų – pasidomėkite, ką siūlo tokios pigių skrydžių bendrovės kaip Wizzair . Tikėtina, jog liksite maloniais nustebinti patrauklia kaina ir tikrai rasite, kur išleisti sutaupytus pinigus. O kad santaupų liktų dar daugiau – nesusikraukite pusės spintos turinio į lagaminą. Bagažo gabenimas, o ypač kelionių sezono laikotarpiu, kainuoja gana brangiai. Tačiau jums suteikiama galimybė vežtis tam tikrą kiekį nemokamo rankinio bagažo (Wizzair savo taisyklėse nurodo leistinus bagažo gabaritus).

Nepamirškite pasirūpinti ir kitais svarbiais reikalais, susijusiais su kelione. Vienas iš tokių – kur gyvensite atostogų metu. „Panaršykite“ internete ieškodami gyvenamosios vietos, palankios kainos ir komforto prasme. Šią paiešką jums palengvinti gali ir Wizzair – pastarosios internetinėje svetainėje prieinama viešbučių, su kuriais bendrauja šios avialinijos, rezervacijos sistema.

O kas, jei neturiu noro būti savo atostogų planuotoju?

Ne problema – jums pagalbą siūlo įvairios kelionių agentūros. Čia galite ne tik įsigyti kelionės bilietus, bet taip pat ir pasirūpinti viešbučio rezervacija, užsisakyti ekskursijas ir kitas kelionėje siūlomas paslaugas. Iš tiesų patogu. Tačiau yra keletas neigiamų aspektų. Visų pirma – kaina. Mokate už agentūros paslaugas. Be to jūsų pasirinktos avialinijos gali nebendrauti su tomis avialinijomis, kurių bilietų kaina pati žemiausia, tarkime, Wizzair. Taigi, jūs ir vėl permokėsite. Negana to, rinkdamiesi tokio pobūdžio komfortą jūs rizikuojate prarasti galimybę pažinti tikrąją šalį, kadangi gyvenate, valgote ir vaikštote ten, kur ir visi kiti turistai. 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *