Paskolos greitai: kaip, kur ir kada?

Greitieji kreditaiKas dar nežino apie greitas paskolas, tas turbūt gyvena po akmeniu. Kiekviena reklama tarp filmų ar serialų būtinai įtrauks ir kurios nors greitųjų paskolų bendrovės logotipą. Kartais tokių gali būti net keli. Jos reklamojasi, nes joms taip apsimoka. Kol bus žmonių, kurie nori tokios greitos paskolos, tol jų reklamos taranuos mūsų viešąją erdvę. Tai nėra nei gerai, nei blogai. Tai tik parodo kiek svarbu žmonėms šiandien yra turėti tokį atsarginį variantą ir galėti pasiskolinti be nereikalingų gaišinimų. Vartojimo paskolos dėl to ir nepritapo, nes jų išdavimas trunka ilgiau. O dar ir būtina būti to banko iš kurio gaunam paskola klientu: jei turi sąskaitą tame banke, tai paskolą gausi (gal), bet jei neturi, tai jokių "gal" nebelieka: pinigai tavo banko sąskaitoje tikrai neatsidurs.

Kaip?

Greitos paskolos yra daug patrauklesnės bent jau šiuo požiūriu: bendrovėje nereikia turėti jokių banko sąskaitų. Reikia tik užsiregistruoti (tą padaryti lengva kaip padauginti du iš dviejų) ir užpildyti keletą informacinių laukelių. Tai dar paprastesnis būdas pasiskolinti net už lizingą ar jau minėtą vartojimo paskolą, kuri dabar yra lengvai prieinama ir internetu, kaip visos tokios paskolos turėtų būti. Tas paprastumas priveda prie to, kad tokią paskolą per 15 min gauti yra vieni niekai, kai kitais atvejais gali reikėti terštis daug ilgiau. 15 min yra standartas dar nuo senų laikų, kai visos bendrovės save tuo išskirdavo, bet dabar visas minimaliai kitaip, nes visos nebegali per tiek minučių suteikti paskolos, nes kai kurios tiesiog turi per daug kontrolės mechanizmų išduodant paskolą.

Kur?

Atsakėme į klausimą "kaip gauti paskolą greitai?" Dabar liko atsakyti į kitus du klausimus. Į vieną jau irgi lyg ir buvo atsakyta: tokia paskolą greitai gali gauti tik iš jas suteikiančių bendrovių, kurių internetinių svetainių adresus turbūt galėtumėte pasakyti ir pažadinti naktį, nes jų reklamų yra tiek daug ir jos kartojasi taip dažnai be sustojimo. Bet reikia pagalvoti apie kokią paskolą kalbame, nes ne visos jos yra lygiavertės. Yra kreditų, kurie nėra visur suteikiami vienodomis sąlygomis arba nėra apskritai visur išduodami vienodai. Kreditai su bloga kredito istorija tokia, nes kiekvienas gali nenorėti tokių kreditų išduoti ir prasidėti su žmonėm, kurių istorija yra komplikuota. Todėl patikrinkit ar tikrai galit gauti savo norimą kreditą, nes kitu atveju galit likti nieko nepešę.

Kada?

Čia jau paprasčiausias klausimas iš visų galimų: skolintis galite bet kada, bet kuriuo paros metu ir paskolą vis tiek gausite per 15 min. Bet geriausia apskritai skolintis kai yra vykdomos nemokamų paskolų akcijos, nes tokiu atveju bus sutaupomi pinigai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *