Didelis kinų virtuvės valgių pasirinkimas kiekvieno skoniui

Pekino antisKai lankausi kinų virtuvės restorane, visada tikiuosi atrasti kažką naujo, ko dar nėra tekę ragauti. Deja, Lietuvoje esantys kiniškos virtuvės restoranai labai supanašėjo, ir vis rečiau galiu atrasti kažką naujo, kas tikrai maloniai nustebintų. Taigi, buvau jau primirštanti kiniškų patiekalų skonį, tačiau apsilankiau restorane Pekino antis, kuriame atradau daug nebandytų skonių, kurie mane tiesiog pakerėjo. Susitariau šiame restorane susitikti su draugėmis, ir pasirūpinau išankstine staliuko rezervacija keturiems žmonėms. Man nėra tekę šiame restorane lankytis anksčiau, tačiau pasiskaičiusi atsiliepimus supratau, kad tai – gana populiarus kinų virtuvės restoranas, ir nusprendžiau nerizikuoti – rezervuoti staliuką visada yra saugiau.

Kai atvykome į restoraną, iš karto buvome palydėtos prie rezervuoto staliuko, ir neilgai trukus gavome valgiaraščius. Mane labai maloniai nustebino tai, kad šiame restorane valgių pasirinkimas tikrai labai gausus: galima rinktis daržovių, vištienos, kiaulienos, žuvies ir jūros gėrybių patiekalus, taip pat siūloma paragauti ir triušienos, šernienos, antienos, ir dar daug įvairių patiekalų. Nusprendusi, kad šiandien labiausiai norėčiau jūros gėrybių, pasirinkau keptas jūros gėrybes, o mano draugės nusprendė paragauti traškių antienos kepsnelių, saldiarūgščių šonkauliukų, ir vištienos skrandelių ant iešmo. Kadangi kinų restoranuose patiekalų porcijos yra gana didelės, visada galima pasidalinti pasirinktais valgiais su bičiuliais, tad ir šį kartą kiekvienai teko paragauti visų šių keturių patiekalų. Nors paprastai vengiu valgyti iš vidaus organų pagamintų patiekalų, tačiau vištienos skrandukai buvo tikrai ypatingo skonio – nieko panašaus tikrai neteko ragauti, ir tikrai nesitikėjau, kad man gali patikti toks patiekalas. Keptos jūros gėrybės, antienos kepsneliai ir šonkauliukai tiesiog tirpo burnoje – būtų tikrai sudėtinga nuspręsti, kuris šių patiekalų paliko didžiausią įspūdį. Tikrai labai džiaugiuosi atradusi šį restoraną, nes čia galėjome paragauti išskirtinių patiekalų, kurie tiesiog pranoko mūsų lūkesčius.

Nors pasirinkti patiekalai buvo tikrai sotūs, neatsispyrėme pagundai paragauti deserto. Užsisakėme plikytos arbatos ir vaisių meduje – apelsinų, bananų, ananasų ir persikų. Desertas buvo tikrai ypatingas – pamenu, kažką panašaus esu ragavusi kitame kiniškame restorane, tačiau anąkart desertas tikrai nepaliko tokio įspūdžio kaip šį kartą. Nė nepajutome, kaip desertų lėkštelės tapo tuščios, ir , kaip sakoma, tiesiog apsalo širdis. Laimei, saldumą galėjome nugesinti karšta arbata, kurios jau nesaldinome. Galiu pasakyti tik tiek, kad desertas šiame restorane yra tikrai išskirtinis – nieko panašaus nerasite kitų šalių virtuvės restoranuose, ir tikrai rekomenduočiau bent kartą paragauti šio deserto.

Kai lankėmės restorane, svečių skaičius buvo tikrai nemažas, nors buvo trečiadienio vakaras. Jei nuspręsite čia apsilankyti, tikrai rekomenduočiau rezervuoti staliuką restorane Pekino antis – gali nutikti ir taip, kad nerasite laisvų staliukų, ir jau tuomet reikės apgalvoti alternatyvas, kur būtų galima pasimėgauti puikiu maistu. Šį restoraną drąsiai galėčiau vadinti vienu geriausiu restoranų, kuriuose yra tekę lankytis. Rinkdami restoraną visada vertinu tai, ar čia yra jauki atmosfera, ar personalas yra maloniai nusiteikęs, ir, žinoma, visada yra svarbu tai, kokie patiekalai yra siūlomi restorane. Čia mane maloniai nustebino tai, kad siūlomų patiekalų pasirinkimas yra tikrai labai platus, ir kas kartą galima išbandyti vis kitokį patiekalą. Kad ir kokie išrankūs būtumėte, manau, kad čia tikrai galėsite atrasti mėgstamiausius valgius. Nors retai rašau atsiliepimus apie restoranus, tačiau šį kartą susilaikyti buvo pernelyg sudėtinga – tikrai noriu pagirti šį restoraną dėl išskirtinio jaukaus interjero, malonaus personalo, ir, žinoma, puikaus maisto bei didelio patiekalų pasirinkimo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *