Prekės namams, sodui ir remontui

Artėjant pavasariui, vis labiau norisi, kad naujos prekės namams sodui ir remontui atsirastų mūsų įrankių stalčiuose, pašiūrėse, kur laikome grėblius, bei kitose tam skirtose vietose. Pažvelkime, koks gausus sodo ir kitų panašių prekių asortimentas mūsų laukia puikioje elektroninėje parduotuvėje.

Sodo ir miško technika

NamaiNors paprastai žmonės neturi savo miško, turi tik sodą, tačiau kai kurios prekės gali būti iš tiesų labai universalios. Kita vertus, kartais žmonės turi savo miško dalį, kurią nori prižiūrėti, o kartais ir sodas būna panašus į mišką ar bent laukinę girią. Aukšto slėgio pjovimo įranga padėtų tinkamai apgenėti medžius ar netgi nupjauti medį, tą padaryti padėtų ir kokybiški priedai aukšto slėgio pjovimo įrangai. Žiemą labai aktualios tampa sniego valymo mašinos, kurios padeda užtikrinti tinkamai atrodančią aplinką. Iš vaikystės visi prisimename tą garsą, kai, kol dar miegame, kažkas lauke kasa sniegą. Tai sunkus darbas, jeigu kasama su paprastu kastuvu, tačiau motorinės priemonės gali padėti tai padaryti be didelių pastangų. Kaip ir orapūtės, skirtos lapų nupūtimui, gali padėti sutvarkyti kiemą rudens metu, nenaudojant jokių grėblių ir fizinės jėgos. Vejapjovės arba žoliapjovės – tai klasikinė tvarkingo sodo prižiūrėtoja. Su šiais daiktais galime išgauti tikrai švarią ir gražią veją, jeigu tik to norime. Pasirinkus skirtingo galingumo, galima tikėtis, kad žoliapjovė nupjaus net ir sunkiausiai pjaunamus augalus, aukštą žolę.

Rankiniai sodo įrankiai

Ko reikia, norint pilnai mėgautis sodininkyste ir gražiai sutvarkyti savo sodą? Tie, kas užsiima sodo priežiūra jau kurį laiką ir gerai išmano sodininkystę, atsakytų nė nemirktelėję. Sodo tvarkymui pirmiausia reikalingas kastuvas. Kasti žemę reikia daug kur. Ir formuojant dekoratyvines sodo vietas, ir tvarkant daržą, darželį ar šiltnamį, ir pilant smėlį ar tiesiog tvarkantis teritoriją. Kirvio taip pat gali reikėti, nes niekada nežinai, kada reikės kokį kuolą nutašyti, šaką nukirsti ar malką sukapoti. Plaktuką bei vinių sode taip pat verta turėti, galbūt norėsite kažką paprasto sau sumeistrauti. Mūsų šalyje, turinčioje itin ryškų rudenį, taip pat reikia turėti ir grėblius, antraip nebus kaip lapų surankioti. Šiuolaikiniai grėbliai turi išskėstus kaip vėduoklė dantis, tačiau verta turėti ir paprastą grėblį. Tą, apie kurį sakoma „užlipo ant to paties grėblio“, nes skirtingiems darbams gali pasitarnauti skirtingas grėblys. Aišku, ravėjimui dar būtinai reikėtų turėti kauptuką, pirštines ir porą kibirų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *