Užvalkalai

Miegas yra labai svarbus mūsų organizmui ir savijautai, tačiau dažnai sunkiai prisiverčiame nueiti į lovą. Kad mums ėjimas miegoti taptų ne privalomu dalyku, o dideliu malonumu,  turime pagerinti jo kokybę. Mums kiekviena naktis turi tapti nuostabaus ramybės ir malonumo seansu, kad atsikėlę jaustumėmės puikiai visą dieną. Būtent “Calma” patalynės užvalkalai leidžia mums jaustis puikiai.

užvalkalai“Calma” užvalkalus gamina visoje Europoje ir pasaulyje garsus bei pripažintas dėl savo meistriško dizaino, neperkrautų detalių, išskirtinių spalvų ir raštų “Valeron” prekinis ženklas. “Calma” užvalkalai pasižymi labai elegantišku raštu. Žmonėms, mėgstantiems prabangą, itin jie patiks, nes pastelinės, švelnios spalvos ir gražūs didingi raštai suteikia labai daug žavesio ir traukia akį. “Valeron” užvalkalai – tai sukurta pusiausvyra tarp estetinio vaizdo ir funkcionalumo, tarp klasikos ir naujausių mados tendencijų, tarp puošnumo ir paprastumo. Kiekvienas atras juose harmoniją ir šilumą.

Tačiau juos galima pasirinkti ne tik pagal tai – užvalkalai yra iš skirtingų audinių rūšių. Žmonėms, kuriems patinka blizgesys, lengvumas ir šilko pojūtis, puikiai tiks prie kūno glundantis satyras. Kuriems patinka karališkas ir didingas pojūtis, nuostabūs išausti raštai, verta rinktis žakardinių užvalkalų komplektą, o tiems, kurie žavisi kuklumu ir paprastumu, labai patiks perkelinis audinys.

“Valeron” užvalkalai pasižymi kokybe ir ilgalaikiškumu. Jie pagaminti iš aukščiausios kokybės Egiptietiškos medvilnės, kurią naudoja garsiausios bei geriausios pasaulio firmos. Gamybai naudojami tik geriausios kokybės dažikliai, kurie užtikrina spalvos ilgalaikiškumą bei nepakenkia audinio patvarumui. Ypatinga technologija palaiko pastovią kūno temperatūrą.

Taipogi, labai puiki paslauga, kurios nesuteikia eiliniai prekybos centrai ar kitos internetinės parduotuvės – tik “Calmoje” galima susitarti dėl individualaus užvalkalų dydžio, jei jūsų antklodė neatitinka standartų. Taip ir dėl užvalkalų komplekto sudėties (pvz., dažniausiai komplektuose būna du pagalvių užvalkalai. Jei jums reikia jų daugiau, galite asmeniškai susisiekti su “Calmos” atstovais Lietuvoje ir suderinti skaičių). Tad jums visiškai nereiks pergyventi dėl to, kad jūsų išsirinktas užvalkalų komplektas yra kiek per didelis ar per mažas.

Be kita ko, kad įsigyti savo norimą užvalkalų komplektą, jums nereikės žengti nė žingsnio iš savo namų ir sutaupysite begales laiko ir nervų, nes jums nereikės klaidžioti po parduotuves. Visus užvalkalų komplektus jūs galite pasižiūrėti tiesiog apsilankę www.calma.lt internetinėje parduotuvėje. Jie yra aiškiai nufotografuoti ir detaliai aprašyti. Tiesiog norimą prekę įsidėsite į virtualų pirkinių krepšelį, apmokėsite banko pavedimu ar www.mokejimai.lt sistema ir jūsų išsvajoti, elegantiški ir prabangūs “Valeron” užvalkalai jau pakeliui į jūsų namus!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *