Kokybiško garso nešiojamasis Packard Bell kompiuteris

Packard Bell yra Acer dukterinė įmonė, kuri įsikūrusi Olandijoje. Packard Bell Ente tai 15,6 colių įstrižainės nešiojamasis kompiuteris, kuris nevargina vartotojams akių. Packard Bell Ente vaizdo plokštė yra Intel, tad vaizdo kokybė tikrai bus neprasta. Šiame Packard Bell Ente kompiuteryje įrašyta Windows 8 operacinė sistema.

Packard Bell Ente centrinis procesorius palaiko 2,4 GHz greitį, kietojo disko atmintis yra 500Gb. Šis nešiojamasis kompiuteris turi geros kokybės garso palaikymo sistema, taip pat integruoti mikrofonai, kurio pagalba paprastai ir greitai galėsite bendrauti su bet kuriame pasaulio kampe esančiais draugais ar pažystamais, naudodamiesi Skype bendravimo programa.

Šio Packard Bell Ente nešiojamojo kompiuterio išvaizda nėra labai išskirtinė, daugiausiai kompiuterio dengia juodas dizainas, o po klaviatūra juosta sidabrinės, kad paįvairinti kompiuterio išvaizdą, suteikti jam daugiau patrauklumo, kad nebūtų visiškai juodas. Logotipas taip pat sidabrinės spalvos, jis įsitaisęs iš kart ekrano apačioje, per patį kompiuterio centrą. Packard Bell Ente kompiuteris nėra sunkus, jo svoris tesiekia 2,6 Kg, tad pasiimti į keliones tikrai patogu ir nesukelia jokių nemalonumų ar nesudaro kažkokio diskomforto. Nešiojamojo kompiuterio kaina Packard Bell Ente taipogi nėra labai didelė, tad vartotojas net gaudamas minimalias pajamas, gali sau leisti būtent šį patogųjį Packard Bell Ente nešiojamąjį kompiuterį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *