Ką pridėti prie gėlių

Įvairiausių švenčių proga geles Klaipeda galima dovanoti žmonėms, kuriuos sveikinate, mylite, norite išreikšti pagarbą ar dėkingumą. Labai gerai ir tai yra didelis palengvinimas, kad galima tiesiog padovanoti gėlių, kurios atitinka visus teigiamus gestus. Deja, kartais juntama, kad dovanoti vien tik gėles, kad ir kokias įspūdingas, yra kažkaip mažoka. Tarsi reikėtų dar kažką pridėti prie gėlių. Jeigu stinga idėjų, štai keletas pasiūlymų, kas gerai derėtų kartu su gėlių puokšte.

Butelis

Gėlės KlaipėdojeJeigu viskas vyksta aplinkoje, kur niekas neturi skaudžios praeities ar patirties su alkoholiu bei jo poveikiu, tuomet galima ir tam tikra proga suaugusiam žmogui padovanoti butelį gero viskio, brandaus vyno ar rankų darbo alaus. Žinoma, prieš tai įsitikinus, kad žmogui patinka tokie dalykai ar jis apskritai nėra blaivininkas. Tokie gėrimai iš senų laikų panašiai kaip ir gėlės laikomi universaliu padėkos ženklu. Tiesa, Lietuva yra labai nukentėjusi nuo alkoholizmo ir vyksta valdžios kova prieš alkoholį šiuo metu. Tad nieko keisto, kad butelis gali tikti tik tais atvejais, kai niekam tai nebus sąsaja su neigiamais dalykais.

Įsmeigta širdelė

Gražiai atrodo geles dezutese ar surištos į puokštę, ir į šią kompoziciją įsmeigus šokoladinę ar plastikinę širdelę. Tai išties dar vienas unikalus ir nepaprastas, kuomet įsmeigta širdelė tiesiog išreiškia akivaizdžius jausmus. Geriausiai tinka dovanoti tai tada, kai du žmones sieja meilės ryšys. Tai gali būti meilės ryšys tarp vyro ir moters, o taip pat ir meilės ryšys tarp vaikų ir tėvų ir pan.

Saldainių dėžutė

Gera dovana, universali kaip ir pačios gėlės, tai saldainių dėžutė. Kaip ir renkantis gėlių puokštė, taip ir renkantis saldainius, tikrai yra kur pasireikšti fantazijai. Galima rinkti ir paprastesnius, ir labai prabangius, ir rankų darbo, ir gamyklinius, ir forminius, ir teminius, ir su likeriu, ir su simboliais, ir asorti, ir vienodus, ir proginius, ir paprastesnius… Pasirinkimas tikrai yra didelis. O saldainiai yra maloni pagunda. Dvi standartinės dovanos tikrai pralinksmins tą, kas gaus šią dovanėlę, nes bent viena jų laimės simpatijas pirmiau.

Popierinės smulkmenos

Atvirukas, žinoma, yra geriausias būdas užrašyti kažkokį linkėjimą. Tai geras būdas parodyti savo jausmus, palinkėti kažko, padėkoti. Irgi standartinis, klasikinis dalykas prie gėlių. Vokas su pinigais taip pat geras variantas, arba kuponas kažkokioms paslaugoms. Tiesa, tuomet dažniau gėlės yra antrasis dėmuo, o ne pirmasis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *