Metalo gaminiai namams

Skaitytojai dažnai domisi apie ilgaamžės ir praktiškos medžiagos – metalo panaudojimo galimybes namuose. Metalo gaminiai – elegantiški, o namams sutekia išskirtinumo. Visgi, juos renkantis reikia laikytis kelių taisyklių.

Pirkti pagamintus ar gaminti

Metalo gaminiai gaminami iš aliuminio, nerūdijančio ir cinkuoto plieno. Todėl padengus juos korozijai atspariomis medžiagomis, ir nudažius gaminiai tarnauja ilgus metus.

Metalo gaminiaiNamuose itin populiaru metalą naudoti laiptų gamyboje, žvakidžių ar kitų interjero elementų puošybai (pvz. metalo gaminiai kaune dažnai naudojami židinių apdailai). Tačiau meistrai pasakoja apie neįprastus, bet puikius sprendimus – metaliniai baldai arba baldų atskiros detalės, o taip pat durys arba durų puošyba.

Visgi, metalo gaminiai kaina labai priklauso nuo to ar meistrų rankomis apdirbamas ir pagaminamas dirbinys, ar pirktas gamykliniu būdu pagamintas daiktas. Dažnu atveju, verta pasvarstyti apie galimybę gaminti patiems ir kreiptis į specialistą, nes taip galima bus išrinkti patį tinkamiausią ir vienetinį metalo dirbinį.

Metalo gaminiai kaunas arba metalo gaminiai klaipeda surasite daug specialistų. Paiešką galima praplėsti internete naudojant tokius paieškos žodžius, kaip: metalo gaminiai Vilnius, metalo gaminiai alytus, metalo gaminiai Siauliai, metalo gaminiai utena.

Dažymas

Nors metalo gaminiai dažomi dažnai ir nesudėtingai, šiame procese svarbu pasiruošimas. Pirmiausiai gaminiai turi būti nuvalyti ir nušveisti. Tik visiškai švarus metalo dirbinys tolygiai pasidengs dažais. Juolab, kad tinkamai nuvalytos rūdys ir kiti nešvarumai padės apsaugoti gaminį nuo korozijos.

Taip pat, svarbu dirbinį nugruntuoti. Šis sluoksnis dažų svarbus, nes džiūdamas ir traukdamasis paruošia idealiai dažams tinkamą paviršių. Internete dažnai agituojama pasirinkti brangesnius dažus, kuriems nereikia gruntavimo, tačiau gruntavimas nėra brangus ar daug laiko užimamtis procesas. Visgi, jis naudingas, net ir naudojant super brangius dažus.

Kita vertus gaminį padenkite bent kelais sluoksniais dažų, taip apsaugosite nuo korozijos.

Metalo dažymui idealus įrankis – purkštukas. Teptuku, kitaip nei voleliu, patogiau pasiekti visus gaminio nelygumus, visgi, tolygiausiai pasidengiami dažus purškiant purkštuku. Žinoma, pasirinkus purkštuką turėkite omenyje apie atsiradusią papildomos aplinkos ir savo aprangos apsaugos būtinybę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *