Vyras aptiko pavydžios žmonos sekimo įrangą

Nors rimtų nusikaltimų atveju sekimo iranga gali labai pasitarnauti atliekant svarbius tyrimus, tačiau labiau dramatiškuose kraštuose tokie dalykai gali būti naudojami ir tam tikroms meilės aferoms išaiškinti. Turbūt visi bent akies krašteliu esame matę meksikietiškų telenovelių epizodus su pavydo, įtarinėjimų ir kitokiomis scenomis. Tačiau tokios scenos kartais gali atsirasti ir ten, kur galbūt jų visai neturėtų būti. Štai Amerikoje viena šeima pajautė, kad yra perlenkta lazda su įtarinėjimais ir sekimu.

Pradėjo įtarti, kad jį seka

Sekimo irangaKurį laiką vyras jautė, kad tikriausiai yra sekamas, ir jam pagelbėti galėjo nebent blakiu detektorius. Tačiau pirmiausia įtarimai buvo gana buitiniai. Žmona kabinėtis pradėjo pamažu. Klausinėdavo, kur jis taip ilgai buvo, kodėl negrįžo laiku iš darbo, ką jis taip ilgai veikė ir pan. Paskui prasidėjo kasdieniniai bandymai patikrinti telefono žinutes: ką ten rodo, kas ten rašo, kas ten skambino. Prasidėjo ir kabinėjimaisi prie vis kitų numerių, klausiant, o kartais tiesiog užsipuolant, kas tai per numeriai. Tai sukėlė nemažai streso vyrui, kuris tiesiog ramiai norėjo dirbti ir tiek, ir neturėjo visiškai ko slėpti. Ėmė panašėti, kad žmona tiesiog ieško priekabių, ieško kuo galėtų apkaltinti, kad pagaliau būtų tarsi jos teisybė ir ji liktų teisi dėl viso šio ilgo užsipuolinėjimų laikotarpio. Staiga vieną dieną visi įtarinėjimai pradingo ir ji nė karto nieko daugiau nebeklausė, net ir tada, kai vyras specialiai pasistengė ilgiau užtrukti ilgiau, ilgiau važinėti po darbo parduotuvėse. Tai jam ir sukėlė įtarimą. Vadinasi, žmonos strategijoje kažkas pasikeitė.

Detektoriai aptiko sekimo įrangą

Gana greitai jis suprato, jog tikriausiai jau dabar yra sekamas taip, kad išvis niekur nepabėgtų. Ir jam detektoriai padėjo surasti tai, kaip jis buvo sekamas. Į jo drabužius, į daiktus, į automobilį, visur, kur tik įmanoma, buvo sumontuotos skirtingos sekimo įrangos: blakės, pasiklausymo įranga, gps sekliai… Garbės tokie dalykai santykiams nedaro.

Teko aiškintis santykius

Išvados dar nepriėjo, kaip santykiai turės klostytis toliau. Tačiau suradęs visus šiuos įkalčius jis parodė juos žmonai ir tuomet jau ji suprato, kad visiškai peržengė ribas. Buvo svarstoma, ką toliau daryti. Ar kaip šeima jie gali gyventi kartu, kankinami tokių paranojų ir be pasitikėjimo vienas kitu. Teko aiškintis santykius pačiais paprasčiausiais būdais, svarstyti, ar gyventi toliau, ar bandyti pasitaisyti, galbūt reikėtų pradėti lankyti terapiją.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *