Spynų keitimas, avarinis durų atidarymas

Ko gero visi nors ką yra girdėję apie avarinio durų atidarymo paslaugas. Bet tik mažoji dalis žmonių nuolat su savimi turi bent vieną šį darbą atliekančio specialisto mobiliojo telefono numerį. Kodėl? Atsakymas labai paprastas: manoma, jog nemalonumai, kuriems ištikus to prireikia, jiems negresia. Esate vienas iš tokią nuomonę turinčių žmonių? Siūlome kartu peržvelgti keletą situacijų, iš kurių bent vienoje tikrai galite atsidurti ir Jūs.

Jei turite automobilį

spynų-keitimas            Kiekvienas iš mūsų, dėl nuolatinio skubėjimo, įtempto gyvenimo ritmo ar tiesiog išsiblaškymo, kartais ką nors pametame. Dėl smulkių daiktų neverta sukti galvos, tačiau ką daryti, jei tai- asmeninio automobilio rakteliai? Vargu ar pats susitvarkysite su šia problema mechaniškai nepažeidęs su spyna ir paties automobilio. Profesionalus spynų keitimas gali būti gera alternatyva brutaliam spynos atidarymui.

            Panaši situacija, kai užsitrenkia durelės, o rakteliai lieka viduje. Gerai, jei langas praviras ir galite juos pasiekti. Jeigu ne, išdaužti, o vėliau ir dėti naują stiklą, kainuos žymiai daugiau, negu pasinaudoti paslauga, pvz.: avarinis durų atidarymas.

            Jei jaučiatės ramus turėdamas atsarginį raktelio dublikatą, verta pagalvoti ir apie tai, kad kartais sugenda pati spyna, o tuomet jis niekuo nepagelbės.

Dažnai tenka likti vienam namuose.

            Pasitaiko, kad kartais, rakinant duris, raktas lūžta tiesiog spynoje ir ten pasilieka. Ištraukti jo tikrai nepavyks. Ne ką geriau, kai rakinant duris suvokiate, jog spyna sugedo, nebeatsirakina ir negalėsite išeiti, kad ir kaip skubate. Jei durys visai paprastos, medinės, o spyna klasikinė, gal ir išlaušite pats ar su draugų, kaimynų pagalba, tačiau tikrai pažeisite kartu ir duris, kurių keitimas kainuos tikrai labai daug.

Auginate vaiką

            Jei turite mažų vaikų, tikrai žinote, kad jie mėgsta viską tyrinėti, išbandyti, krėsti išdaigas. Juos labai sunku nuspėti. Net ir labai ramaus būdo mažylis gali netyčia užtrenkti ar užrakinti balkono duris, kol jame džiaustote skalbinius, o pats nebesugebėti ar visai nepanorėti jų atidaryti. Vargu, ar namuose su savimi nešiojatės buto raktus, kuriuos pro langą galėtumėte išmesti kaimynams, kad šie, atrakinę namus, jus įleistų į kambarį.

Turite seifą

            Jei turite itin kokybišką seifą, o jo spyna sugedo ar pamiršote kodą, skubiai jo turinio pats tikrai nepasieksite.

            Panašių situacijų pasitaiko tikrai daug. Mes Jums siūlome profesionalias avarinio įvairių durų atidarymo ir spynų keitimo paslaugas. Apsilankykite internetiniame tinklalapyje spynuatidarymas.lt ir sužinokite plačiau apie mūsų teikiamas paslaugas- pasirūpinkite savo ir artimųjų saugumu iš anksto.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *