Į ką atkreipti dėmesį renkantis apatinius drabužius?

Paprastos ir internetinės apatinių drabužėlių parduotuvės

naktinukaiNe paslaptis, kad daugeliui merginų ir moterų būna sunku praeiti pro apatinių drabužėlių parduotuves ko nors nenusipirkus. Kartais net ir pats mažiausiais pirkinėlis gali pakelti nuotaiką ir praskaidrinti dieną. Dar patogiau apsipirkti internetinėse parduotuvėse. Čia ne tik galima nuodugniai apžiūrėti visas prekes, jas palyginti, bet ir rasti akcijų, nuolaidų, gauti dovanėlių. Be to, keliais kompiuterio pelės paspaudimais įvykdomas apmokėjimas ir dailus apatinis trikotažas jau keliauja į užsakovės namučius.

Kokius apatinius drabužėlius pasirinkti?

Ne paslaptis, kad apatiniai drabužiai – tai drabužiai, esantys arčiausiai kūno, tad jie turi būti ne tik patogūs, dailūs ir seksualūs, bet ir pasiūti iš kokybiškų audinių, kad oda kvėpuotų. Analogiškai turi būti pasirenkami ir naktinukai. Svarbu pasirinkti savo dydžio drabužėlius, kitaip jie spaus, verš, juos dėvėti bus nepatogu. Kartais merginos ir moterys nori tapti lieknesnės, dėl to perka mažesnio dydžio drabužius. Tas pats galioja ir apatiniam trikotažui, tačiau taip elgtis nederėtų, nes bus tik veltui išmesti pinigai.

Nevertėtų nuolat pirkti vieno ir to paties audinio apatinių drabužių. Rinkitės įvairesnius. Kasdienai tiks medvilniniai apatiniai drabužiai, o išeigai galima rinktis satino, viskozės audinius. Ne paskutinę vietą moterų garderobe užima ir naktinukai: jie taip pat turi būti patogūs, kokybiški, nevaržantys judesių, tačiau seksualūs. Jei esate suaugusi moteris, nebe mergaitė, šį statusą turi pabrėžti ir jūsų garderobas: išmeskite senas pižamas su meškučiais, nepirkite šmaikščiais užrašais dekoruotų liemenėlių ar apatinių kelnaičių, nes tai ganėtinai nesolidu.

Apatinių drabužių dydis

Renkantis apatinį trikotažą, svarbu žinoti savo dydį. Pavyzdžiui, kelnaitės gaminamos kelių dydžių: S, M, L, XL. Taigi pasirikti sunkiau. Tuo tarpu liemenėlių dydžiai matuojami ne tik skaičiais, bet ir raidėmis, tad pasiklysti labai sunku. Elektroninėse parduotuvėse, kuriose pardavinėjami apatiniai drabužiai, paprastai galima rasti ir specialias lenteles, padėsiančias išsiaiškinti sau tinkamos liemenėlės dydį.

Geriausia dovana moteriai – apatinis trikotažas?

Kiekviena mergina apsidžiaugtų gavusi kokybiškų apatinių drabužių, ypač jei jie – tinkamo dydžio. Apatinius drabužius paprastai dovanoja vyrai ir vaikinai. Tačiau yra vienas „bet“ – jie dažnai neparenka tinkamo dydžio drabužių. Taigi universali išeitis – į parduotuvę drauge vestis merginą arba dovanoti jai dovanų čekį. Vienas lengviausiai vyrų parenkamų apatinių drabužių – tai naktinukai, nes jie būna vos kelių dydžių, tad tokius pirkinius vaikinams paprasta parinkti ir iš akies.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *