Papuošalai prie vestuvinės suknelės

Artinantis tuoktuvėms, vestuvinės suknelės pasirinkimas gali tapti įdomiausia ir sunkiausia procedūra, ruošiantis šiai šventei. Tačiau vestuvinė suknelė dažnai be reikalo traktuojama tik kaip vienas vienintelis drabužis. Galbūt lengviau apie ją bus galvoti tada, kai ji nebus taip sureikšminta ir daugiau dėmesio pavyks atkreipti į kitus šį rūbą lydinčius priedus bei aksesuarus. Tuomet paaiškės, kad ir jie svarbūs, o suknelė gali tapti tiesiog kaip drobe, ant kurios dedama visa kita, kas gražu.

Nuometas

Suknelė jaunajaiVienas iš dalykų, kuris gali suteikti daug grožio nuotakai, yra velionas. Būdamos mažos mergaitės bando užsidėti ant galvos kokią staltiesę ar užuolaidų tiulį ir imituoti vestuves. Tai tradicinis galvos apdangalas ir šiais laikais daug kas jo atsisako, bet visgi jis yra išskirtinis vestuvių elementas. Todėl vertėtų ir į jį įdėti šiek tiek daugiau dėmesio bei pastangų. Velionas gali būti labai ilgas it princesės, o gali būti ir trumpesnis, tik simbolinis. Ant jo viršaus dažniausiai dedami tam tikri papuošalai ir gėlės. Lietuviškai velionas vadinamas nuometas, nes jį ištekėjusi nuotaka tarsi turi numesti, o jaunikis tada gali į ją pažvelgti ir pabučiuoti.

Bateliai

Nors veikiausiai madų ekspertai ir dizaineriai, šiurpinantys visuomenę savo praktikoje nepritaikomais „išradimais“ pasakytų, kad sportinė avalynė prie suknelės tinka geriausiai, visgi rekomenduotume pasikliauti klasika ir prie nuotakos suknelės avėti normalius batelius. Tai paprastai aukštakulniai arba su platforma bateliai, su kuriais jūs galite pasakyti, kad jaučiatės ir atrodote tikrai gerai. Beje, batelius verta šiek tiek „pravaikščioti“ dar prieš vestuves, kad jums netektų pamatyti, kaip jie praplešia pėdkelnes.

Kaklo, ausų, rankų papuošalai

Priklausomai nuo to, kokia jūsų kūno dalis yra pati gražiausia, galima akcentuoti kaklą, rankas, ausis. Jeigu turite gražius pečius, kaklą, raktikaulius, tuomet verta užsidėti ploną grandinėlę ir didesnį papuošalą, taip pat auskarus, kurie tabaluotų. Tada visi atkreips dėmesį į pečių ir kaklo zoną. Jeigu gražios rankos su manikiūru – puoškitės apyrankėmis. Aišku, jos niekada neturėtų užgožti pirštų, nes ten bus svarbiausias papuošimas – žiedas.

Kita

Rankinė ar delninukė – štai kur klausimas, kurį kelia ne viena nuotaka. Moterims svarbu, į ką jos įsidės telefoną ar akinius nuo saulės. Pasirinkite tai, kas gražiai derėtų prie bendro vaizdo. Čia kaip ir tiktų delninė, tačiau kai kurios moterys tiesiog negali pakęsti tokio daikto, todėl galima rinktis ir nedidelę rankinę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *